Dom i Ogród

TOP 10 Najładniejszych Obrazów z Aliexpress

Szukasz czegoś wyjątkowego do zawieszenia na ścianę? Kupno obrazu to zawsze dobry pomysł. Obraz to doskonała dekoracja, która odmieni wnętrze twojego domu. Zawieś ładny obraz nad kanapą albo w korytarzu i ciesz się modnym wystrojem. Nie musisz już spoglądać na nudne ściany, po prostu działaj.

Na Aliexpress mamy do wyboru dwa rodzaje obrazów: GOTOWE albo DO SAMODZIELNEGO WYKONANIA. W tym artykule prezentujemy i jedne i drugie.

Odkryj w sobie drugiego Picasso i zabaw się malując piękny obraz, który ozdobi twoje mieszkanie. Zaskocz znajomych, którzy nie będą mogli uwierzyć w twój talent artystyczny. Teraz malowanie obrazów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Z Aliexpress nigdy nie przepłacisz i zawsze kupisz coś ładnego oraz modnego. Zatem nie czekaj. Kup obraz już dziś.

TOP 10 Najładniejszych Obrazów z Aliexpress

1. Grafika Kolorowe Krowy Vrolijk Schilderij

obraz kolorowe krowy aliexpress

Grafika Kolorowe Krowy. Jest to kobia dzieła holenderskiego artysty Vrolijk Schilderij. Otrzymujemy wysokiej jakości wydruk na płótnie z tkaniny. Obraz jest wykonany z wodoodpornych pigmentów. Możemy go oprawić i powiesić na ścianie. Cena zależy od zamawianej wielkości. Za grafikę o wymiarach 12×36 cali zapłacimy $11.48 czyli 43 złote.

2. Lew – Obraz Do Samodzielnego Namalowania

obraz do samodzielnego namalowania aliexpress

Lew – Obraz do Namalowania. Obraz do namalowania po numerach, piękny prezent dla bliskiej osoby. W zestawie otrzymujemy płótno z lnu, farby akrylowe i pędzle. Zestaw kosztuje $5.92 czyli 22 złote.

3. Plakat Filmowy Retro Aliexpress

plakat filmowy retro aliexpress

Plakat Filmowy Retro. Fantastyczny plakat dla miłośników kina. Do wyboru mamy różne plakaty w tym Iron Man, Charlie Chaplin, Mosty, Curt Cobain i wiele innych. Cena plakatu wynosi $1.25 czyli niecałe 5 złotych.

4. Konie w Galopie – Wydruk na Płótnie

obraz konie w galopie aliexpress

Konie w Galopie – Piękny Obraz. Obraz to wysokiej jakości wydruk na płótnie. Wodoodporny pigment sprawia, że kolory obrazu są wyjątkowo trwałe i żywe. Energiczny motyw galopujących koni w bardzo nowoczesnym wydaniu. To najmodniejsza grafika, jaką kupisz na Aliexpress. Nie możesz tego przegapić, jeżeli zależy ci na modnym designie. Cena tej grafiki o wymiarach 24×48 cali wynosi $14.67 czyli 55 złotych.

5. Obraz Nordycki Las – Aliexpress

obraz nordycki las aliexpressNordycki Las. Piękny obraz, któremu przyświeca motto „Czasem to dobrze, jeżeli jedyną rzeczą którą dzisiaj zrobiłeś było oddychanie”. Obraz to wysokiej jakości wydruk na płótnie. Ta piękna dekoracja w stylu nordyckim wniesie harmonię i oddech do twojego domu. Prawda, że nie możesz oderwać oczu? Cena za tryptyk o wymiarach 40×50 cm wynosi $23.31 czyli 88 złotych.

6. Obraz Landscape – Maluj po Numerach

obraz maluj po numerach Landscape aliexpress

Obraz Maluj Po Numerach. Namaluj samodzielnie ten piękny obraz i ciesz się nim każdego dnia. Teraz to łatwe z kreatywnym zestawem jaki możesz kupić na Aliexpress. Malując odprężysz się i spędzisz miło czas, a efekt będzie doskonały. Malowanie po numerach jest dziecinne proste, daje ogromną satysfakcję i sprawia, że obraz wygląda doskonale. Cena to $6.94 czyli 26 złotych z bezpłatną dostawą z Aliexpress do Polski.

7. Malowanie Po Numerach – ŁABĘDZIE

malowanie po numerach łabędzie aliexpress

Malowanie po numerach – Łabędzie. Psycholodzy odkryli, że spędzanie czasu na twórczej aktywności uspokaja, wycisza i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi. Poczuj się jak Van Gogh i namaluj obraz, którym pochwalisz się rodzinie. Zawieś swój obraz w salonie i ciesz się nim każdego dnia. Na Aliexpress kupisz zestaw, na który składają się wysokiej jakości płótno z lnu, farby oraz pędzle. Cena wynosi za największy obraz $12.75 czyli 48 złotych.

8. Obraz Żyrafa Aliexpress

obraz żyrafa aliexpress

Obraz Żyrafa Aliexpress. Prawdziwy Top Selling na Aliexpress. Motywy zwierzęce w modnym czarno białym kolorze.  Ta doskonała jakość wydruku na płótnie jest bez ramki wewnętrznej i zewnętrznej, aby obniżyć koszty wysyłki. Obraz nie jest wykonany ręcznie, jest drukowany komputerowo, dzięki czemu zachowuje modny design i najwyższą jakość wykonania. Cena obrazu 30×40 cm wynosi $4.90 czyli 18 złotych.

9. Malowanie po Numerach – Paryska Ulica

malowanie po numerach paryska ulica

Malowanie po numerach – Paryska Ulica. Paryskie ulice słyną z romantycznej i sentymentalnej atmosfery. Teraz poczuj jak to jest być w Paryżu i namaluj wieżę Eiffla. Cena zestawu do malowania obrazu wynosi $8.06 czyli 30.50 zł.

10. Zwierzęta Żujące Gumę – Modne Obrazy do Dziecięcej Sypialni

zwierzęta żujące gumę obrazy aliexpress

Zwierzęta żujące Gumę – Modne obrazy. Obrazy nadają się do dziecięcej sypialni, salonu czy korytarza. Ładnie będą prezentowały się również w gabinecie. Plakat jest wydrukowany na płótnie, co jest jednym z najlepszych materiałów. Dzięki temu obraz jest gruby, schludny, wodoodporny. Plakat ma żywy kolor, który jest trwały i nie wyblaknie z czasem. Jest to idealny obrazek do wystroju domu lub na prezent. Cena za najmniejszy obrazek wynosi $3.07 czyli niecałe 12 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku