Hobby Sport I Outdoor

Najlepsze Akcesoria Myśliwskie Na Aliexpress

Łowiectwo w Polsce posiada bardzo długą tradycję. Na łowach czas spędzali polscy królowie, polska szlachta oraz najznamienitsze rody magnackie. Obszerny opis tradycji łowieckiej przeczytamy również w Panu Tadeuszu.

Jeżeli uprawiasz łowiectwo i szukasz dobrego sklepu myśliwskiego skorzystaj z oferty na Aliexpress. Zaskoczy cię bogata oferta akcesoriów myśliwskich, lornetek, latarek i sprzętu taktycznego.

Spędzaj czas na łonie przyrody, w lesie i ciesz się życiem Nie przepłacaj za myśliwskie akcesoria i zobacz jakie promocje przygotowali dla ciebie sprzedawcy na Aliexpress.

Na Aliexpress kupisz tanio wszystkie potrzebne rzeczy, nie przepłacisz a przy tym nabędziesz akcesoria myśliwskie wysokiej jakości. Nie zwlekaj z polowaniem! Zobacz już dziś, co możesz kupić na Aliexpress.

Najlepsze Akcesoria Myśliwskie Na Aliexpress

Mini Luneta Myśliwska Zewnętrzna HD Ze Statywem

mini teleskop nocny aliexpress

Mini Luneta HD. Przenośna i kompaktowa luneta zewnętrzna 40X60 to doskonałe narzędzie do wyszukiwania ptaków, śledzenia zwierzyny, a także oglądania koncertów, gry w golfa, polowań, wspinaczki, wędkowania, uczestnictwa w imprezach sportowych lub po prostu cieszenia się widokiem! Cena na Aliexpress to $12.89 czyli 49 złotych.

Funkcje LUNETY:
– Monokular o wysokiej rozdzielczości HD: powiększenie 40X z obiektywem pryzmatycznym BAK4, zapewnia wyraźniejszą i bardziej kolorową scenerię.
– Szerokie pole widzenia: wielowarstwowa, wzmocniona zielona folia FMC zwiększa transmisję światła w celu uzyskania jaśniejszych obrazów o wyższym kontraście.
– Luneta wyposażona w statyw i klips do telefonu: uwolnij ręce, aby zobaczyć piękniejszy widok przez telefon.
– Obsługa jedną ręką: lekka i kompaktowa, łatwiejsza i wygodniejsza do użytku na zewnątrz.
– Dalszy zasięg widzenia: najdalsza odległość widzenia może wynosić do 9500 m, jest 20 razy większa niż w przypadku innych zwykłych kamer.

Luneta do Obserwacji Zwierząt

luneta do obserwacji łowiectwo aliexpress

Luneta do Obserwacji Zwierząt. Z tą lunetą  z podwójną ogniskową o wymiarach 16 x 52  zobaczysz każdy cel, niezależnie od tego, czy szukasz ptaków, polowań, wspinaczki, próbujesz uzyskać lepszy widok na scenę, czy nawet na ulubionym meczu. Cena lunety wynosi $9.77 czyli czyli 37 złotych.
Cechy Lunety:
–  Zdolność podwójnego ustawiania ostrości.
– Oferuje 16-krotne powiększenie i obiektyw o średnicy 52 mm.
– W pełni powlekana optyka gwarantuje lepszą transmisję światła i jasność, pomagając w dostrzeżeniu dowolnego celu.
– Antypoślizgowy uchwyt.
– Najdalszy zasięg widzenia: 1000m.

Lornetki Myśliwskie Aliexpress

lornetki myśliwskie aliexpress

Lornetki Myśliwskie Aliexpress. Lornetka składana dzięki której możesz obserwować i śledzić zwierzynę, na wolnym powietrzu i na polowaniu. Świetna lornetka do wyścigów, obserwacji ptaków, sportów i pokazów na świeżym powietrzu, pokazów lotniczych. Duży obiektyw zapewniający maksymalną transmisję światła. Lornetka myśliwska posiada powiększenie 8x aby zobaczyć rzeczy 8x bliżej. Cena lornetki wynosi $10 czyli 38 złotych.

Taktyczna Saszetka na Polowanie

taktyczna torba na polowanie aliexpress

Torba Taktyczna na Polowanie. Duża saszetka do której zmieścisz akcesoria na polowanie. Saszetkę z łatwością przymocujesz do większego plecaka. Saszetka jest przeznaczona do mocowania do innych systemów, takich jak kamizelka bojowa, duże torby i tak dalej. Wewnątrz znajduje się wodoodporny materiał. Możesz ją nosić jako torebkę lub podłączyć do sprzętu bojowego. Cena wynosi $2.73 czyli 10 złotych.

Kule do Procy Myśliwskiej Aliexpress

kule do procy myśliwskiej aliexpress

Kule do Procy Myśliwskiej Aliexpress. 100 sztuk wysokiej jakości kulek typu Slingshot. Łożyska kulkowe są precyzyjnie zaprojektowane. Te wykonane z wysokiej jakości stali  kulki wytrzymują ogromne siły uderzenia,nadają się do łożysk rowerowych. Kule posiadają rozmiar: 4,5,6 mm średnicy. Cena za 100 sztuk wynosi $1.15 czyli 4.36zł.

Strzały Myśliwskie Aliexpress

strzały mysliwskie aliexpress

Strzały Myśliwskie Aliexpress. Strzały wysokiej jakości w różnych rozmiarach rozmiarach, wykonane ze stali węglowej. Cena wynosi od $11.20 czyli od 42 złote.

Taktyczna Proca Myśliwska Aliexpress

taktyczna proca myśliwska aliexpress

Taktyczna Proca Myśliwska. Dzięki tej procy zapolujesz na dużego zwierza.Jest to silna proca zawierająca 6 elastycznych pasków z gumy. Proca wykonana z mocnego materiału, posiada antypoślizgowy uchwyt. Cena na Aliexpress wynosi $2.39 czyli 9 złotych.

Worki z Piaskiem Pod Karabin Myśliwski

worki z piaskiem pod karabin myśliwski aliexpress

Worki Pod karabin myśliwski. Te taktyczne worki wypełnisz piaskiem i wyregulujesz. Worki są wyprofilowane aby zapewnić najlepszy kąt strzału. Cena na Aliexpress za worki myśliwskie wynosi $7.48 czyli 28 złotych.

Etui Molle na Nóż Myśliwski

etui molle na nóż myśliwski

Pochwa na Nóż. Etui w którym przechowasz swój myśliwski nóż. Jest praktyczne i podręczne. Etui przymocujesz do paska, kamizelki lub torby. Pasuje również jako etui na latarkę lub inne narzędzia wielofunkcyjne.Etui myśliwskie kosztuje tylko $1.85 czyli 7 złotych.

Aparat Fotopułapka Do Polowań

fotopułapka do polowań aliexpress

Fotopułapka Mysliwska. Fotopułapaka wysyła zdjęcia bezpośrednio na twój telefon lub maila. Polowanie nigdy jeszcze nie było tak proste. Dzięki fotopułapce znajdziesz najlepsze miejsce w lesie na polowanie. Dowiesz się, gdzie chodzą dzikie zwierzęta i jak je znaleźć. Cena fotopułapki na Aliexpress wynosi $68.52 czyli 260 złotych.

Celownik Myśliwski

celownik z czerwoną kropką aliexpress

Celownik Myśliwski. Urządzenie jest na baterie i posiada aluminiową konstrukcję. Celownik myśliwski kosztuje na Aliexpress $16.99 czyli 65 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/bnvvkere ” ]Zobacz wszystkie Akcesoria Myśliwskie Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku