Dzieci

Straszne Kostiumy Dla Dzieci Na Halloween

Na Aliexpress znajdziecie straszne kostiumy dla swoich pociech. Przerażające zombie, wampiry i demony, mumie, czarodzieje, strachy na wróble. Wszystkie najgorsze i odpychające potwory wyjdą ze swoich zatęchłych jam, aby straszyć was w jedyną taką noc: Halloween.

Zobaczcie najpopularniejsze kostiumy szkieletorów oraz zapoznajcie się z tabelą rozmiarów. Wasze dzieci będą zadowolone z przebrań, które wykorzystacie również na inne okazje, takie jak przyjęcia urodzinowe czy szkolne baliki.

Straszne Kostiumy Dla Dzieci Na Halloween

kostium zombie

Zombie to nie tylko przemijający trend w kulturze popularnej. Zombie to styl życia. Jeżeli twoje dziecko chce kogoś nastraszyć w Halloween, to w tym przebraniu może się to udać. Warte uwagi są szczegółowo zarysowane flaki na przodzie kostiumu oraz poszarpany kaptur i rękawy. Cena kostiumu wynosi $10,60 czyli 40 złotych.

kostium dziecięcy na halloween

Ten wyjątkowo straszny kostium szkieletora jest przeznaczony dla dziewczynek. Składa się z czarnego kombinezonu na którym wymalowane są ludzkie szczątki. Całości grozy dopełniają urocze różyczki. Cena kostiumu wynosi $11.25 czyli 43 złote.

kostium jokera na halloween

Kostium Jokera możecie kupić w rozmiarach dziecięcych: S (120 cm),M (130 cm) i L(140 cm). Maska można kupić osobno lub w zestawie razem z przebraniem. Kostium jest wykonany z szyfonu, sztucznego jedwabiu i satyny. Przebranie nawiązuje do horroru na motywach powieści Stephena Kinga. Cena całego zestawu wynosi $26,99 czyli 103 złote.

kostium mumii dla dziecka

Ten kostium przerażającej mumii jest dostępny w rozmiarze S, M i L.  Składa się z elastycznego kombinezonu przylegającego do ciała i części na głowę. Nadaje się nie tylko na Halloween ale również na balik, przyjęcie urodzinowe itp. W podobnym stylu możemy również zakupić kostium diabła i przerażającego potwora. Cena wynosi $18,30 czyli 70 złotych.

kostium na halloween dla dziewczynki

Na Aliexpress znajdziecie mnóstwo upiornych kostiumów i przebrań dla dziewczynek i chłopców. Ich cena nie jest wygórowana, także możecie zaszaleć i przygotować się zawczasu na ten szalony wieczór.  Powyższy kostium składa się z tiulowej spódnicy oraz różowej czaszki. Koszt to $15,38 czyli 59 złotych.

kostium hrabiego drakuli dziecięcy

Kostium Hrabiego Drakuli jest niezwykle eleganci i wyszukany. Składa się z bordowej kamizelki ze złotymi guziczkami, koronkowego żabotu oraz czarnej peleryny i kołnierza w kształcie skrzydeł nietoperza. Możecie również zakupić inne wersje tego kostiumu, z czerwoną peleryną lub z dodatkiem fioletu. Przykładowe przebranie w rozmiarze 110-120 cm wynosi $17.09 czyli 65 złotych.

kostium kostuchy dziecięcy

W tym wydaniu kostucha wydaje się bardzo sugestywna, szczególnie jej duża kosa i złowieszczy łańcuch przypięty do długiej czarnej szaty. Przebranie nadaje się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Cena wynosi $19,89 czyli 76 złotych.

kostium pirata

Kostium pirata albo korsarza składa się z pelerynki, szabli, kapelusza i przepaski na oko. Jest bardzo praktyczny, można go założyć na zwykłe przebranie i wykorzystywać do różnych zabaw. Cena zestawu wynosi $9.09 czyli 35 złotych.

kostium małej wampirzycy

Kostium małej wampirzycy jest bardziej uroczy niż straszny, ale o to w nim przecież chodzi. Tylko spójrzcie na te słodkie niebieskie skrzydełka i doczepiane uszka. Zestaw składa się z trzech części: sukienka, przepaska z uszami oraz skrzydła. Cena wynosi od $12,46 czyli $47,72 złote.

strach na wróble kostium dla dziewczynki

Kostium dla dziewczynki strach na wróble został wykonany bardzo starannie. Jest to wysokiej jakości przebranie bogate w wiele szczegółów i elementów. Na osobną uwagę zasługuje bardzo ładny kapelusz z wpiętym sztucznym słonecznikiem. Na przebranie stracha na wróble składa się sukienka, kapelusz, kołnierzyk oraz lina do zawiązania w pasie. Cena tego kostiumu wynosi na Aliexpress $26,08 czyli około 100 złotych.

kostium diabła dla chłopca

Diabeł posiada wszystko co trzeba czyli ostre rogi i rozgrzane widły, przy pomocy których chętnie wsadzi cię do kotła ze smołą. Przebranie idealne na Halloween i inne okazje. Jego cena wynosi $15,49 czyli 60 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku