Dzieci

Aliexpress: Pudełka i Pojemniki Na Chusteczki

Przebrnęliśmy przeze meandry niekończących się ofert na Aliexpress i dzisiaj prezentujemy wam najładniejsze i najbardziej popularne pojemniki na chusteczki higieniczne jakie udało nam się znaleźć. Te niezwykle praktyczne pojemniki pozwolą wam przechować chusteczki w stanie higienicznym  oraz ochronić je przed kurzem oraz zabrudzeniami.

Coraz większą popularność zyskują również pudełka na chusteczki nawilżane, które wykorzystujemy w naszych domach i przy opiece nad dziećmi. Sprawdźcie najciekawsze ofertę i porównajcie ceny. Przekonacie się, że na Aliexpress zawsze warto robić zakupy.

Aliexpress ma dla was pudełka na chusteczki mokre, ładne drewniane pudełka na chusteczki jednorazowe oraz kolorowe pudełka na chusteczki dla dzieci ozdobione ulubionymi bohaterami z kreskówek. Jeżeli poszukujecie pudełek na chusteczki do samochodu to również dobrze trafiliście, bowiem nie znajdziecie nigdzie indziej bogatszej oferty.

Aliexpress: Pudełka i Pojemniki Na Chusteczki

samochodowe pudełko na chusteczki

Samochodowe pudełko na chusteczki. W samochodzie chusteczki przechowa dla was ten uroczy pluszak. Dzięki zapięciu możecie umieścić go gdzie tylko chcecie i mieć pod ręką zawsze świeżą chusteczkę. Cena wynosi $8.11 czyli 31 złotych.

plastikowy pojemnik na chusteczki

Pojemnik na chusteczki higieniczne. Pojemnik został wykonany z plastiku oraz drewnianej pokrywki. Będzie pasował do nowoczesnego wnętrza a zarazem spełniał swoje funkcje podajnika na jednorazowe chusteczki. Na Aliexpress kupimy różne warianty tego pudełka, również wyposażonego w dodatkowe funkcje takie jak stojak na telefon albo wzbogacone o dodatkowe przegródki. Cena za pojemnik widoczny na zdjęciu wynosi $9.09 czyli około 35 złotych.

podajnik na chusteczki w kształcie małpko

Podajnik na chusteczki w kształcie małpki. Wystarczy zawiesić małpkę za przyczepne łapaki aby móc wyciągnąć z jej pluszowego wnętrza nową chusteczkę. Cena za ten kreatywny i zabawny pojemnik wynosi $3.94 czyli 15 złotych. Do wyboru również małpa w czerwonym i niebieskim.

bawełniany pojemnik na chusteczki higieniczne

Bawełniany pojemnik na chusteczki. Jeżeli ograniczacie ilość niepotrzebnego plastiku, to ten ekologiczny pojemnik na chusteczki wykonany z bawełny oraz lnu będzie dla was najlepszym rozwiązaniem. Pojemnik przypomina powleczkę na poduszkę i tak samo jak poduszkę i jest dostępny aż w czterech różnych wzorach. Jego cena wynosi tylko $0.80 czyli 3 złote.

pojemnik z aliexpress na chusteczki

Pojemniki z Aliexpress na chusteczki. Higieniczne pojemniki na chusteczki wykonane z plastiku, dzięki czemu bardzo łatwo je wyczyścić. Posiadają pasek, przy pomocy którego w łatwy sposób można przymocować paczkę chusteczek do wózka dziecięcego czy siedzenia w samochodzie. pojemnik pasuje na większość standardowych Chusteczek. Cena wynosi $1.57 czyli 6 złotych.

pudełko ze sztucznej skóry na chusteczki

Pudełko ze sztucznej skóry przeznaczone do przechowywania jednorazowych chusteczek. Jest wygodne i praktyczne w użytkowaniu a dzięki swojemu nowoczesnemu designowi nadaje się do stylowych wnętrz.  Pudełko pozawala na łatwe uzupełnienie chusteczek i również łatwo się je czyści. Cena wynosi $8.04 czyli 31 złotych.

pudełko na chusteczki gold rose

To połyskujące pudełko na chusteczki urzeknie was niczym piękne różowe złoto. Wymiar pasuje do większości jednorazowych chusteczek, pojemnik pozwala również na łatwe uzupełnienie. Cena wynosi $12,89 czyli około 50 złotych.

barokowy pojemnik na chusteczki

Ten zachwycający pojemnik na chusteczki został wykonany w stylu barokowym. Posiada bogate zdobienia oraz urocze nóżki. Został wykonany z akrylu. Jego koszt to $11.35 czyli 43 złote.

pojemnik na mokre chusteczki

Ten pojemnik na mokre chusteczki jest szczelnie zamykany dzięki czemu przeciwdziała przedwczesnemu wysychaniu chusteczki. Nadaje się do przechowywania chusteczek dla niemowląt. Jego cena wynosi $6.99 czyli 27 złotych.

kwadratowy pojemnik na chusteczki

Kwadratowy pojemnik na chusteczki. Klasyczne drewniane pudełko na chusteczki, które pasuje do każdego wnętrza.  Możemy zaopatrzyć się w pojemnik kwadratowy albo podłużny. Cena wynosi $3.15 czyli około 12 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku