Hobby

Namaluj Sam Obraz: Obrazy DIY z Numerami na Aliexpress

Jeśli chcieliście zostać nowym Matejką, ale zawsze brakowało wam ku temu umiejętności (a może cierpliwości) aby stworzyć wspaniałe arcydzieła? Teraz już możecie, dzięki tym zestawom malarskim DIY,  czyli Zrób To Sam – Malowanie z Numerami. Dzięki tym świetnym zestawom będziecie mogli łatwo odtworzyć wspaniałe malowidła, mając przy tym wiele zabawy – a przy okazji podszkolicie swoje plastyczne zdolności. Zobaczcie o co chodzi w tej technice i przekonajcie się jakie znajdziecie najładniejsze obrazy do samodzielnego zrobienia na Aliexpress.

Malowanie z numerami – Jak to działa?

płótno do kolorowania Aliexpress

W zestawach znajduje się płótno malarskie wysokiej jakości z numerami wskazującymi gdzie pomalować każdy kolor.

Ten rodzaj malarstwa to w gruncie rzeczy złożone kolorowanki, w których otrzymujesz zestaw 20 (czasami więcej) farb i płótno do malowania, z wyznaczonymi liniami szkicu, które określają granice w jakich nakładasz poszczególne kolory.

farby do kolorowania Aliexpress

Farby są na ogół dobrej jakości i każdy kolor jest oznaczony numerem. W pojemnikach znajduje się bardzo dużo farby, a więc po zakończeniu malowania obrazu, w słoiczkach zostanie wam nawet więcej niż połowa farby – z pewnością wam jej nie zabraknie. To gęsta farba akrylowa, a więc należy rozcieńczyć ją wodą na palecie przed malowaniem, a jeśli chcesz zamienić ją na swoje własne farby, to nie ma z tym problemu.

obrazy do kolorowania Aliexpress

Cały proces malowania jest całkiem nieskomplikowany – po prostu maluj na płótnie zgodnie z numerami, a twój obraz będzie stopniowo się wyłaniał. To trochę jak puzzle.

farbki do kolorowania aliexpress

Zestawy zawierają także pędzle, a więc wszystko co potrzebujesz do malowania znajdziesz w środku.

ramy aliexpress

Oprócz tego możecie dodać ramę do samodzielnego złożenia, zazwyczaj dodawaną do tych zestawów za kilkadziesiąt złotych więcej. Narzędzia nie będą potrzebne do jej złożenia, może poza młotkiem do przybicia gwoździ.

Co ważne, praktycznie wszystkie te obrazy możecie kupić z Aliexpress z darmową wysyłką do Polski, i dostępne są dosłownie za 20-30 złotych.

Zestawy do malowania z numerami na Aliexpress

A oto najpopularniejsze zestawy obrazów DIY z numerami które możecie kupić z darmową dostawą do Polski, znajdujące się w ofercie popularnych i sprawdzonych sprzedawców.

krajobraz śródziemnomorski aliexpress

Krajobraz Śródziemnomorski – Wielkość 40 x 50 cm i dostępny za 23 złote z darmową dostawą do Polski, chociaż akurat ten nie ma możliwości dobrania ramy do obrazu. Ten najbardziej popularny obraz do kolorowania na Aliexpress został sprzedany już 1500 razy i ma świetne średnie oceny 4.8.

paris artwork

A ten sam sprzedawca ma więcej ciekawych obrazów do malowania, takich jak ta paryska sceneria po deszczu widoczna powyżej.

koty obraz aliexpress

farby aliexpress

A może lubicie koty? Spodoba wam się ten obraz. 27 zł bez ramy, a 47 złotych z ramą i jak w innych obrazach, wszystko czego potrzeba jest dołączone do zestawu.

studio ghibli aliexpress

Eteryczny krajobraz nocny . To malowidło DIY wygląda niczym wyciągnięte wprost z anime ze studia Ghibli i z pewnością ma swój niepowtarzalny urok. Dostępne w wielu wariantach, o wielkościach od 40 x 50 cm do 60 x 75 cm, z ramą albo bez niej.

księżyc aliexpress

Kwitną wiśnia o północy. Około 47 złotych z darmową wysyłką za bardzo duży rozmiar 60×75 cm i 47 złotych z dodatkową opcjonalną ramę. Będzie wyglądał świetnie w twojej sypialni.

krajobraz aliexpress

Krajobraz nad rzeką. Bardzo kolorowy i w zależności od tego, czy chcesz do niego ramę, czy też nie, zapłacisz 25 do 50 złotych.

Na Aliexpress znajdziecie jeszcze więcej takich obrazów do łatwego samodzielnego kolorowania, a więc kliknijcie w przycisk poniżej jeśli was interesują. Życzymy udanego malowania i wiele zabawy z waszym hobby!

przycisk aliexpress

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku