Hobby

Kolekcjonerskie Monety Na Aliexpress

Monety Kolekcjonerskie, monety antyczne, repliki monet z czasów wojny. Kup na Aliexpress monety o jakich zawsze marzyłeś. Teraz masz okazję uzupełnić swoją kolekcje o repliki monet z różnych stron świata. Możesz również zobaczyć szeroki wybór monet pamiątkowych.

Jeżeli jesteś kolekcjonerem nie przejdziesz obojętnie obok bogatej oferty monet, jaką daje ci Aliexpress. Kup Bitcoina, monety ze zwierzętami albo stare chińskie monety. Przedstawiamy dzisiaj najpopularniejsze monety z Aliexpress. Zobacz co jeszcze możesz znaleźć na Aliexpress i zrób zakupy już dziś.

Kolekcjonerskie Monety Na Aliexpress

moneta bitcoin złota aliexpress

Moneta Bitcoin. Moneta Bitcoin o średnicy 40 mm i wadze netto 1oz (28g). Moneta posiada grubość 25 mm, jest wykonana z metalu i posiada logo Virtual Money Bitcoin. Cena za jednego bitcoina wynosi $0.98 czyli 3.68 zł.

moneta rosyjska aliexpress

Moneta Rosyjska Rubel. Moneta na szczęście. Do wyboru monety z kotem, podkową, złotą rybką. Moneta jest idealnym pomysłem na prezent. Cena na Aliexpress wynosi $1.03 czyli 3.87 zł.

antyczna moneta grecka aliexpress

Antyczna Grecka Moneta. Jest to rzadka starogrecka moneta Tetradrachm. Replika monety została wykonana z najwyższą starannością. Moneta jest niewielkich rozmiarów, ale jest bardzo ładna. Cena tej monety wynosi $2 czyli 7.50 zł z bezpłatną przesyłką do Polski.

moneta donald trump aliexpress

Amerykańska Moneta Donald Trump. To wyjątkowa pamiątka albo prezent dla wyjątkowej osoby. Moneta została wykonana ze stopu cynku i przedstawia profil  45-tego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Moneta jest w kolorze złotym. Jej wymiary są następujące:
Średnica: ok. 3,8cm / 1,50 \ '\’
Grubość: app.0,3cm / 0.12 \ '\’
Moneta z Trumpem kosztuje $1.16 czyli 4.35 zł.

srebrna sztabka northwest teritorial mint aliexpress

Srebrna Sztabka Northwest Territorial Mint.  Sztabka jest mała i jest posrebrzana, posiada wymiary 40x3mm. Cena to $2.80 czyli 10.50 złotych.

moneta US Marines Aliexpress

Moneta US Marine Corps USMC. Military Coin. Pamiątkowa moneta z napisem Honor, Oddanie, Zaangażowanie. Jest to moneta z dewizą Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych „Semper Fidelis” – łac. Zawsze Wierny. Cena za 1 sztukę wynosi $5.41 czyli 20.30 zł.

standing liberty quarter moneta aliexpress

Moneta Standing Liberty Quarter. Jest to kopia monety z 1916 roku wykonana z miedzi. Jej cena wynosi $1.08 czyli 4 złote.

pamiątkowa moneta niemiecka aliexpress

Pamiątkowa Moneta Niemiecka. Moneta jest repliką monety z 1920 roku. Napis Die Wacht Am Rhein to nawiązanie do dawnej niemieckiej pieśni patriotycznej. Die Schwarze Schande – to nawiązanie do okupacji Nadrenii przez Francuzów w 1920 roku. Cena monety wynosi $1.82 czyli 6.80 zł.

rubel rosyjski moneta kolekcjonerska

Rosyjski Rubel. Jest to posrebrzana kopia monety z roku 1853. Cena wynosi $1.42 czyli 5.30 zł.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/eENCsYg ” ]Zobacz Wszystkie MONETY Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku