Biżuteria I Zegarki

Niezawodne Zegary i Budziki Na Aliexpess

Kup budzik na Aliexpress a już nigdy nie zaśpisz do pracy. Nowoczesny design i piękne wzornictwo sprawiają, że zegary z Aliexpress nie tylko wskazują godzinę, ale również są doskonałą dekoracją twojego domu.

Zobacz bogatą ofertę tradycyjnych budzików, ładnych ściennych zegarów oraz akcesoriów dekoracyjnych na Aliexpress.

Porządny zegar powinien wisieć na ścianie w każdym domu. Zobacz jakie rozwiązania co do zegarów proponuje Aliexpress. Przekonaj się, że budzik wcale nie musi być nudną koniecznością. Styl retro jest nadal modny, a twoja sypialnia stanie się estetycznym królestwem. Poniżej proponujemy najbardziej popularne oraz niezawodne budziki i zegary na Aliexpress.

duży zegar ścienny aliexpress

Duży Zegar Ścienny. Zegar jest zasilany na baterie. Jest to zegar DIY do samodzielnego montażu. Cyfry zegara przyklejamy do ściany. Zegar nadaje się do salonu, ale także do pomieszczenia biurowego, recepcji itp. Cena tego zegara wynosi $9.55 czyli 36 złotych.

budzik LED projekto aliexpress

Budzik LED Projektor. Z tym budzikiem nigdy nie zaśpisz. Budzik posiada następujące funkcje:

– wyświetlacz czasu LCD
– alarm i 10-minutowa funkcja drzemki
– budzik jest zasilany na 3 baterie AAA
– budzik posiada wbudowany projektor, który wyświetli godzinę na ścianie
– cena budzika LED wynosi na Aliexpress $8.10 czyli 30 złotych.

budzik z funkcja lustra aliexpress

Budzik z Funkcją Lustra.  Budzik posiada wyświetlacz LED, który nie tylko do wyświetla czas, ale także służy jako lusterko do makijażu. Budzik posiada wbudowany czujnik temperatury i wskazuje temperaturę wewnętrzną pomieszczenia. Budzik posiada funkcję drzemki: Czas przerwy drzemki można ustawić w zakresie od 5 do 60 minut. Budzik posiada duży wyświetlacz liczbowy z wyborem formatu 12-24 godzin. Przy pomocy tego budzika wykonasz również perfekcyjny makijaż. Budzik jest odpowiedni do domu, na biurko, do sypialni, biura a także jest ładną dekoracją.Cena na Aliexpress wynosi $8.22 czyli 31 złotych.

zegar ścienny modern aliexpress

Zegar Ścienny Modern. Zegar można zawiesić na ścianie ale doskonale również sprawdza się jako zegar na stolik. Jest to zegar energooszczędny z możliwością regulacji jasności wyświetlanych cyfr. Zegar pełni również rolę budzika. To nowoczesne wzornictwo sprawdzi się również w twoim domu. Cena tego zegara wynosi $12.14 czyli 45 złotych.

zegar ścienny quartz aliexpress

Zegar Ścienny Quartz. Ten zegar kwarcowy jest niezwykle elegancki. To świetna ozdoba twojego salonu lub innego pomieszczenia. Zegar posiada akrylowe naklejki do przyklejenia na  ścianę. Cena tego zegara o wielkości 47inch wynosi $10.99 czyli 41 złotych.

klepsydra aliexpress

Klepsydra Aliexpress. Klepsydra to najstarszy zegar, jaki zna ludzkość. Możesz kupić klepsydrę z kolorowym piaskiem i cieszyć się widokiem upływającego czasu. Zestaw zawiera aż 5 klepsydr: klepsydrę 30-sekundową, 1-minutową, 3-minutowy,  5-minutową klepsydrę i 10-minutową. Klepsydry są wykonane z wytrzymałego PCV, ABS, szklanej rurki i piasku. Doskonale nadają się do gotowania, gier, ćwiczeń. Klepsydra to również wspaniała zabawa dla twoich dzieci i dekoracja. Cena zestawu składającego się z 5 różnych klepsydr wynosi $2.35 czyli 8.80 zł.

zegar vinyl star wars aliexpress

Zegar Vinyl Star Wars. Zegar wykonany z płyty winylowej z motywem z filmu Star Wars. Piękny prezent dla miłośników Star Wars oraz stylowych gadżetów. Zegar posiada wysokiej jakości mechanizm kwarcowy. To zegar retro w stylu winylowym Horloge Murale Design Moderne. Uczyń swój pokój nowoczesnym i ekscentrycznym dzięki temu niezwykłemu zegarowi. Ten zegar vintage jest wykonany ze starych winylowych płyt, które mogą posiadać zadrapania, to całkiem normalne.Cena zegara wynosi $17 czyli 64 złote.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/YIUssBO ” ]Zobacz Wszystkie Zegary I Budziki Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku