Hobby

TOP8 Papierów Biurowych I Papeterii na Aliexpress

Miłośnicy kolorowych papierów oraz scrapbookingu będą zachwyceni. Aliexpress posiada szeroką ofertę papierów, które możesz wykorzystać do swojej biurowej pracy albo hobby.

Jeżeli wykonujesz kartki okolicznościowe, albumy pamiątkowe albo inne prace związane z kreatywnym wykorzystaniem papieru zajrzyj na Aliexpress. Znajdziesz tam ogromny wybór papierów ozdobnych, które możesz kupić za niewielkie pieniądze.

Nie przepłacaj w sklepie stacjonarnym i wypróbuj oryginalną papeterię, pięknie zdobione papiery z ładnymi motywami. Napisz tradycyjny list przy użyciu zjawiskowej papeterii. Tylko teraz na Aliexpress kupisz piękny papier w promocyjnej cenie. Zobacz TOP 8 najlepszych papierów biurowych na Aliexpress. Zachwyć swoje oczy tym niecodziennym widokiem.

TOP8 Papierów Biurowych I Papeterii na Aliexpress

list w kapsułce aliexpress

Zestaw do Napisania Listu w Kapsułce. Zestaw do napisania małej wiadomości w kapsułce. Napisz w kapsule miłosnej, co chcesz powiedzieć i daj ją swojej sympatii. Każda kapsułka zawiera mały kawałek papieru, na którym można napisać wiadomość. W skład zestawu wchodzi 100 sztuk przezroczystych kapsułek oraz kolorowy papier. Cena tego nietypowego listu w butelce wynosi $1.70 to jest 6.40 zł.

list butelce aliexpress

Małe Kapsułki z Wiadomością. Małe kapsułki, w których umieścisz wiadomość to hit na Aliexpress. Kapsułki z wiadomościami to miła niespodzianka dla osoby, którą lubimy i kochamy. Zostaw znajomemu wiadomość w małej kapsułce, napisz coś zabawnego i popraw sobie humor. Zobacz jaka to zabawa wysyłać drobne wiadomości. Cena za 50 sztuk kapsułek z wiadomościami wynosi $0.73 czyli 2.70 zł.

foto papier aliexpress

Foto Papier z Aliexpress. W skład zestawu wchodzi 20 Arkuszy 4 „x 6” wysokiej jakości błyszczącego papieru fotograficznego 4R o gramaturze 200 g / m2 do drukarek atramentowych. Papier fotograficzny ma błyszczące wykończenie z jednej strony. Można użyć tego błyszczącego papieru fotograficznego do drukowania zdjęć wysokiej jakości za pomocą domowej drukarki, do tworzenia zaproszeń, ulotek i biuletynów oraz do codziennych dokumentów, takich jak prace domowe w szkole i projekty związane z pracą. Papier może być szeroko stosowany w wydrukach atramentowych. Cena za 20 sztuk papieru fotograficznego na Aliexpress wynosi $1.73 czyli 6.50 zł.

kalka biurowa aliexpress

Kalka do ręcznego kopiowania. Kalkę wykonano z papieru węglowego. Jest to rodzaj kalki technicznej, służy do kopiowania i przenoszenia pisma, rysunku itp. To tradycyjny rodzaj kalki używany w biurze oraz w szkole. Cena za 50 sztuk kalki kreślarskiej na Aliexpress wynosi $0.39 czyli 1.50 zł.

8 ozdobnych arkuszy paieru aliexpress

8 ozdobnych arkuszy papieru Vintage. Jest to wysokiej jakości papier listowy Vintage, który jest pięknie zdobiony. Możemy napisać tradycyjny list. Papier wykorzystamy również do wykonania zaproszeń. Papier jest bardzo ładny, dostępny w trzech odcieniach: białym, czarnym oraz beżowym. Cena za 8 sztuk arkuszy wynosi $0.89 czyli 3.50 zł.

papeteria kawaii aliexpress

Papeteria Kawaii z Aliexpress. Za pomocą tej ślicznej kolorowej papeterii w stylu kawaii napiszesz list albo wiadomość. W skład zestawu wchodzą kolorowe kartki oraz koperty. Ten kolorowy papier kupisz na aliexpress za kwotę $1.36 czyli 5 złotych.

papier do drukarki laserowej aliexpress

Papier do Drukarki Laserowej. Jest to papier samoprzylepny do drukarek laserowych. Papier posiada format A4. Cena za 50 sztuk tego samoprzylepnego papieru wynosi $11 czyli 41 złotych.

papier listowy kwiat lotosu aliexpress

Papier Listowy Kwiat Lotosu aliexpress. Jest to piękny papier listowy z tradycyjnymi chińskimi motywami takimi jak Kwiat Lotosu. Papier posiada ładny kolor vintage, jest postarzany. Cena za 8 arkuszy tego papieru wynosi $1.02 czyli 3.80 zł.

papier listowy aliexpress

Papier Listowy 10 Arkuszy. Jest to 10 arkuszy papieru w stylu vintage, w bardzo dobrej jakości. Papier posiada poziome line ułatwiające ręczne pisanie. Papier jest z motywami zwierzęcymi. Ozdabiają go piękne jelenie. Cena za 10 sztuk tego papieru na Aliexpress wynosi tylko ).31 czyli 1.16 zł.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/c5ll2gxW ” ]Zobacz Wszystkie Papiery Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku