Hobby

Artykuły malarskie na Aliexpress

Chiny to także największy producent artykułów malarskich i plastycznych na świecie, więc na Aliexpress można znaleźć wiele kompletnych zestawów pędzli, farb i innych narzędzi, z bezpłatną wysyłką do Polski i w znakomitych cenach, taniej niż w większości sklepów internetowych, a szczególnie niż w sklepach stacjonarnych dla plastyków. Zobacz listę artykułów plastycznych będących hitami sprzedaży na Aliexpress i wybierz coś, jeśli czujesz się artystą – hobbystą albo zawodowcem:

  • Pędzle „Kocie języki”– Ten typ pędzli wykorzystuje się w malowaniu gwaszami, ale sprawdzają się także znakomicie w precyzyjnych pociągnięciach innymi farbami, na przykład akrylami, dlatego są bardzo popularne wśród malarzy. Malowanie nimi jest łatwe i przyjemne i kosztują tylko 3,6$ za komplet 12 sztuk.

kocie języki pędzle tanio

  • Zaokrąglone pędzle– Używa się ich do malowania pejzaży, zwłaszcza w stylu kultowego Boba Rossa i mają wiele innych zastosowań. 9 USD za 13 sztuk i zawsze warto mieć je w swoim arsenale.

okrągłe pędzle dla malarzy

  • Wodne pędzle Sakura– Te pędzelki zawierają małe pojemniki na farbę, które samodzielnie napełniasz i którymi później malujesz, bez konieczności maczania pędzla w farbie i bez palety. Są bardzo wygodne, umożliwiają osiąganie wspaniałych efektów, ponieważ maluje się nimi podobnie jak pisakami, tylko że samemu je ładujesz. Są wygodne w użyciu na przykład na dworze i umożliwiają ładne blendowanie kolorów, bo ilość farby wypływającej z pędzla kontrolujesz przez lekki nacisk. Używa się ich głównie do akwareli. 3-4 $ za sztukę, a jeśli kupisz cały zestaw, to nawet taniej.

pędzle wodne Sakura

Pędzle Sakura z Chin

 

  • Pędzle gąbkowe– do wielu zastosowań, takich jak postarzanie prac decoupage i różnych technik w malowaniu mixed-media. Zestaw aż 20 za 3,95 USD.

Pędzle gąbkowe Aliexpress

  • Nóż albo szpachelka do malowania – Tego narzędzia także używał Bob Ross w swoich pejzażach. Pozwala ci precyzyjnie rozmazywać linie i dodawać farbę w stylu suchego pędzla. Zestaw 5 sztuk za mniej niż 5 dolarów.

Noże malarskie

  • Aluminiowa paleta dla malarzy– Nowoczesna paleta z miejscem na 10 farb, używana przez hobbystów i profesjonalistów i tylko $1,8 – w polskich sklepach typu Empik za taką zapłacisz nie mniej niż 29 złotych.

Aluminiowa paleta

Zestaw ołówków

  • Węgiel drzewny malarski – 20 pałeczek w tubie, wystarczy chyba na kilka tysięcy szkiców na  papierze. Wypalony z drewna brzozowego. 2,12 USD za tubę.

Grafit do rysowania

 

Grafit w tubie

  • Profesjonalne markery dla artystów – Markery są bardzo popularne, szczególnie wśród malarzy mangowych, ale mogą być nieco drogie. Ten zestaw jest jednak w świetnych cenach i możesz wybrać spośród wielu kolorów. Markery są wysokiej jakości i umożliwiają uzyskiwanie różnych efektów.

Markery dla malarzy

Na Aliexpress znajdziesz wiele znakomitych materiałów dla plastyków za dosłownie kilka złotych, dostępnych w wielu typach i rodzajach. Niezależnie od tego, w jakiej technice tworzysz i jakich używasz farb, znajdziesz coś dla siebie. Bądź kreatywny i przekonaj się, co jeszcze możesz znaleźć na Ali!

Polub nas na Facebooku