Dom i Ogród

Dekoracje Morskie Na Aliexpress

Styl marynistyczny jest modny przez cały rok. Dekoracje nawiązujące do morskich stworzeń, oceanów i strefy przybrzeżnej najczęściej spotykamy w nadmorskich pensjonatach, smażalniach ryb itp. Jednak ponieważ takie ozdoby są bardzo ładne i przypominają nam piękne wakacyjne chwile, dużo osób kupuje je również do domu.

Morskie dekoracje przeważnie są w barwach niebieskich i białych, lecz nie jest to regułą. Wprowadzają do wnętrza światło, spokój, świeżość i mają relaksujące działanie. Na Aliexpress znajdziemy wiele marynistycznych motywów, dekoracyjnych latarni, ryb, krabów, kotwic, a także bursztynu.

Już teraz sprawdźcie te ciekawe dekoracje, których nie kupicie nigdzie indziej.  Zanurzcie się w świecie morskich głębin, rozgwiazd, muszli i ciekawych kompozycji z koralowców. Możecie wybierać spośród tysięcy ofert. Poniżej przedstawiamy nasze typy.

Dekoracje Morskie Na Aliexpress

metalowa ryba na ścianę

Metalowa ryba na ścianę. Na Aliexpress znajdziemy dużo dekoracyjnych ryb do powiedzenia na ścianę. Przedstawiona powyżej ryba została wykonana z metalu oraz szkła. To dekoracja artystyczna gotowa do zawieszenia na ścianę. Ryba z tyłu posiada haczyk do łatwiejszego umocowania.  Wielość to 25 cm x 20 cm. Nadaje się również do dekoracji zewnętrznych i patio. Cena wynosi $16,34 czyli 63 złote.

metalowy konik morski dwie sztuki

Jeżeli chodzi o ozdoby metalowe to również można nabyć na Aliexpress koniki morskie, tutaj występują w parze po dwie sztuki. Zostały wykonane z metalu i są inspirowane sztuką morską. Wymiary tych ozdób wynoszą 20x45x1 cm. Cena to $10,60 czyli 41 złotych. Koniki morskie nadają się do dekoracji przedpokoju, salonu, korytarza ale również i na zewnątrz, np. patio, balkon, altana.

rozgwiazdy w różnych rozmiarach

Na Aliexpress możemy kupić popularne pamiątki z wakacji w nadmorskich miejscowościach, czyli rozgwiazdy. Do wyboru mamy różne rozmiary i również w tym wypadku cena dekoracji będzie zależała od jej wielkości, to znaczy im większa rozgwiazda tym droższa. Za 3 rozgwiazdy o wielkości 7-8 cm zapłacimy $2,80 czyli około 10 złotych.

rozgwiazdy kolorowe z aliexpress

Te kolorowe rozgwiazdy kosztują $0.99 za sztukę czyli niecałe 4 złote.

muszle z aliexpress

Dwie sztuki muszelek o wielkości 3-5 cm kosztują $1,73 czyli 7 złotych.

kolorowe muszle aliexpress

Dwadzieścia małych kolorowych muszelek do na Aliexpress koszt rzędu $3,02 czyli około 12 złotych.

ceramiczna ryba

Ceramiczna ryba to mała ozdoba, którą można ustawić na biurku, szafce, półce czy komodzie.  Nowoczesny design sprawia, że dobrze będzie wyglądać we wnętrzach skandynawskich. Rybę można nabyć w dwóch rozmiarach. Za mniejszą zapłacimy $11,88 czyli 46 złotych.

drewniane ryby dekoracyjne

Drewniane ryby dekoracyjne zostały wykonane z naturalnego drewna. Ryba ma długość 20 cm. Te bardzo ciekawe dekoracje wprowadzą do domu morską atmosferę i klimat śródziemnomorskich kafejek. W zestawie otrzymujemy dwie sztuki  ryb w cenie $3,97 czyli 15 złotych.

drewniane rybki do powieszenia

Kolejna propozycja drewnianych wiszących rybek. Cena to $3,75 czyli 14,50 złotych.

dekoracje do powieszenia na ścianie

T ę drewnianą ozdobę możemy kupić w różnych stylach. Koszt na Aliexpress to $9,88 czyli 38 złotych.

Marynistyczne Ozdoby i Dekoracje – Śródziemnomorski Klimat

latarnia morska dekoracja na stół

Latarnia morska to ładna dekoracja na stół czy parapet. Latarnia została wykonana ręcznie z drewna. jej wysokość to 13,5 cm a cena to .43,08 czyli 12 złotych.

łódki dekoracyjne

Przy pomocy tych dekoracyjnych łódek wprowadzisz to swojego mieszkania śródziemnomorski charakter i styl. Łódki są wykonane z drewna. Posiadają sieć, rozgwiazdę i liny. Cena na Aliexpress to $2,65 czyli 10 złotych.

drewniany wieloryb

Drewniany wieloryb. Drewniane dekoracje, w skandynawskim stylu, są niezwykle popularne. Ozdoba jest wykonana z drewna i liny a także powierzchnia wieloryba została przetarta białą farbą w celu uzyskania ciekawego efektu postarzenia. Cena wynosi $13,17 czyli 51 złotych.

kuchenne haczyki

Kuchenne haczyki to ciekawy marynistyczny akcent do kuchni. Na Aliexpress znajdziecie duży wybór haczyków. Cena za sztukę wynosi $3,53 czyli 14 złotych.

marynistyczne dekoracje na ścianę

Marynistyczne dekorację na ścianę to zawsze dobry pomysł, żeby stworzyć niepowtarzalny śródziemnomorski klimat we własnych czterech kątach. Ozdoby morskie świetnie nadadzą się też do dekorowania restauracji, kawiarni czy pomieszczeń handlowo – biurowych. Do wyboru mamy koło ratunkowe, kotwicę, sieć rybacką, tablicę Welcome i inne ozdoby. Cena tych dekoracji zaczyna się od $6.34.

ozdoba koralowiec

Dekoracja koralowiec została wykonana z drewna i jest dostępna w trzech różnych wielkościach.

naturalny koralowiec

Na Aliexpress można również kupić naturalny koralowiec. Ten biały koralowiec powyżej kosztuje $14,21 czyli 55 złotych.

nadmorskie mewy ptaki dekoracyjne

Nadmorskie mewy znajdą miejsce na półce z książkami czy na biurku ale nie pogardzą też parapetem ani inną witryną. Koszt jednego ptaka to $7,57 (30 zł). Mają wysokość 13 cm.

ster dekoracyjny

Ten postarzany ster jest dostępny w 5 różnych wielkościach. Wygląda stylowo i elegancko. Jego cena waha się w przedziale $20-$50. Na Aliexpress można znaleźć również drewniane kotwice do powieszenia na ścianę.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku