Hobby

Akcesoria Do Haftowania Na Aliexpress

Rozwijaj swoją pasję do rękodzieła i twórz piękne ozdoby. Spróbuj własnych sił w haftowaniu, dzierganiu na drutach i szydełkowaniu. Tradycyjne dziewiarstwo nie dość, że jest bardzo popularne, to jeszcze jest to hobby bardzo ciekawe i ciągające. Zacznij rozwijać swoje pasje. Do haftowania potrzeba sporej ilości nici, muliny, igieł. Wszystkie produkty znajdziesz na Aliexpress. Rozpocznij zakupy na Aliexpress już dzisiaj, pozbądź się wątpliwości i wybieraj spośród najlepszej jakości bawełnianych nici oraz innych potrzebnych akcesoriów.

Teraz w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz aby wyhaftować piękną serwetkę lub obraz. Korzystaj z promocji na Aliexpress i tanio kupuj akcesoria do rękodzieła. Pamiętaj, że ręcznie wykonane przedmioty i ozdoby takie jak serwetki, obrusy, obrazy to nie tylko urocze pamiątki, to również bardzo praktyczne i ładne dekoracje wystroju wnętrz.

Postaw na oryginalne hobby jakim jest dziewiarstwo, nie obawiaj się szycia, nauka ściegu nie jest taka trudna. Podejmij wyzwanie już dziś i zagospodaruj czas wykonując ładne ozdoby, szyjąc, haftując i ucząc się wspaniałego rzemiosła. Odwiedź Aliexpress i wybierz najlepsze produkty do rękodzieła. Zostań hafciarką i dziel się ze światem swoimi dokonaniami.

Akcesoria Do Haftowania Na Aliexpress

aliexpress zestaw do szydełkowania

Aliexpress Zestaw Do Szydełkowania. Plastikowy zestaw szydełek, igieł i agrafek do szydełkowania. Zestaw kosztuje tylko $0.99 czyli 3.80 zł.

aliexpress zestaw igieł DIY

Zestaw Igieł DIY. W skład zestawu wchodzi 9 sztuk bardzo dużych igieł do szycia o dużych oczkach. Nadają się do grubszych nici i plastikowych płócien. Igły mają zaokrąglone końcówki. Nadają się do szycia dzianiny. Bardzo dobry zestaw dostarcza igieł w odpowiednich rozmiarach. Zestaw znajduje się w plastikowej tubie, dzięki czemu nie zgubisz igieł i będą one prawidłowo przechowywane. Cena zestawu wynosi na Aliexpress $0.72 czyli 2.75 zł.

aliexpress nawlekacz do nici

Nawlekacz Do Igieł I Nici. Nawlekacz do igieł i nici. Bardzo dobrej jakości nawlekacze wykonane z drutu i plastiku.  Są to akcesoria pomocne podczas szycia. W zestawie otrzymamy 10 sztuk nawlekacza do igieł. Cena wynosi na Aliexpress $0.59 czyli 2.25 zł.

aliexpress nici do haftowania

Kolorowe Nici Do Haftowania. Zestaw zawiera aż 100 sztuk nici w różnych kolorach. W zestawie otrzymujemy mix kolorów. Każdy motek nici posiada długość 8 m (8,7 jarda). Kolory wysyłane są losowo. Cena zestawu nici wynosi $5.88 czyli 22.50 zł.

aliexpress zestawi igieł do szycia

Igły Do Szycia. Igły są w plastikowej tubie dzięki czemu się nie zgubią i są łatwe do przechowywania. W zestawie otrzymujemy 30 sztuk igieł do szycia ze stali nierdzewnej. Te igły są odpowiednie do haftowania na płótnie lub na tkaninie. Igły są w trzech rozmiarach, każdy rozmiar to 10 sztuk. Dodatkowo otrzymujemy również narzędzie do nawlekania. Cena wynosi $0.99 czyli 3.80 zł.

aliexpress zestaw do haftu sowa

Zestaw Do Haftu. Wyhaftuj piękną sowę. Tę wspaniałą dekorację wykonasz samodzielnie przy pomocy zestawu z Aliexpress. Cena wynosi $9.80 czyli 37.50 zł.

zestaw do haftu haft krzyżykowy

Zestaw Do Haftu. Haft Krzyżykowy. Zestaw DIY do samodzielnego haftowania. Stwórz samodzielnie piękny obraz, który będzie wyjątkową ozdobą domu. Cena wynosi $9.60 czyli 37 złotych.

aliexpress nici dziewiarskie

Nici Dziewiarskie. W zestawie otrzymamy mix 50 kolorowych nici bawełnianych do haftu ściegiem krzyżykowym. Możemy wykorzystać je do haftowania owoców, kwiatów oraz wykorzystać w pracach rzemieślniczych. Każda nić do haftowania ma 8 m długości. Cena zestawu wynosi $3.57 czyli 13.70 zł.

aliexpress szydełko

Aliexpress Szydełko. Jest to zestaw szydełkowych haczyków w różnych kolorach. W zestawie otrzymujemy haczyki do szydełkowania. Przy pomocy tych narzędzi wykonamy drobne ozdoby,  jak również szalik czy beret, jednak wymaga to od nas sporo cierpliwości. Cena zestawu wynosi $2.84 czyli 10.90 zł.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku