Elektronika i AGD Hobby

Statywy Do Smartfona I Tripody Z Aliexpress

Zapoznaj się z najpopularniejszymi statywami do fotografowania. Obecnie na topie są niewielkie statywy z uchwytem na smartfona, przy pomocy którego wykonasz ładne selfie. Statyw również przyda ci się przy kręceniu filmu. Jeżeli aktywnie udzielasz się na profilach społecznościowych i produkujesz spore ilości materiałów, zarówno zdjęć i filmów, pomyśl o porządnym statywie, który polepszy jakość zdjęcia.

Na Aliexprss kupisz statywy i tripody po okazyjnych cenach. Sprzęt do fotografii wcale nie musi być drogi, o czym świadczą zadowoleni z zakupów klienci Aliexpress. Na rynku co rusz pojawiają się nowe gadżety, trudno nadążyć za nowościami. Przede wszystkim mamy wysyp przydatnych gadżetów do smartfona i do robienia zdjęć telefonem. Wśród najpopularniejszych akcesoriów fotograficznych znajdują się lampy do smartfona oraz specjalne lightboxy.

Przy pomocy telefonu możemy wykonać coraz lepszej jakości zdjęcia, nie odbiegające od tych wykonywanych profesjonalnymi aparatami w studio fotograficznym. Kupując statyw do telefonu oraz lampę lub lightboxa otrzymujemy kompletne wyposażenie i możemy rozpocząć sesję. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze obecnie na Aliexpress statywy do telefonu. Przejrzyj ofertę i skorzystaj z promocji jeszcze dziś.

Statywy Do Smartfona I Tripody Z Aliexpress

aliexpress tripod octopus

Mini Tripod Octopus. Ten niesamowity gadżet do telefonu ma wiele zastosowań. Możesz go używać jednocześnie jako statyw ze zdalną migawką lub uchwyt na telefon. Statyw obraca się o 360 stopni i jest pokryty miękką gąbką dla lepszej ochrony. Możesz ustawiać nogi statywu pod dowolnym kątem. Nogi statywu są elastyczne i można je wyginać dowolnie.  Sprawdza się również jako stojak na telefon, kiedy na przykład oglądasz film. Cena na Aliexpress wynosi $2.05 czyli 8 złotych.

aliexpress statyw do telefonu
Aliexpress Statyw Do Telefonu. Jest to lekki obrotowy statyw z pilotem do iPhone’a i Smartfona. Statyw posiada klips na telefon. Statywy do telefonów to prawdziwy hit. Są chętnie kupowane na Aliexpress przede wszystkim z powodu ich wielofunkcyjności. Przy pomocy tego statywu zrobisz ładne zdjęcie, selfie lub nakręcisz video. Oprócz tego wykorzystasz statyw jako podpórkę pod telefon, kiedy chcesz obejrzeć film. Cena statywu z kliepsem wynosi $2.07 czyli 8 złotych.

aliexpress designerski tripod do telefonu

Designerski Tripod. Ten statyw w kształcie ośmiornicy jest bardzo nowoczesny i designerski. To ładny gadżet a do tego bardzo przydatny. Nogi tripoda są elastyczne i możesz zginać je w dowolny sposób. Statyw jest stabilny, pomoże ci również uzyskać szerszy obraz tła. Ma również wyjątkowe walory estetyczne. Cena wynosi $3.49 czyli 13,30 złotych.

aliexpress profesjonalny statyw z aluminium

Profesjonalny Statyw Z Aluminium. Profesjonalny statyw wykonany z najlepszej jakości aluminium jest stabilny a przy tym wyjątkowo lekki i łatwy w transporcie. Statyw posiada dużo funkcji, które przydadzą ci się, jeżeli jesteś profesjonalnym fotografem i wykorzystujesz w swojej pracy różne techniki robienia zdjęć. Statyw posiada 3-kierunkową głowicę i 4-sekcyjne nogi z dźwignią blokującą. W zestawie znajduje się torba do transportu. Cena wynosi $27 czyli 103 złote.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku