Hobby Poradniki Aliexpress

Niesamowite Magnesy Z Aliexpress Na Lodówkę

Jeżeli jesteście kolekcjonerami oryginalnych magnesów na lodówkę, to teraz macie nie lada okazję zaopatrzyć się w nowe wyjątkowe okazy. Na Aliexpress w promocyjnej cenie kupicie unikatowe magnesy, które pięknie będą się prezentowały w kuchni.

Zbieranie magnesów to bardzo modne hobby, które mocno wciąga. Teraz popularne magnesy z podróży, ze zwierzętami czy postaciami z kreskówek kupicie w bardzo niskiej cenie. Poniżej prezentujemy te, które najczęściej są wybierane przez kupujących na Aliexpress:

Niesamowite Magnesy Z Aliexpress Na Lodówkę

magnesy m&m's

Magnesy M&M’s. Miłośnicy tej smacznej słodkiej przekąski znanej na całym świecie będą zadowoleni. Teraz możecie kupić zestaw magnesów w kształcie ulubionych drażetek M&M’s. Uwaga! Magnesy co prawda są słodkie ale nie nadają się do jedzenia:) Kosztują $1.37 czyli 5.40 złotych.

magnesy super mario

Magnesy na lodówkę Super Mario. Magnesy na lodówkę z kultowej gry z dzieciństwa Super Mario. Każdy element posiada wielkość około 2×2 cm. Cena za jedną sztukę wynosi &0.74 czyli 3 złote.

magnetyczna kartka do pisania

Magnetyczna kartka do pisania. Karta jest elastyczna i  jak magnes przykleja się do powierzchni lodówki. Idealnie nadaje się do pisania ważnych notatek, o których należy pamiętać, i które pomagają utrzymać porządek. Jest bardzo łatwa do czyszczenia. Posiada rozmiar: 148 mm x 210 mm. Cena za zestaw podstawowy kartka plus pisak wynosi $3.14 czyli 12 złotych.

magnesy z planetami

Magnesy z planetami. Są to szklane magnesy na lodówkę, które świecą w ciemności. Dzięki nim możecie stworzyć w kuchni własny kosmos:) Magnesy przedstawiają księżyc, planety i mgławice. Cena za jeden magnes wynosi $0.21 czyli 80 groszy.

magnesy emotikony

Magnesy Emotikony. Emotikony czyli popularne buźki wyrażające emocje. Do wyboru buźki szczęśliwe, złośliwe, zakochane, zapłakane, wystawiające język i puszczające oczko. Czy wśród nich znajdzie się ta, którą chcielibyście zamieścić na swojej lodówce? Cena za jedną sztukę to $0.21 czyli 80 groszy.

drewniane magnesy dla dzieci

Drewniane magnesy dla dzieci. Każdy magnes wynosi około 3 cm wielkości. Zostały wykonane z drewna i do wyboru jest aż 12 różnych zwierzątek.  Cena za zestaw 12 sztuk wynosi $0.64 czyli 2.50 złotych.

magnesy kaktusiki

Magnesy kaktusiki. W zestawie otrzymujemy 6 magnesów kaktusów. Są śliczne i urocze. Dzięki nim możecie wprowadzić do swojej kuchni modny botaniczny akcent. Cena magnesów wynosi $1.27 czyli 5 złotych.

magnesy na lodówkę motyle 3d

Magnesy na lodówkę motyle 3d. Motylki świecą w ciemności i są bardzo ładne. Pomogą ci zamienić lodówkę w prawdziwą motylarnię. Cena zestawu wynosi $2.48 czyli 9.70 złotych.

magnesy na lodówkę kotki

Magnesy Kotki. Te magnetyczne naklejki są śliczne. Koci ogon może być z powodzeniem używany jako haczyk do zawieszania drobnych przedmiotów. Cena za sztukę to $1.69 czyli 6.46 złotych.

magnesy czekoladki

Magnesy czekoladki. Te magnesy wyglądają bardzo smakowicie, ale niestety są sztuczne:). Możecie je jednak umieścić na lodówce i cieszyć nimi oko.Cena za jedną sztukę wynosi $0.79 czyli 3 złote.

magnesy na lodówkę simpson

Magnesy Simpson. Tę najbardziej sympatyczną rodzinkę z kreskówki możecie umieścić na lodówce albo komuś podarować. Kto nie chciałby otrzymać równie uroczego prezentu? W zestawie znajdują się Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie. Cena magnesów wynosi $3.77 czyli niecałe 15 złotych.

magnes irlandia z aliexpress

Magnes Irlandia. Magnes na lodówkę przedstawiający Irlandię został wykonany z żywicy i ma wymiary 5×7 cm.  Magnes jest ręcznie malowany. Cena wynosi $0.98 czyli 3.80 złotych.

magnesy sztabki złota

Magnesy Sztabki Złota. Są to bardzo kreatywne magnesy przedstawiające sztabki złota. Mocno błyszczą i dodadzą blasku każdej lodówce, nawet kultowej lodówce Mińsk! Cena za jedną sztabkę złota wynosi tylko $1.19 czyli 4.70 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku