Dom i Ogród

Sztuczne Owoce Na Aliexpress – Rekwizyty Do Fotografii

Piękne woskowane owoce z Aliexpress wyglądają zjawiskowo. Są nawet ładniejsze od tych prawdziwych, błyszczące, jędrne i w odpowiednim kształcie. Niesamowite sztuczne owoce mają wiele zastosowań, między innymi stanowią doskonałe rekwizyty w fotografii.

Jeżeli jesteś profesjonalnym fotografem i szukasz rekwizytów do swojego studio to dobrze trafiłeś. Na Aliexpress znajdziesz mnóstwo ciekawych przedmiotów, z których możesz tworzyć ciekawe aranżacje i scenografię.

Puść wodze fantazji i wykorzystaj te piękne owoce do dekoracji. Udekoruj nimi okno, kuchnię czy korytarz. To wspaniała zabawa, gdy zmieniasz charakter swojego domu. Sztuczne owoce nadają się do ozdabiania witryn sklepowych, hotelowych restauracji, sklepów, piekarni czy księgarń.

Wykorzystaj sztuczne owoce do dekoracji urodzinowych, dekoracji na przyjęcie czy weselnych dekoracji. Owoce mają wiele zastosowań, są trwałe i nie niszczą się. Do doskonała ozdoba na przyjęcie. Zobacz jak bogatą ofertę sztucznego jedzenia i owoców posiada Aliexpress.

Już dziś skorzystaj z promocji na Aliexpress i zacznij robić zakupy w tym chińskim sklepie. Zakupy z Chin są łatwe, przyjemne i tanie. Nie przepłacaj w innych sklepach, jeżeli nie musisz. Sięgnij po ciekawe i oryginalne przedmioty jakie możesz znaleźć tylko na Aliexpress.

Sztuczne Owoce Na Aliexpress – Rekwizyty Do Fotografii

aliexpress sztuczne winogrona

Sztuczne Winogrona. Winogrona to najładniejsza dekoracja. Nadaje się do dekorowania bufetu oraz domowego barku. Zwisające kiście winogron bardzo ładnie prezentują się zdjęciach, dlatego jest to częsty rekwizyt wykorzystywany w fotografii. Sztuczne owoce bardzo dobrze odbijają światło i posiadają intensywne, żywe kolory. Cena jednej wiązanki winogron wynosi $1.05 czyli 4 złote.

aliexpress sztuczne owoce

Sztuczne Owoce. Te sztuczne rumiane jabłka wyglądają jak prawdziwe. Sprawdź inne owoce, plastikowe banany, awokado, pomarańczę, brzoskwinię, mango czy kiwi. Fantastyczne owoce nie do odróżnienia od prawdziwych. Skomponuj własną misę z owocami. Do wyboru są aż 24 rodzaje plastikowych owoców. Cena za jedną sztukę wynosi $0.90 czyli 3.30 złotych.

aliexpress mini owoce z wosku

Sztuczne Owoce MINI. Wybieraj mini owoce do dekoracji. Wśród sztucznych owoców w wersji mini znajdują się czereśnie, banany, truskawki, jabłka, gruszki i cytryny. Cena za 20 sztuk owoców wynosi $1.49 czyli około 6 złotych.

aliexpress sztuczne owoce na patyku

Sztuczne Owoce Na Patyku. Małe owoce borówki amerykańskiej i żurawiny są umieszczone na patyku. Sztuczne borówki wykorzystasz do domowych dekoracji. Sztuczne owoce zostały wykonane w stu procentach handmade. Są przeznaczone do ślubnych dekoracji, tworzenia ozdób, girland, a także można je wykorzystać w scrapbookingu. Cena za 50 sztuk wynosi $0.99 czyli 3,70 złotych.

aliexpress sztuczne jeżyny i maliny

Sztuczne Jeżyny I Maliny. Sztuczne jeżyny i maliny na długim patyku, zatopione w kryształowej powłoce. Owoce te wyglądają olśniewająco, aż trudno w to uwierzyć, że są sztuczne. Cena za 12 sztuk wynosi $0.98 czyli 3,60 złotych.

aliexpress sztuczne banany

Sztuczne Banany Z Aliexpress. Sztuczne banany posiadają intensywny kolor, są błyszczące i wspaniale nadają się do robienia im zdjęć. Rozsmakuj się w sztucznych owocach z Aliexpress. Cena za jeden owoc wynosi $0.70 czyli 2,60 złotych.

aliexpress sztuczne jabłka

Aliexpress Sztuczne Jabłka. Niesamowite, że te jabłka są sztuczne. Wyglądają jak żywe. Soczyste, o błyszczącej skórce.  Skuś się na sztuczne owoce i zobacz jak wspaniałe dekoracje z nich uzyskasz. Cena za jedno jabłko wynosi $0.64 czyli 2,50 złotych.

aliexpress sztuczne truskawki

Sztuczne Truskawki. Truskawki są wykonane z plastiku wysokiej jakości i są dostępne w dwóch rozmiarach: większe i mniejsze. Cena za 3 sztuki truskawek wynosi $1.15 czyli nieco ponad 4 złote.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/byPkagLQ ” ]Zobacz Sztuczne Owoce Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku