Hobby

Steampunkowe rzeczy na Aliexpress

Steampunk to interesujący styl w modzie, grach komputerowych i filmach, z estetyką wziętą rodem z XIX wieku, z elementami fantasy i science fiction. Jest bardzo popularny w kręgach tzw. cosplayerów i współczesna moda też bierze z niego wiele inspiracji. A więc, jeśli interesują was kostiumy wprost z ery wiktoriańskiej, koła zębate i maszyny parowe, możecie zajrzeć na Aliexpress. Znajdziecie tam wiele interesujących przedmiotów, w tym biżuterię, ubrania, akcesoria i inne rzeczy, które można tam kupić bardzo tanio i z bezpłatną wysyłką bezpośrednio z Chin.

Seksowny gorset z koronką – ten gorset jest popularny na Aliexpress, sprzedał się w liczbie kilkuset sztuk i ponieważ jest całkiem mainstreamowy, możesz go ubrać nie tylko na imprezę. Jakość jest dobra, podobnie jak recenzje tego gorsetu. Tylko $16 USD, czyli około 60-70 złotych i dostępny także w kolorach żółtym i niebieskim.

Seksowny gorset z koronką
Seksowny gorset z koronką

Naszyjnik ze skorpionem – wygląda nieźle i pasuje do wielu steampunkowych stylów i przebrań. Cena to mniej niż $2 czyli około 8 złotych i jest dostępny w kilku wariantach.

naszyjnik skorpion

Steampunkowe gogle spawalnicze – klasyczne gogle dla industrialnego wyglądu. Mają elastyczną opaskę i dobrze trzymają się na głowie. Tylko $3.59 USD czyli niecałe 20 złotych.

Steampunkowe gogle spawalnicze

Steampunkowy naszyjnik – w kształcie serca, z kołami zębatymi. Tylko $3, oczywiście z darmową wysyłką, a jeśli z jakiegoś powodu chcesz zamówić więcej niż 5, dostaniesz 10% rabatu.

Steampunkowy naszyjnik

Pierścionek z czaszką ptaka – ten gotycki albo steampunkowy pierścionek jest bardzo mroczny. $2.15, czyli około 12 złotych.

pierscionek czaszka ptaka

Brązowy gorset – Ten gorset wykonany jest z syntetycznej, miękkiej skóry wysokiej jakości. Bardzo seksowny i dostępny w rozmiarach S-XL. Produkuje go chińska marka „Wechery”, która sprzedaje go we własnym sklepie na Aliexpress i oferuje go w cenie $32 z darmową wysyłką. Koniecznie sprawdźcie także inne przedmioty od tego sprzedawcy – nie rozczarujecie się!

Brązowy gorset

Naszyjnik w kształcie maski gazowej – Postapokaliptyczny albo steampunkowy. $3 za sztukę.

Naszyjnik w kształcie maski gazowej

Kółka zębate DIY– Jeśli robicie własną biżuterię w tym stylu, te kółka są idealne. W cenie $3.80 otrzymacie około 35 kółek, a to bardzo dużo materiału nad którym można pracować!

kolaz zebate diy

Gorset z czarnej skóry – Wygląda klasycznie i jest wykonany z syntetycznej, czarnej skóry (inne kolory także są dostępne).

gorset skorzany

Polub nas na Facebooku