Hobby

Scrapbooking Na Aliexpress – Duże Promocje

Jeżeli jesteś miłośniczką Scrapbookingu, koniecznie zajrzyj na Aliexpress i skorzystaj z promocji. Tylko teraz na tej niezwykle popularnej chińskiej platformie handlowej znajdziesz papiery, papeterie, wykrojniki i szablony. Stwórz piękne kartki urodzinowe, świąteczne, albumy ślubne i inne papierowe ozdoby. Skorzystaj z okazji i kup akcesoria do scrapbookingu już dzisiaj.

Spraw sobie prezent i rozwijaj to wspaniałe hobby jakim jest scrapbooking. Wykonywanie albumów to nie tylko genialny pomysł na długie jesienne wieczory. Również doskonale sprawdza się w letnie popołudnie na tarasie lub w ogrodzie. Zaproś rodzinę, dzieci i znajomych do wykonywania pięknych albumów i innych ozdób. Technika scrapbookingu jest łatwa w opanowaniu, potrzebujesz dobrego kleju, nożyczek i ładnych papierów. Poszukaj tego wszystkiego na Aliexpress. Twórz rękodzieło i spędzaj czas kreatywnie.

Scrapbooking to najbardziej kreatywne zajęcie zarówno dla młodych osób jak i dla starszych. To wspaniała zabawa dla całej rodziny, jak również dla zgranej paczki przyjaciółek. Nie ma niczego piękniejszego niż otrzymanie ręcznie robionego albumu. To nie tylko wspaniała pamiątka, lecz również dowód naszych uczuć, miłości i sympatii. Pomyśl o najbliższych i wykonuj wspaniałe dekoracje, ozdoby, kartki świąteczne i okolicznościowe.  Zrób wspaniałe zaproszenia na ślub, zaproszenia na urodziny komunie oraz inne uroczystości. Pomoga ci w tym akcesoria do scrapbookingu.

Zakochaj się w scrapbookingu. Nie czekaj aż promocja się skończy. Już dzisiaj zrób zakupy na Aliexpress i zabierz się za wykonywanie nowego albumu. Postaw na tanie zakupy, a nie będziesz tego żałować!

Scrapbooking Na Aliexpress – Duże Promocje

aliexpress doy border

Aliexpress Akcesoria Do Scrapbookingu. Przy pomocy tych praktycznych wykrojników wykonamy ładne ramki, kartki urodzinowe, bożonarodzeniowe a także inne dekoracje. Wykrojniki przydają się do tworzenia kartek z życzeniami, ramek na zdjęcia i albumów. Jest to zestaw bardzo przydatny dla każdego miłośnika scrapbookingu. Cena zależy od wybranego motywu i waha się w granicach $0.99 – $7.99. (3.80 zł – 30.50 zł).

aliexpress szablony scrapbooking kwiatki

Szablony Scrapbooking. Szablony metalowe do wytłaczania kwiatków. Przy pomocy tych szablonów wykonasz drobne kwiatki do ozdabiania albumów i innych papierowych dekoracji. Cena wynosi na Aliexpress $2 czyli 7.60.

aliexpress scrapbooking

Aliexpress Scrapbooking. Na Aliexpress znajdziesz akcesoria do wykonywania okolicznościowych kartek i albumów. Kupuj szablony, wykrojniki i bordery. Nie przegap żadnej okazji. Cena tego metalowego szablonu do rękodzieła wynosi $1.94 czyli 7.40 zł.

aliexpress naklejki dekoracyjne

Naklejki Do Dekorowania. 40 sztuk naklejek do dekorowania albumów ze zdjęciami, pudełek oraz innych przedmiotów. Do wyboru naklejki o charakterze morskim, wakacyjnym, turystycznym, modowym itp. Cena wynosi $1.23 czyli 4.70 zł.

aliexpress kolorowy papier

Aliexpress Kolorowy Papier. Kolorowy błyszczący papier do wykonywania kartek, scrapbookingu, origami oraz innych dekoracji. Cena za 50 sztuk wynosi $0.96 czyli 3.70 zł.

aliexpress wosk do pieczątek

Wosk Do Pieczątek. Wosk do pieczątek pomoże wykonać piękne zaproszenia ślubne w stylu retro lub inne kartki. Wosk do pieczęci doskonale nadaje się do ozdabiania kopert, paczek, zaproszeń, kartek okolicznościowych. Możemy go wykorzystać do wszystkich naszych projektów hobbystycznych. Dostępny aż w 17 kolorach. Cena wynosi $0.85 czyli 3.30 zł.

aliexpress pieczątki vintage

Pieczątki Vintage. Są to drewniane pieczątki z gumową powierzchnią. Nadają się do użytku razem z tuszami do pieczątek. Przy pomocy tych ładnych i uroczych pieczątek wykonamy śliczne ozdoby w stylu DIY. Cena wynosi $1.26 czyli 4.84 zł.

aliexpress papier do quilingu

Papier Do Quillingu. W zestawie otrzymujemy 260 sztuk papieru do quillingu. To wspaniała technika, dzięki której możemy uzyskać piękne dekoracje z papieru. Cena wynosi $1.28 czyli 5 zł.

 

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku