Dom i Ogród

Weselna Księga Gości Z Aliexpress

Urządzanie wesela wcale nie jest takie proste i wiedzą o tym ci, którzy już zmierzyli się choć raz z tym zadaniem. Jeżeli w najbliższym czasie czeka was ślub albo jesteście zaangażowani w ślubne przygotowania, to ten artykuł może być dla was pomocny.

Dzisiaj zajmiemy się ważnym tematem, jakim jest księga gości weselnych. Do czego właściwie służy i czy warto wydawać na nią pieniądze? Otóż księga gości weselnych to wspaniała pamiątka, której wartość docenimy dopiero po latach. Jeżeli macie wątpliwości, to podpowiadamy, że jak najbardziej warto poświęcić chwilę na to, żeby wybrać ładną księgę gości. A potem warto również zachęcić weselników do tego, żeby wpisali się do niej na pamiątkę, co z pewnością chętnie uczynią.

księga gości weselnych w kształcie serca

Księga weselnych gości kojarzy się z dużą książką w ładnej oprawie, która cierpliwie czeka na wyróżnionym stoliku przybranym w uroczysty materiał. Często kładzie się ją już otwartą, ze spoczywającym obok długopisem bądź markerem zachęcającym do skreślenia kilku słów. Jeżeli też macie tak tradycyjne pojęcie o tej księdze, to propozycje wyszukane na Aliexpress mogą was zaskoczyć.

Otóż na Aliexpress znajdziecie nowoczesne księgi gości w postaci ramy od obrazu, serduszek, i innych nieoczywistych gadżetów. Zamiast tradycyjnego wpisu goście wrzucają serduszko ze swoim podpisem do ramki, którą potem można powiesić na ścianę jak obraz. Czy to nie ciekawa propozycja? Spójrzcie na inne ciekawe księgi gości weselnych dostępne na Aliexpress.

Księga Gości Weselnych –  Uroczysta Pamiątka Ze Ślubu

księga gości weselnych

 

Unikalna księga gości w kształcie drewnianej ramki, która posiada szczelinę. Przez szczelinę goście wrzucają do środka podpisane wcześniej serduszka. Ramka zapełnia się serduszkami tworząc obraz. Po weselu możecie ozdobić nią ścianę salonu i cieszyć się wspaniałą pamiątką ślubną. Ramkę można zawiesić przy pomocy piankowej naklejki lub tradycyjnie. Dostępna jest w dwóch wielkościach: większa i mniejsza. Cena dużej ramki to $31.99 czyli 125 złotych.

personalizowany album księga gości

Personalizowana księga gości zawiera 60 kartek (120 stron). Na okładce lustrzanej zostaną wygrawerowane imiona pary młodej oraz data ślubu. Podczas zakupu należy przesłać sprzedawcy odpowiednie dane, które zostaną umieszczone na okładce. Przednia strona albumu to lustro. Cena tej księgi gości wynosi $26,99 czyli 105 złotych.

księga gości z przednią stroną lustrzaną

Imiona nowożeńców są grawerowane na lustrze, które jest przytwierdzone do przedniej okładki. Możemy również zamówić wersję księgi gości z okładką lustrzaną z tyłu albumu.

księga gości weselnych z aliexpress

Tę spersonalizowaną księgę gości weselnych w stylu rustykalnym możecie nabyć w rozmiarze A4 lub A5. Księga zawiera 50 kremowych kartek, jednak do kupienia jest również w wersji grubszej – 100 kartkowej. Księga jest dostępna w 4 różnych wersjach. Jak zawsze przy tego typu rzeczach musimy napisać sprzedawcy imiona i datę, jaka ma się pojawić na księdze. Cena za 50 stronicową księgę weselnych gości wynosi $19,99 czyli 78 złotych.

biała księga gości weselnych

Jednym z częściej wybieranych albumów jest również tradycyjna biała księga gości weselnych. Imiona są kaligrafowane złotymi literami co sprawia, że księga wygląda niezwykle uroczyście i odświętnie. Cena wynosi $15,99 czyli 62 złote.

księga gości weselnych serce

Księga gości weselnych serce. Ten zestaw zawiera pudełko z serduszkami do podpisywania przez gości oraz dużą ramkę w kształcie serca, do której wrzuca się podpisane serduszka.  Możemy wybrać albo spersonalizowaną księgę albo taką, na której będzie napisane Mr&Mrs. Cena wynosi $37 czyli 144 złote.

alternatywna księga gości z odciskami palca

Alternatywna księga gości z odciskami palców. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to zwykłe drzewo. Jednak przy wnikliwym spojrzeniu zauważycie, że liście drzewa to odciski palców waszych… gości weselnych. Jeżeli szukacie czegoś wyjątkowego to z pewnością jest to niecodzienny pomysł na upamiętnienie ślubu. Na obrazie wystarczy zostawić odcisk palca za pomocą podkładek z tuszem (tusz jest łatwo zmywalny). Drzewo z odcisków palców świetnie sprawdzi się również przy innych okazjach, takich jak urodziny, baby shower czy rocznice ślubu.  Możecie również dobrać odpowiednie wielkie drzewo do ilości spodziewanych gości na ślubie. Cena wynosi od $9,47 czyli od 37 złotych.

księga gości w kształcie serca

Księga gości w kształcie drewnianego serca. Wystarczy zapełnić je podpisami gości aby później dumnie powiesić na ścianie i cieszyć się tą piękną pamiątką. Cena wynosi $17,50 czyli 68,20 złotych.

księga gości drzewo

Weselna księga gości. Aby z niej skorzystać trzeba ją najpierw złożyć. Zawieszanie serduszek na gałązkach z pewnością przyniesie wiele frajdy gościom weselnym. Cena to $17,36 czyli 68 złotych.

księga gości w kształcie drzewa

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku