Dom i Ogród

Abstrakcyjne Rzeźby Myśliciela Na Aliexpress

Na początku XX wieku wytrawny artysta Auguste Rodin wykonał rzeźbę Myśliciela, która znajduje się dzisiaj w muzeum w Paryżu. Rzeźba ta od wielu lat inspiruje  młode pokolenia artystów, pisarzy, ludzi sztuki i nauki. W charakterystycznej pozie przybranej przez Myśliciela jest coś niepokojącego a zarazem niezwykle refleksyjnego. Niewątpliwie to prawdziwe dzieło sztuki, które stało się bardzo popularne i rozpoznawalne na całym świcie.

Dzisiaj proponujemy wam oryginalne dekoracje, gadżety i ozdobne rzeźby naśladujące dzieło Rodina. Niektóre zachowują klasyczny wygląd, inne są bardziej abstrakcyjne a jeszcze inne w niezobowiązujący sposób nawiązują do motywu zamyślenia i zadumy.

Aliexpress: Myśliciel Rodina W Wielu Wersjach

figurka cicho sza z żywicy

Figurka cicho sza! posiada następujące wymiary: wysokość 34 cm natomiast podstawa to 12,5 cm na 11,5 cm. Ze względu na motyw tej kreatywnej rzeźby warto umieścić ją w biblioteczce, na półce z książkami albo wszędzie tam, gdzie pragniecie się wyciszyć. Posiada ładnie odwzorowane szczegóły. Koszt tej figurki wynosi $28,05 czyli 108 złotych.

abstrakcyjna ozdoba na stół

Abstrakcyjna ozdoba na stół. Ta niewielka rzeźba została wykonana z najwyższą starannością. Z pewnością zauważycie w niej nawiązanie to słynnego Myśliciela. Jest wykonana w taki sposób, że odnosimy wrażanie iż górna cześć figurki niemal lewituje w powietrzu. Cena za jedną sztukę wynosi $11.06 czyli 42,50 złotych.

figurka myśliciel

Ten model Myśliciela idealnie nadaje się do ozdobienia półki z książkami. Myśliciel na drabinie przybrał postać ciemnej skulonej w sobie postaci, głęboko nad czymś zadumanej. Drabina jest metalowa, a figurka ma od spodu niewielki magnes przy pomocy którego trzyma się szczebla drabinki. Cena tej intelektualistycznej rzeźby wynosi $30,68 czyli 118 złotych.

figurka myśliciel auguste rodin

Jest to niewielka kopia rzeźby Auguste Rodina. Na Aliexpress figurkę Myśliciela możecie kupić w trzech naturalnych kolorach: ze srebra, brązu lub w kolorze kamienia. Posiada 26 cm wysokości, 11 cm szerokości oraz 14 cm głębokości. Myśliciel kontempluje w ciszy, jest bardzo wyrafinowany i elegancki. To wysmakowana ozdoba wykonana z piaskowca. Posiada precyzyjne kształty i zachowane szczegóły. Figurka jest dokładnie wypolerowana. Możecie umieścić ją w swoim domu i cieszyć się jej niebywałym charakterem albo sprawić komuś niespodziankę tą realistyczną kopią Myśliciela. Cena wynosi $15.59 czyli 60 złotych.

figurka dekoracyjna myśliciel

Figurka dekoracyjna w stylu abstrakcyjnym. Rzeźba przedstawia twarz do której przymocowana jest ręka.  Patrząc na nią ogarniają nas różne emocje sprzyjające refleksji i wyciszeniu. Kontemplując sztukę dostrzegamy piękno w otaczającym świecie, stajemy się bardziej wrażliwi i inteligentni. Warto sięgać po abstrakcyjne dzieła współczesnych artystów. Na Aliexpress znajdziecie mnóstwo propozycji niebywałych dekoracji.  Za tę zapłacimy $27,71 czyli 106 złotych.

rzeźba zamyślona twarz kobiety

Abstrakcyjna rzeźba przedstawia maskę kobiecą podpartą ręką. Sprawia wrażenie zamyślonej i niedostępnej a jednocześnie spokojnej i skupionej na sobie. To wyboru mamy wersje w kolorze białym, czarnym i złotym. Model został wykonany z żywicy i posiada rozmiary 29 x 11 x 10 cm. Dekorując mieszkanie tym drobnym dziełem sztuki z pewnością podkreślicie swój niepowtarzalny gust. Cena zamyślonej twarzy wynosi od $14,78 czyli od 56,88 złotych.

zamyślony nagi mężczyzna figurka

Zamyślony mężczyzna to sztuka z najwyższej półki. Zachwycające wykonanie, mięśnie, kształt ciała oraz wszystkie szczegóły zostały odwzorowane z najwyższą starannością i prawdziwym kunsztem artystycznym. Ta nowoczesna i ekspresyjna rzeźba z pewnością wniesie pewne ożywienie do waszego codziennego życia. Jej cena wynosi $53,99 to jest 207 złotych.

modernistyczna rzeźba siedzącego mężczyzny

Modernistyczna rzeźba siedzącego mężczyzny została wykonana ręcznie z należytą starannością. A jest co podziwiać, Począwszy od zamyślonej, opuszczonej twarzy, poprzez wyciągnięte ręce zaciśnięte w pięści aż po perfekcyjne szczegóły mięśni i linii ciała. Cena tego niewielkiego dzieła sztuki o wymiarach 15, x 11,5 x 10,5 cm wynosi $98,99 czyli niebagatela 381 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku