Hobby Poradniki Aliexpress

TOP 7 Produktów Akwarystycznych Na Aliexpress

Skorzystaj z dużych promocji na produkty akwarystyczne. Tylko teraz na Aliexpress kupisz wysokiej jakości akcesoria akwarystyczne w niskich cenach. Zobacz jakie są najpopularniejsze akcesoria i sztuczne rośliny do akwarium. Nie czekaj dłużej i już dzisiaj zrób zakupy na Aliexpress.

Na tej popularnej chińskiej platformie handlowej kupisz filtry do wody, filtry napowietrzające, rośliny akwarystyczne sztuczne i naturalne, termometry, plastikowe łączniki do pompy, gąbeczki do czyszczenia szkła akwarium, oświetlenie Led sprzyjające optymalnemu rozwojowi roślin wodnych oraz inne oryginalne dekoracje. Jeżeli jesteś hobbystą i szukasz oryginalnych gadżetów, ciekawych okazów roślin, ładnych dekoracji i innych akcesoriów akwarystycznych, to koniecznie zobacz co przygotowało dla ciebie Aliexpress.

TOP 7 Produktów Akwarystycznych Na Aliexpress

aliexpress nasiona roślin wodnych

Nasiona Roślin Akwariowych. Na Aliexpress można kupić nasiona różnych roślin akwariowych. Rośliny są łatwe w uprawie i stanowią piękną żywą dekorację. Dostarczają też tlen rybom. Do wyboru mamy aż 9 nasion roślin akwariowych i traw. Cena za paczkę nasion wynosi $0.99 czyli 3.08 zł.

aliexpress magnetyczna szczotka

Magnetyczna Szczotka Do Czyszczenia Akwarium. Ta szczotka doskonale wyczyści szkło akwariowe z brudu oraz z glonów. Dzięki unikalnej budowie szczotka jest łatwa w obsłudze i w utrzymaniu higieny.  Dzięki tym akcesoriom możesz pielęgnować swoje akwarium każdego dnia. Cena na Aliexpress wynosi $3.59 czyli 13.90 zł.

aliexpress ozdobne meduzy do akwarium

Fluorescencyjne Meduzy Akwariowe. Meduzy zostały wykonane z silikonu, materiału bezpiecznego dla ryb, błyszczą i wyglądają jak żywe. Twoje akwarium zyska piękną dekorację. Meduzy są mocowane przy pomocy niewidocznej żyłki oraz przyssawek. Jeżeli wystawisz je na działanie lampy akwariowej, będą pięknie świeciły, gdyż posiadają proszek fluorescencyjny. Do wyboru w różnych kolorach. Cena za jedną sztukę dekoracyjnej meduzy wynosi $1.55 czyli 6 złotych.

sztuczne rośliny akwariowe

Sztuczne Rośliny Akwariowe. Na Aliexpress można znaleźć bardzo duży wybór sztucznych roślin akwariowych. Są wykonane z wysokiej jakości plastiku, posiadają ładne, żywe kolory. Sztuczne rośliny stanowią doskonałą kryjówkę dla rybek, posiadają stabilną podstawę oraz można je używać zarówno w wodzie słonej jak i słodkiej. Plastikowe roślinki możesz wykorzystać również do innych dekoracji, są one powszechnie używane w modelarstwie, rękodziele i innych hobbystycznych dziedzinach. Cena za jedną sztukę wynosi $0.78 czyli 3 złote.

aliexpress gałęzatka kulista

Aliexpress Gałęzatka Kulista. Gałęzatka Kulista czyli Aquarium Moss Ball jest to zielona roślina w kształcie kuli. Przypomina kulkę zbitego mchu.  Jest to roślina szczególnie polecana przy hodowli krewetek. Jest stosunkowo łatwa w hodowli, szybko się rozrasta, a zielone kule stanowią również śliczną dekorację naszego akwarium. Po namoczeniu rośliny w wodzie jej średnica będzie wynosić około 4 cm. Cena na Aliexpress wynosi $1.59 czyli 6 złotych.

aliexpress oświetlenie do akwarium

Oświetlenie LED Super Slim. Są to wysokiej jakości lampy LED do akwarium, które dają jasne i mocne światło. Lampy są łatwe w montażu,  przyczyniają się do poprawy kondycji roślin akwariowych, które zaczynają szybciej i bujniej rosnąć. Ładnie zaprojektowana listwa z oświetleniowa posiada estetyczny i nowoczesny wygląd, a przy tym jest wąska i nie zabiera dużo miejsca. Zaprojektuj piękne akwarium razem z Aliexpress i zadbaj o dobre oświetlenie. To odpowiednie światło sprawia, że twoje akwarium nabierze głebi, a ryby i rośliny będą ładniej wyeksponowane. Cena wynosi $9.37 czyli 36.60 zł.

aliexpress termometr akwariowy

Termometr Akwariowy Aliexpress. Cyfrowy miernik temperatury do akwarium jest dokładny i łatwy w montażu. Dzięki niemu skontrolujesz w łatwy sposób temperaturę w wodnym zbiorniku i będziesz mógł odpowiednio zareagować aby twoje ryby miały się jak najlepiej. Elektroniczny termometr LCD do akwarium, kosztuje na Aliexpress $2.08 czyli 8 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku