Sport I Outdoor

Fitness i Body Building – Najpopularniejszy Sprzęt Do Ćwiczeń

Metoda budowania ciała jest dobrze znana wszystkim, którzy dbają o zdrowie i postawę. Odpowiedni plan tygodniowy zapewni ci intensywność ćwiczeń, zdrową gimnastykę, a z czasem przyjemność z uzyskiwanych wyników. Jeżeli tylko masz dobry sprzęt możesz stworzyć sobie siłownię w domu. Nie potrzeba do tego dużo miejsca, nawet w najmniejszym mieszkaniu wygospodarujesz kącik na hantle, karimatę i inne akcesoria do Jogi, Fitnessu i Bodybuildingu.

Zdziwisz się, jak tanio możesz nabyć podstawowy sprzęt, który pomoże ci w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Z satysfakcją wykonuj ćwiczenia w domu, na wolnym powietrzu czy przy otwartym oknie. Oddychaj głęboko, a przy tym relaksuj umysł. Zobacz najpopularniejszy sprzęt do ćwiczeń na Aliexpress, nie przepłacaj w drogich sportowych sklepach i stań się zdrowszą wersją samego siebie.

Fitness i Body Building – Najpopularniejszy sprzęt do ćwiczeń na Aliexpress

elastyczne opaski crossfit aliexpress

Elastyczne Opaski Crossfit/Pilates. Elastyczne opaski do ćwiczeń siły mięśni, pomogą nam utrzymać prawidłową postawę. Są wykonane z naturalnej gumy, wytrzymałe. Możemy kupić opaski o różnej grubości. Cena już od $3.99 czyli od 15 złotych.

regulowana skakanka

Regulowana Skakanka Fitness. To nie jest tylko zwykła skakanka. Została wykonana z drutu stalowego + PVC aby jeszcze szybciej obracać się i zmuszać nogi do ustawicznego treningu. Długość skakanki wynosi 3m – można ją regulować. Skakanka jest odporna na skręcenia i zginanie, zwiększa niezawodność, szybkość i wytrzymałość. Skakanie jest jednym z najlepszych ćwiczeń naczyniowych układu sercowo-naczyniowego, które daje natychmiastowe wyniki a przy tym jest tanie i można je wykonać w dowolnym miejscu i czasie.
Ta skakanka jest idealnym narzędziem do szybkiego zrzucania wagi, tonizowania i utrzymywania napięcia mięśniowego, kosztuje $2.97 czyli 11 złotych.

wielofunkcyjny krokomierz

Wielofunkcyjny Krokomierz. Ten wysokiej jakości krokomierz krokomierz jest trwały i użyteczny przez długi czas. Przenośna i stylowa konstrukcja jest energooszczędna i ekologiczna. Jest to bardzo pomocne urządzenie podczas ćwiczeń. Kroki liczą się od 0 do 99.999. Cena urządzenia wynosi $2.19 czyli około 8 złotych.

Funkcje Krokomierza:
– Licznik kroków, dystans i obliczanie kalorii
– Wyświetlacz LCD, łatwy do odczytania
–  Długotrwała bateria (bateria w zestawie)
– Rozmiar: ok. 4,5 x 3,4 x 2,2 cm
– Materiał: ABS + żel krzemionkowy

Grip Power Aliexpress

Grip Power na wzmocnienie mięśni nadgarstka. Ten ręczny przyrząd treningowy wykonany jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału. Uchwyt jest lekki, łatwy do przenoszenia.  Nadaje się dola aktywnych mężczyzn i kobiet, którzy ćwiczą codziennie w domu lub w biurze. Idealny do treningu siłowego, ćwiczenia elastyczności i równowagi w połączeniu z różnymi programami treningowymi. Grip Power pomoże ci utrzymać sprawność ruchową, a uchwyt można regulować. Cena przyrządu wynosi $9.19 czyli 35 złotych.

piłeczka do masażu

Piłeczka do Masażu. Piłka przeznaczona do terapeutycznego masażu, została wykonana z nietoksycznego i bezpiecznego dla skóry materiału. Za jej pomocą wykonamy głęboki masaż dużej grupy mięśni. Idealna do zastosowania po intensywnym wysiłku lub stresującym dniu. Koszt piłki to $4.79 czyli 18 złotych.

pasy treningowe do zawieszenia

Pasy Treningowe. Pasy do intensywnego treningu poszczególnych grup mięśni pozwolą ci uzyskać pożądaną sylwetkę. Korzystnie wpływają na transport krwi,  uczą koordynacji ruchowej, zapewniają optymalne ćwiczenia typu crossfit każdego dnia. Pasy służą do zawieszenia na specjalnej konstrukcji lub drążku. Cena zestawu zależy od wybranego modelu, zaczyna się od kwoty $17.51 to jest 66 złotych.

narzędzie do pomiaru grubości tkanki tłuszczowej

Narzędzie Do Pomiaru Grubości Tkanki Tłuszczowej. Miarka do pomiaru tkanki tłuszczowej to przyrząd dla każdej osoby, która starannie kontroluje swoją masę ciała i dba o dietę.  Dzięki miarce zmierzysz swój tłuszcz w ciele poprzez pomiar fałdu skórnego. Zapoznaj się z tabelą interpretacji tkanki tłuszczowej, aby określić procent tkanki tłuszczowej i jej znaczenie. Koszt miarki to $3.96 czyli 15 złotych.

podwójna piłka do masażu

Przyrząd do Samodzielnego Masażu Pleców. Masaż wykonany za pomocą tego przyrządu skutecznie rozluźnia mięśnie.  Również nadaje się do masażu ramion, karku lub stóp. Za pomocą przyrządu każdy może wykonać prosty masaż na tkance łącznej. Odpowiedni do masażu szyi, ramion, łydek, ścięgna Achillesa i pleców. Koszt przyrządu to $2.37 czyli 9 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku