Biżuteria I Zegarki

Aliexpress: Pudełka Vintage Do Przechowywania

Dzisiaj przychodzimy do was z ciekawym wyborem małych pudełek vintage. Służą do przechowywania drobnych przedmiotów, kart do gry, biżuterii oraz pamiątek rodzinnych. Pomogą wam uporządkować szpargały, a przy tym ładnie prezentują się na szafce czy biurku.

Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki. Proponujemy klasyczne drewniane pudełka, pudełka postarzane, staromodne skrzynki i romantyczne kuferki. Z drugiej strony mamy serię kolorowych metalowych pudełeczek w ciekawe wzory, które przypominają puszki na herbatę.

Aliexpress: Pudełka Do Przechowywania W Stylu Vintage

pudełka do przechowywania vintage

Stylowe pudełka do przechowywania w stylu vintage nie tylko ładnie wyglądają. Pomieszczą drobne przedmioty, klucze, monety ale również słodycze czy igły i nici. Do wyboru mamy klasyczne wzory vintage, aniołki, króliczki, herubinki. Pudełko posiada wymiary 116x81x64mm. Cena wynosi $3,59 czyli około 14 złotych.

 

pudełko na sukulenty

 

Drewniane pudełko posiada wymiary 22,5 * 8,5 * 4,5 cm. Nada się do przechowania artykułów biurowych, ołówków. Przy jego pomocy możecie pięknie wyeksponować swoje małe sukulenty albo stworzyć niewielki ogródek na parapecie. Pudełko zostało wykonane z naturalnego drewna, jest gładkie – bez drzazg i ozdobione modnymi napisami. To w pełni ekologiczna ozdoba waszego domu. Cena wynosi $2.91 czyli około 11 złotych.

pudełko na cukierki

Pudełko na cukierki. W tym niewielkim domku zmieścicie swoje ulubione słodkości lub herbatę. Domek jest niewielki, bardzo ładny i niezwykle uroczy. Po otwarciu pudełka naszym oczom ukazuje się kolorowe wnętrze domku. Cena pudełka wynosi tylko $1,31 czyli 5 złotych. Pudełeczka nadają się na przyjęcia, wesela, stanowią świetne opakowanie na mały prezent.

antyczne pudełko z zamknięciem

To pudełko w kształcie antycznej skrzyni jest przeznaczone do przechowywania kart w tym również kart tarota oraz innych cennych skarbów. Sprawdzi się także jako pojemnik na biżuterię, drobne przedmioty. Zostało wykonane z ozdobnego drewna, posiada następujące wymiary: 14,5 * 11,5 * 6,5 cm. Cena tej niewielkiej drewnianej szkatułki wynosi $5.01 czyli 20 złotych.

pudełko w kształcie książki

Pudełko w kształcie książki. Klasyczne i wykwintne pudełko do przechowywania, które w środku jest wyłożone tkaniną. Na powierzchni wieczka posiada piękną starą mapę świata. Pudełko otwiera się przy pomocy magnesu. Jego cena wynosi $8,47 czyli 32 złote.

pudełko retro na drobiazgi

Retro pudełko na drobiazgi. Do tych niewielkich pudełek w kształcie okrągłej puszki włożysz wszystkie bibeloty leżące na biurku. Nadają się do porządkowania szpargałów i sprawią, że pozbędziesz się bałaganu.  Sprawdzą się również w kuchni do przechowywania słodyczy, cukru czy kawy. Retro pudełko jest praktycznie i bardzo użyteczne. Jego wymiary wynoszą 5 cm x 6,5 cm.

drewniane pudełko z wieżą eiffla

Drewniane pudełko z wieżą Eiffla. Pudełko w stylu vintage, z dobrze wykonaną nostalgiczną wieżą Eiffla oraz metalowym zapięciem. Jest to gadżet wielofunkcyjny, w którym przechowacie drobne przedmioty czy biżuterię. Wielkość tego drewnianego pudełeczka wynosi 19,5x7x4 cm. Możecie je kupić w cenie $2.07 czyli 10 złotych.

pudełko skrzynka na biżuterię

Skrzynka na biżuterię. Skrzynki w których przechowacie biżuterię, zdjęcia oraz inne rodzinne pamiątki. Możecie je nabyć w duecie. Za dwa pudełka, mniejsze i większe zapłacimy $25,92 czyli około 100 złotych.

metalowe pudełka na drobiazgi

Metalowe pudełka na drobiazgi. Metalowe pudełka na drobiazgi przydadzą się w każdym domu. Do przechowywania drobnych przedmiotów, jako przybornik do szycia, pojemnik na drobne pamiątki itp. Do wyboru mamy pudełka ze ślicznymi wzorami w stylu retro, romantyczne i nostalgiczne. Cena za jedno pudełko wynosi $5.82 czyli 22 złote.

drewniane pudełka na każdą okazję

Drewniane pudełka na każdą okazję. Na Aliexpress możemy kupić drewniane pudełka w stylu vintage. Ładnie wykonane, z romantycznymi motywami, pomogą nam uporządkować domowy bałagan. Pudełka dostępne są w różnych kolorach, z różnymi napisami. Wśród nich „vintage”, „nostalgie” oraz motywy wieży Eiffla, dmuchawców, roślin i piórek. Cena zaczyna się od $11.14 czyli 43 złote.

kuferek drewniany mały

Drewniany kuferek.  Staromodny drewniany kuferek z metalowymi elementami i zapięciem. Jego wymiary wynoszą 10,5 x 11,5 x 16cm. Cena to $8.97 czyli 34 złote.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku