Hobby

Luksusowe Miecze z Aliexpress

Wyjątkowy kształt, luksusowy design i ekskluzywny wygląd sprawia, że miecze są bardzo popularnym elementem wystroju wnętrz.

Zobacz bogatą ofertę mieczy na Aliexpress i nie przepłacaj.  Przekonaj się, że luksus nie musi słono kosztować. Nie przepłacaj w sklepie stacjonarnym, kupuj tanio akcesoria wystroju wnętrz, takie jak stare miecze, japońskie miecze lub miecze dekoracyjne.

Najlepsze miecze dekoracyjne znajdziesz na Aliexpress. Udekoruj ładnie swoje mieszkanie, kup wyjątkowy miecz stylizowany na antyczny, lub piękny samurajski miecz – katana. Zobacz, co jeszcze możesz kupić na Aliexpress z darmową dostawą do domu.

Luksusowe Miecze z Aliexpress

wykwintny mały miecz aliexpress

Wykwintny Mały Miecz. Miecz dekoracyjny, bardzo ładnie zdobiony. Nadaje się również do przebrań typu cosplay. Miecz został wykonany ze stali nierdzewnej. Kosztuje $19.19 czyli 72 złote.

drewniany stojak na miecz aliexpress

Drewniany Stojak Na Miecz Aliexpress. Stojak na miecz powstał z wysokiej jakości drewna. Jest stabilny a przy tym lekki. Doskonale wyeksponuje wszystkie walory twojego miecza. Możesz go postawić na komodzie albo na kominku. Cena tego stojaka na miecze wynosi na Aliexpress $9.74 czyli 37 złotych.

średniowieczny miecz aliexpress

Średniowieczny Miecz. Krótki miecz stylizowany na wieki  średnie. Miecz został wykonany ze stali nierdzewnej. Długość ostrza wynosi 20 cm, a długość całkowita 34,50cm. Cena wynosi $16.99 czyli 64 złote.

pozłacany mały miecz aliexpress

Pozłacany krótki miecz. Dekoracyjny sztylet wykonany z wysokiej jakości stali. Krótki, ozdobiony złoceniami. Sztylet posiada białą rękojeść. Idealny na cosplay. Cena wynosi $16.88 czyli 63.50 zł.

sztylet retro aliexpress

Sztylet Retro Aliexpress. Ten niewielki sztylet to ozdoba w stylu retro. Sztylet został ładnie wykonany aby ozdobić twoje mieszkanie. Dla każdego miłośnika białej broni będzie to z pewnością ciekawy i atrakcyjny prezent. Sztylet można kupić na Aliexpress i kosztuje $18.40 czyli 70 złotych.

japoński miecz bushido katana aliexpress

Japoński Miecz Bushido Katana Aliexpress. Miecz, którym walczyli samuraje. Katana to idealny prezent dla miłośnika Japonii. Miecz został wykonany ręcznie i jest ostry. Miecz został wykonany ze stali węglowej. Stal węglowa jest stosunkowo ostrą stalą o pewnej twardości.  Na specjalne życzenie jest możliwość wygrawerowania napisu. Cena miecza wynosi $83 czyli 312 złotych.

zestaw do czyszczenia miecza aliexpress

Akcesoria do czyszczenia miecza. Utrzymuj swój miecz w dobrej kondycji. Dbaj o miecz i czyść go za pomocą akcesoriów kupionych na Aliexpress. Ten zestaw do czyszczenia miecza mieści się w drewnianej skrzynce i kosztuje $7.13 czyli 27 złotych.

miecz laska aliexpress

Miecz Laska. Miecz Laska. Miecz schowany w lasce to bardzo wyjątkowy przedmiot. Miecz jest przykładem tradycyjnego rzemiosła Longquan. Longquan to miecz pochodzący z okresu wiosny i jesieni oraz okresu wojny w Chinach, który ma ponad tysiącletnią historię i słynie z doskonałej technologii kucia i bogatego doświadczenia mieczy. Został wykonany z metalu oraz wysokiej jakości stopu. Miecz został wykonany ręcznie przez rzemieślnika i jest w 100% handmade. Cena wynosi $59 czyli 222 złote.

wieszak ścienny na miecze aliexpress

Wieszak Ścienny Na miecze. Jest to klasyczny chiński wieszak na miecze. Wieszak pasuje do każdego miecza, mocuje się go na ścianie. Wieszak został wykonany z czarnego drewna i jest oznaczony chińskimi znakami. Cena tego wieszaka na miecze wynosi $14.96 czyli 56 złotych.

drewniana pochwa na miecz aliexpress

Drewniana Pochwa Na Miecz Samurajski. Saya (pochwa): drewniana pochwa na ostrze, tradycyjnie wykonana z lakierowanego drewna. Pochwa kosztuje $18.92 czyli 71 złotych i jest do nabycia w różnych kolorach.

luksusowy miecz katana aliexpress

Luksusowy Miecz Katana. Ostrze tego miecza jest ręcznie kute i polerowane przy użyciu 10 procedur. Użyta do wyrobu miecza stal nie jest zwykłą stalą, lecz zawiera znacznie więcej węgla. To ostrze jest wyposażone w pełnej długości Tang, który znacznie zwiększa wytrzymałość miecza. Miecz jest wystarczająco mocny, aby przeciąć grube bambusowe drzewo za pomocą jednego uderzenia, ale wystarczająco ostry, by pokroić papier.

TSUKA: Tsuka (rączka) wykonana jest z twardego drewna (szersze na 2 końcach i cieńsza w środku rączki), mocno owinięta naśladowaną Samegawą (skóra Ray) z syntetycznym jedwabiem Ito. Fuchi (rękaw) i Kashira (buttcap) są wykonane ze stopu. Tang miecza zabezpieczają dwa Mekugi (kołki). Dwa Menuki (ozdoby) znajdują się po każdej stronie Tsuki.

TSUBA: tsuba służy do ochrony dłoni przed zsunięciem się na ostrza podczas pchnięć.

HABAKI (kołnierz ostrza): jest jednoczęściową mosiężną konstrukcją. głównym punktem habaki jest uczynienie saya ciasnym dla ostrza, więc jest to normalne, jeśli jest zarysowanie.

SEPPAS (odstępnik): Kawałki metalu pomiędzy Tsubą a Habaki. Dwa Seppas zabezpieczają Tsubę (jeśli tsuba nie jest zbyt napięty po długim czasie, możesz zdemontować miecz i umieścić tam więcej seppas.

SAYA: Pochwa miecza wykonana z twardego drewna, połączona z mosiądzem Sageo Kurigaga (pokrętłem) pochwy.

Cena miecza wynosi na Aliexpress $113.16 czyli 426 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/bfZN21LS ” ]Zobacz Więcej Mieczy Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku