Hobby

Najlepsze Przynęty Na Ryby Na Aliexpress

Sprawdź najlepsze Na Aliexpress przynęty na ryby. Rozpocznij wędkarski sezon w dobrym stylu i zaopatrz się w niezbędne akcesoria wędkarskie. Już dzisiaj na Aliexpress znajdziesz mnóstwo promocji i niesamowitych okazji. Skorzystaj z możliwości tanich zakupów, nie przepłacaj w sklepach profesjonalnych. Dobrej jakości przynęty, w różnych kształtach i rozmiarach kupisz na Aliexpress , dodatkowo otrzymasz darmową dostawę.

Bądź na bieżąco i przeglądaj oferty dla wędkarzy. Przynęty w dobrej cenie dzięki którym złowisz dużą rybę. Kupuj różne rodzaje przynęt, nie ograniczaj się i wypróbuj akcesoria wędkarskie dostępne na Aliexpress. Łowienie ryb to jeden z najprzyjemniejszych sposób spędzania wolnego czasu, to styl życia oraz sport dla cierpliwych.

Nie przegap okazji i wypróbuj nowe przynęty. Złowisz ryby o jakich zawsze marzyłeś. Zbieraj swoją indywidualną kolekcję najlepszych przynęt, wypróbuj już dziś czy będą odpowiednie dla twojej techniki wędkowania. Zobacz najpopularniejsze przynęty na ryby dostępne na Aliexpress. Inni wędkarze już je wypróbowali i są zadowoleni. Teraz czas na ciebie.

Najlepsze Przynęty Na Ryby Na Aliexpress

aliexpress przynęta na ryby

Aliexpress Przynęta Na Ryby. Przynęta plastikowa twarda o wadze 4 gram (0.14 uncji). Długość przynęty wynosi około 50 mm (1,96 cala). Przynęta posiada 2 haczyki wysokiej jakości, mocne i niezawodne. Jest dostępna aż w ośmiu różnych kolorach. Cena za 1 sztukę przynęty wynosi $0.53 czyli 2 złote.

aliexpress przynęta wobler

Aliexpress Przynęta Wobler. Przynęta tonąca dostępna w klasycznych kolorach. Przynęta posiada oczy 3D które są bardziej atrakcyjne dla ryb oraz sprawiają wrażenie rzeczywistych. Cena za 1 sztukę przynęty wynosi $0.88 czyli 3.30 złotych.

aliexpress przynęta czerwone robaki

Aliexpress Przynęta Czerwone Robaki. Sztuczne, miękkie robaki wykonane z silikonu. Bardzo dobra przynęta na ryby, którą możesz kupić na Aliexpress. 50 sztuk robaków kosztuje tylko $0.79 czyli 3 złote.

aliexpress przynęta proleurre

Aliexpress Przynęta Proleurre Wobbler. Przynęta marki Proleurre, dostępna w różnych kolorach. Mieniące się w wodzie, atrakcyjne dla ryb przynęty, które posiadają długie połyskujące ogonki typu twister. Przynęta posiada 80 mm długości i waży 4,2 g. Dobrej jakości przynęta, posiada na Aliexpress wysokie oceny klientów. wysyłana w paczce po 5 sztuk. Cena jednego opakowania wynosi $1.35 czyli 5 złotych.

aliexpress przynęta z haczykami

Przynęta z Haczykami. Przynęta za haczykami. Przynęta ma długość 45 mm i waży 4.1 gram. Jest to przynęta typu Topwater, czyli pływająca blisko powierzchni wody. Posiada realistyczne oczy i ładny kolor. Do wyboru są przynęty w różnych kolorach, Cena za 1 sztukę wynosi $0.60 czyli 2.30 złotych.

aliexpress przynęta meredith

Przynęta Na Ryby Meredith. Przynęta posiada następującą specyfikację: Wygląda bardzo naturalnie wodzie, jest wykonana z bardzo dobrej jakości materiału, który zachowuje odpowiedni kształt i proporcje,  posiada bardzo ładne kolory. W zależności od wybranej wielkości przynęty zapłacimy od $1.50 do $3.27 (5,70 zł – 12,40 zł).

aliexpress przynęta o zapachu krewetki

Przynęta O Zapachu Krewetki. Przynęta na ryby wykonana z żelu silikonowego, który zawiera sól będącą aromatem krewetki. Zapachowe przynęty są bardziej atrakcyjne dla ryb i gwarantują udany połów. Cena za 1 sztukę przynęty wynosi $0.27 czyli 1 złoty.

aliexpress sztuczna larwa przynęta

Aliexpress Sztuczna Larwa. Ta larwa wygląda jak prawdziwa i  jest imitacją larw ważki, która okazała się skuteczna w łowieniu ryb. Jest to rodzaj miękkiej plastikowej przynęty, która nadaje się na każdą porę roku. Larwy ważki są ulubionym przysmakiem zarówno drapieżnych, jak i nie drapieżnych ryb. Ten owad żyje we wszelkiego rodzaju stawach, pośród roślinności wodnej.  Cena larwy ważki wynosi $1.89 czyli 7 złotych.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku