Hobby

Aliexpress: Małe Szklane Figurki Dla Kolekcjonerów

Na Aliexpress kupicie bardzo ładne i niedrogie szklane figurki. Czas powiększyć swoją kolekcję szkła o nowe okazy. Figurki posiadają ładne kształty i realistyczne motywy. Są śliczne i nie zajmują dużo miejsca (o większych figurkach napiszemy w osobnym artykule).

Możecie wybierać spośród bogatej oferty kryształowych figurek albo ręcznie wykonywanych szklanych arcydziełek. Warto dodać, że proces powstawania takiej figurki odbywa się w wysokiej temperaturze. Szkło jest najpierw topione do półpłynnej masy a później wydmuchiwane z najwyższą precyzją. Figurki są wytrzymałe i łatwe do czyszczenia miękką ściereczką.

Szklana figurka to dobry pomysł na oryginalny prezent, rocznicę itp. Stanowią niepowtarzalny wystrój. Można je również umieszczać jako dekoracje w akwarium. Wybraliśmy dla was również specjalne pływające rybki ze szkła, które nadają się do tego celu.

Aliexpress: Szklane Figurki Dla Kolekcjonerów

kryształowe motyle

Kryształowe motyle. Szkło posiada w sobie coś niezwykle urokliwego. Jest kruche i delikatne a zarazem bardzo szlachetne. Ozdoby szklane pięknie się błyszczą i są przepiękne szlifowane niczym najdroższe diamenty. Te cudowne kryształowe motylki w różnych kolorach będą świetną ozdobą witryny, szafki czy półki.  Posiadają wymiary 5x5x4,5 cm. Cena wynosi $4.46 czyli 17 złotych.

kryształowy łąbędź

Figurka przedstawiająca kryształowego łabędzia posiada wymiary 60mm x 45mm x 35 mm i dostępna jest aż w 6 kolorach. Sanowi bardzo ładną ozdobę na stół oraz dekorację na szczególne uroczystości. Cena wynosi $4,95 czyli około 19 złotych.

biedroneczka na gałązce szkło

O tej biedronce wiemy, że została wykonana z wysokiej jakości szkła kryształowego K9 i jest ręcznej roboty. Otrzymamy ją razem z pudełkiem. Spodoba się miłośnikom biedronek oraz osobom zainteresowanym życiem owadów. Cena wynosi $7.19 czyli 27,50 złotych.

złota rybka figurka szklana

 

Te szklane rybki są wysokie na 5 cm i szerokie na 8,5 cm. Możecie je kupić w kolorze żółtym, niebieskim, różowym i zielonym. Złote rybki będą cennym nabytkiem do waszej kryształowej kolekcji figurek. Są wykonane fabrycznie, jednak z największą dbałością o detale i szczegóły. Cena jednej złotej rybki wynosi $4.65 czyli 18 złotych.

żółwie ze szkła figurki

Maleńką figurkę przedstawiającą morskiego żółwia otrzymamy w cenie $5.99 czyli 23 złote. Nie wszyscy wiedzą, że żółw jest jednym z czterech niebiańskich zwierząt będących strażnikami dobrego Feng Shui. Szklane figurki powinniśmy stawiać w pobliżu okna, aby rozpromienione przez promienie światła rozświetlały pokój pięknymi kolorowymi refleksami.

lew morski figurka

Mała szklana figurka przedstawiająca lwa morskiego to bardzo dobrej jakości okaz do waszej szklanej kolekcji. Każda figurka jest ręcznie wykonywana przez rzemieślników, dlatego jest unikatowa – nie ma dwóch identycznych. Cena za to urocze zwierzątko wynosi $6.39 czyli 24,60 złotych.

szklana figurka ptaka

Wysokość tej figurki to 8 cm. Została ręcznie wykonana i przeszła procesy modelowania i barwienia w wysokiej temperaturze. Posiada piękne kolory i realistyczne detale. Wyjątkową cechą jest ostry dziób ptaka oraz ostro zakończony ogon.  Cena tej szklanej  figurki ptaka wynosi $11.76 czyli 45 złotych.

mały szklany jeż

Kryształowy jeż waży około 60 gramów i będzie stanowił świetną ozdobę waszych biurek. Jego cena wynosi $2.34 czyli 9 złotych.

szklany ślimak

Szklany ślimak jest nieco większą figurką, posiada 12 cm wysokości. Stanowi doskonałe uzupełnienie zwierzęcej kolekcji szklanych figurek. Został wykonany z kolorowego szkła i kosztuje $24,42 czyli 94 złote.

szklana figurka kot i rybka

Szklana figurka kot i rybka posiada wymiary: 4x2x7 cm. Jest to bardzo interesująca figurka przedstawiająca kota leżącego na akwarium ze złotą rybką. Czarny kotek jest zainteresowany złotą rybką i przygląda jej się z uwagą. Jego ogon jest wysoko uniesiony z podekscytowania. Natomiast rybka płynie w bardzo realistyczny sposób. Widzimy nawet unoszące się wodzie bąbelki. Cena figurki wynosi $11.59 czyli 44 złote.

zestaw szklanych rybek

Zestaw szklanych rybek. Zestaw 12 niepowtarzalnych rybek w bardzo ładnych kolorach. Zostały wykonane ręcznie, dlatego każda może być nieco inna. Zestaw kosztuje $21.25 czyli nieco ponad 80 złotych. Jest przeznaczony do umieszczenia w akwarium.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku