Dom i Ogród

Naturalne Suszone Kwiaty I Rośliny Z Aliexpress

Suszone kwiaty to romantyczny akcent, piękna i zarazem sentymentalna dekoracja. Kwiaty możemy suszyć sami, wkładając płatki róż pomiędzy papier czy książkę. Możemy również kupić gotowe naturalne dekoracje z suszonych kwiatów na Aliexpress i cieszyć się ich pięknem.

Suszone kwiaty to ładna dekoracja, ozdoba którą możemy wykorzystać do upiększenia mieszkania. Z powodzeniem również nadają się do ozdób i dekoracji na przyjęcia, wesela czy urodziny.

Pozwólmy sobie na odrobinę sentymentalności i już dziś wprowadźmy do swoich domów romantyczne aranżacje z suszonych roślin. Będziecie zaskoczeni widząc, jak ładnie suszone rośliny prezentują się i do czego możemy je wykorzystać.

Suszoną lawendę można wykorzystać do aromaterapii, suszoną różę i inne rośliny do tworzenia potpourri. Skomponuj własne potpourri korzystając z gotowych roślin i kwiatów kupionych na Aliexpress. Suszone płatki róż wykorzystaj do tworzenia pięknych albumów oraz zakładek do książek.

Poczuj w sobie romantyczną duszę. Wykorzystuj suszone kwiaty w kompozycjach i dekoracjach. Zobacz jak twoje mieszkanie zmieni się na lepsze, a ty odzyskasz w pełni harmonię. Aliexpress ma dla ciebie ciekawe propozycje suszonych ziół i roślin, kwiatów i liści. Niektóre z nich są barwione, inne zachowują naturalny wygląd. Zadecyduj czy wolisz dekoracje ekologiczne czy nowoczesne. Postaw na jakość, prostotę i klasykę. Zaufaj swojej estetyce i rozkochaj się w suszonych kwiatach.

Naturalne Suszone Kwiaty I Rośliny Z Aliexpress

aliexpress suszone trawy

Suszone Trawy. Pięknie zasuszone długie trzciny w różnych kolorach. Rośliny są barwione ale zachowują przy tym swój naturalny wygląd. Nadają się do kompozycji kwiatowych, bukietów, wazonów. 50 sztuk ozdobnej trzciny kosztuje $5.34 czyli 20 złotych.

aliexpress suszona bawełna

Suszona Bawełna Cotton Head. Biała naturalna bawełna może być wykorzystana do tworzenia bukietów z suszonych kwiatów, wieńców świątecznych itp. Główki bawełny są puszyste, białe i po prostu śliczne. 5 sztuk suszonej bawełny kosztuje $1 czyli 3,70 złotych.

aliexpress wieniec z rattanu

Wieniec Z Rattanu. Naturalny wieniec z rattanu dostępny w kilku rozmiarach. Rattan to naturalna roślina, z której tradycyjną metodą wyplata się kosze, meble oraz ozdoby jak również wieńce ślubne. Wieńce z rattanu możesz kupić na Aliexpress. Cena wynosi $1.31 to jest 5 złotych za mały wieniec i $3.30 czyli 12 złotych za duży wieniec.

aliexpress suszone kwiatki

Aliexpress Suszone Kwiatki. Sprasowane suszone kwiaty mogą zostać użyte do ozdabiania świec, abażurów, albumów, ścian, zaproszeń ślubnych, mydeł itp. Są doskonałą dekoracją decoupage. Jak również wykorzystaj ter kwiatki w scarpbooking, technikach DIY. Za pomocą tych niewielkich kwiatów ozdobisz kartki z życzeniami, udekorujesz dom, stworzysz piękną biżuterię oraz ozdobisz obudowę telefonu. Cena za 30 sztuk suszonych kwiatów wynosi $1.71 czyli 6,40 złotych.

aliexpress gałązka bawełnyGałązka Bawełny Aliexpress. Udekoruj przy pomocy tej gałązki z bawełną swoje mieszkanie i ciesz się romantycznym nastrojem. Gałązka jest wykonana  z bawełnianych kwiatów i drutu owiniętego w brązową, rustykalną taśmę kwiatową, dzięki czemu można łatwo przekształcić każdą łodygę, aby uzyskać optymalny wygląd według preferencji. Gałązki bawełny są ręcznie robione. 1 sztuka kosztuje $2.16 czyli 8 złotych.

aliexpress suszone liścieSuszone Liście Z Aliexpress. Suszone liście w różnych kolorach. Wykorzystasz je do tworzenia biżuterii, do produkcji kolczyków, ozdób do włosów. Liście nadają się do tworzenia albumów pamiątkowych, scrapbookingu, ozdabiania świec oraz wszystkich prac DIY. Cena za 40 sztuk naturalnych suszonych liści w różnych kolorach wynosi $1.78 czyli 6,70 złotych.

aliexpress szyszki sosnyNaturalne Szyszki Sosny. Wypróbuj naturalne ozdoby prosto z lasu. Leśne szyszki to tradycyjna dekoracja jesienna i świąteczna. Przekonaj się ile pięknych ozdób z nich wykonasz. Cena za 30 sztuk szyszek wynosi $1.29 czyli 4,80 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/1aiAc8g ” ]Zobacz Suszone Kwiaty Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku