Dom i Ogród

Dekoracyjne Dynie Z Aliexpress

Jesień oznacza, że również na Aliexpress zaroiło się od jej akcentów to znaczy pomarańczowych pękatych dyń, suszonych liści klonu, żołędzi i innych ładnych dekoracji w ciepłych odcieniach żółci i czerwieni. Jeżeli poszukujecie oryginalnych i tanich ozdób na Halloween to dobrze trafiliście.

Ale zakupy na Aliexpress to również dobry pomysł jeżeli chodzi o inne jesienne dekoracje. Sztuczne dynie w niewielkich rozmiarach mogą sprawdzić się jako ozdoby na waszych stołach, parapetach i półkach. To ciepły jesienny akcent, który wprowadzi was w wyśmienity nastrój. Zapoznajcie się z najbardziej popularnymi dyniami dekoracyjnymi, jakie możecie kupić na Aliexpress.

Dynie Z Aliexpress – Idealne Na Halloween

małe dynie dekoracyjne

Te małe dekoracyjne dynie posiadają 3,5 cm średnicy i są dostępne w dwóch kolorach: pomarańczowym i zielonym. Dzięki nim stworzycie udane dekoracje nie tylko na Halloween ale również wykreujecie w waszych domach jesienny nastrój. Cena za 25 sztuk tych maleńkich dyni wynosi $1,78 czyli 6,87 zł.

duże dynie do dekoracji

Te dynie są nieco większe od prezentowanych wcześniej. Posiadają rozmiary 8 x 5 cm. Nadają się do dekoracji stołu, stroików, wieńców, a także do biura czy restauracji. Przy pomocy tej niewielkiej i taniej ozdoby wyczarujecie iście jesienną atmosferę. Koszt jednej dyni to $0.67 czyli 2,59 złotych.

zestaw dynie liście i żołędzie

Zestaw dynie, liście i żołędzie to propozycja dla osób, które pragną stworzyć jesienną aranżację przepełnioną ciepłymi pomarańczowymi barwami. Sztuczne dynie wyglądają bardzo realistycznie, a liście klonu posiadają szczegółowe detale i są jak żywe. Zestaw kosztuje $2.80 czyli 10,81 złotych.

podłużne dynie

Jeżeli zdecydujecie się na te podłużne dynie, to w cenie $1.35 czyli 5,21 złotych otrzymacie dwie sztuki dyni o wymiarach 11,5 cm x  7 cm. Dynie są dostępne również w kolorze zielonym.

rustykalne dynie z materiału

Te dynie zostały wykonane z pianki, a pokryte są naturalnymi materiałami takimi jak: trawa, sizal, len i wełna. Możemy wybierać aż spośród 30 różnych wzorów dyni. Jeżeli szukacie oryginalnej dekoracji w dobrym guście, to taka dynia spełni wasze oczekiwania. Koszt za jedną sztukę wynosi $9,34 czyli 36 złotych.

białe dynie do malowania

Białe dynie do malowania. Są to dynie, które pomożecie pomalować w dowolny wzór. Jest to doskonała zabawa dla małych dzieci oraz wspólne rozwijanie umiejętności kreatywnych. Zestaw zawiera dynie w różnych rozmiarach i kosztuje $1,93 czyli 7,44 złotych.

zestaw różnokolorowych dyni

Zestaw różnokolorowych dyni o wymiarach 8,5 na 7 cm. możecie je wykorzystać jako ozdobę stołu, parapetu, a także świetnie nadadzą się do dekoracji przyjęć, wesel, stolików restauracyjnych czy baru. Zestaw składa się z 6 różnych dyń i może być wasz za cenę $3,09 czyli 12 złotych.

dynie na halloween

Dynie na Halloween posiadają czarne buzie i sterczące zielone ogonki. Ich wymiary to 7,7 cm na 5,8 cm. W cenie $2,29 czyli 8,82 złote otrzymacie 6 sztuk tych niewielkich pękatych i strasznych dyni.

dynie pluszowe

Pluszowe dynie możecie kupić w rozmiarze mniejszym – 14 cm i rozmiarze większym – 45 cm. Są wykonane z miękkiego w dotyku materiału, a do tego posiadają urocze dodatki, takie jak spiczasta czapka czarodzieja. Cena za większą dynię wynosi $17,47 czyli 67 złotych.

żółte dynie w kropki

Żółte dynie w kropki są dostępne w 4 rozmiarach. Są miękkie i pluszowe a do tego spłaszczone, dlatego nadają się na dekoracyjne poduszki. Kanapa z takimi poduszkami z pewnością robi wrażenie. Cena za dynie w rozmiarze 40 cm wynosi $14.10 czyli 54 złote.

dynie ze złota

Dynia jest symbolem jesieni. Te złote dynie mogą stać się częścią większych aranżacji ze sztucznych kwiatów, liści i kasztanów oraz wieńców. Sprawdźcie jesienne dekoracje oraz inne dekoracyjne dynie i ozdoby na Aliexpress. Cena za 6 sztuk złotych dyni wynosi $7,76 czyli 29 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku