Dzieci

Drewniane Zabawki Edukacyjne Dla Dzieci

Drewniane zabawki edukacyjne przeżywają dzisiaj prawdziwy renesans. Nie dość, że wykonane z ekologicznych, przyjaznych materiałów, to jeszcze ładne, kolorowe i zmyślnie wykonane. Przyciągają uwagę dziecka, uczą kreatywności i sprawiają, że dziecko świetnie spędza czas a przy okazji stawia swoje pierwsze kroki w nauce.

Zobacz ile różnych drewnianych zabawek możesz kupić na Aliexpress. Począwszy od drewnianych puzzli, układanek, na coraz bardziej skomplikowanych elementach do układania kończąc. Nie obawiaj się, że prezent dla twojego dziecka nie dojdzie na czas. To prawda, że musisz wziąć poprawkę na dostawę z Chin, dlatego już dzisiaj zamów zabawki i spokojnie poczekaj, aż dostarczy ci je poczta polska.

Z Aliexpress oszczędzasz, ponieważ w Polsce za te same zabawki zapłacisz więcej. Nie przepłacaj i już dzisiaj zapoznaj się z ciekawą ofertą drewnianych zabawek edukacyjnych. Ciesz się również darmową przesyłką produktów zakupionych na Aliexpress.

Drewniane Zabawki Edukacyjne Dla Dzieci

aliexpress edukacyjne zabawki drewniane

Drewniane Zabawki Edukacyjne. Skorzystaj z promocji na dziecięce zabawki i kup edukacyjne plansze do zabawy. Do wyboru drewniane puzzle, układanki warzywa, owoce, literki, figury geometryczne. Poprzez poznawanie kształtów i kolorów twoje dziecko uczy się poznawać otaczający je świat. Cena zabawek to tylko $5.76 czyli 22 złote.

aliexpress drewniane puzzle

Drewniane Puzzle. Małe dziecięce puzzle. Do wyboru wesołe zwierzątka, miś panda, samoloty i samochodzik. Pokaż dziecku kolorowy świat układanek. Udowodniono, że układanie puzzli rozwija mózg małego dziecka, otwiera na kreatywność i umiejętność podejmowania trafnych decyzji. Promuj chęć uczenia się u dzieci. Cena za jedną sztukę tych puzzli wynosi $0.90 czyli 3.47 zł.

aliexpress drewniane magnesy na lodówkę

Dziecięce Magnesy Na Lodówkę. Kolorowe magnesy na lodówkę. W kształcie ulubionych zwierzątek. Paczka magnesów kosztuje $0.65 czyli około 2.50 złotych.

aliexpress kognitywne karty do gry

Kognitywne Karty Do Gry. karty poprawiają zdolności poznawcze dzieci, uczą skutecznego myślenia, rozwijają narząd wzroku. Poznawanie świata nie musi być nudne. Zapewnij swojemu dziecku różnorodne zabawy i stymuluj układ poznawczy maluszka. Cena kart wynosi $3.49 czyli 13.50 złotych.

aliexpress magnetyczna tablica dla dzieci

Magnetyczna Tablica Dla Dzieci. Tablica jest wyposażona w drewniane pudełko o długości 30 cm na 23 cm. W środku znajduje się aż 100 sztuk puzzli, figurek, kart. Zanurz się w tym kreatywnym świecie i pamiętaj, że tablicę kupujesz dla dziecka a nie dla siebie. Cena wynosi $12.39 czyli 47 złotych.

aliexpress drewniane zwierzątka

Drewniane Zwierzątka. Bardzo kreatywna zabawka. Do wyboru jest Aligator, Gąsienica lub Robak. Zwierzątka są zbudowane z drewnianych segmentów. Można nimi kręcić, obracać i zmieniać pozycje drewnianego robaczka. Jest to tradycyjna zabawka dziecięca, powstała z nietoksycznej farby i drewna. Cena wynosi $1.86 czyli 7.17 złotych.

aliexpress drewniana układanka

Drewniana Układanka. Drewniana układanka jest tradycyjną zabawą małych dzieci. Dziecko uczy się poznawać różne kształty. Dopasowywanie kształtów jest rozwijające, kreatywne i wciągające. Cena tej zabawki wynosi $2.60 czyli 10 złotych.

aliexpress drewniane klocki

Drewniane Klocki Do Nauki Literek. Zestaw klocków zawiera karty z nazwami. W prosty sposób twoje dziecko nauczy się podstawowych angielskich słów. Ta gra to świetna zabawa. Z klocków można ułożyć 60 słów. Cena zestawu wynosi $10 czyli 38 złotych.

aliexpress zabawka drewniana dla dzieci

Zabawka Drewniana Dla Dzieci.  Zabawa polegająca na wyciąganiu drewnianych robaczków z jabłuszka przy pomocy patyczka. Każdy robaczek posiada magnes. Cena wynosi $8.42 czyli 32 złote.

aliexpress zabawa w kształty

Zabawa W Kształty. Zabawa polegająca na ułożeniu zwierzątek według wielkości od najmniejszego do największego. Przypomina trochę rosyjską matrioszkę. Cena zabawki wynosi $9 czyli 35 złotych.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku