Biżuteria I Zegarki

Etniczna Buddyjska Biżuteria Z Aliexpress

Zobacz najpopularniejszą biżuterię buddyjską z Aliexpress. Jeżeli lubisz styl boho, hippie, naturalne drewno i technikę handmade, to ta biżuteria przypadnie ci do gustu. Buddyjska biżuteria jest ładna i tania. Skorzystaj z okazji i wybierz dla siebie najładniejsze modele naszyjników, bransoletek na rękę, buddyjskich koralików.

Buddyskie sznury modlitewne mala w niskich cenach, naszyjniki z obsydianu, z wyrytymi transkrypcjami, sutra serca, pomyślna karma. To wszystko możesz już dzisiaj nabyć na Aliexpress. Biżuteria buddyjska i tybetańska to nie tylko etniczny styl ale przede wszystkim amulety dające szczęśliwe i pomyślne życie oraz przynoszące miłość. Przekonaj się już dzisiaj o ich skuteczności.

 

Szczęśliwa Buddyjska Biżuteria Z Aliexpress

modlitewne koraliki buddyjskie

Modlitewne koraliki buddyjskie. Te czarne modlitewne koraliki to szczęśliwy amulet. Zostały wykonane z kamienia o nazwie tygrysie oko. Są to małe koraliki, które możesz nosić na nadgarstku jak bransoletkę. Cena wynosi $2.45 czyli 9.60 złotych.

naturalna drewniana bransoletka

Naturalna Drewniana Bransoletka. Bransoletka na rękę wykonana z dużych drewnianych koralików, z naturalnego drewna hebanowego. Stylowa i bardzo klimatyczna. Do wyboru są koraliki różnej wielkość: 15mm ( 15 koralików w bransoletce), 18mm (13 koralików) i największe 20mm (12 koralików). Cena za bransoletkę z koralikami wielkości 18 mm wynosi $4.25 czyli 16 złotych.

tybetańska bransoletka z turkusami

Tybetańska bransoletka z turkusami. Jest to bransoletka tybetańska z paciorkami z Nepalu. Turkus nie jest prawdziwy ale wygląda również dobrze jak naturalny. Bransoletka posiada bawełnianą podszewkę. Ze względu na to, że każda biżuteria jest wykonywana ręcznie, to każda sztuka jest nieco inna, gdyż robiona przez innego rzemieślnika. Cena bransoletki wynosi $5.84 czyli 23 złote.

amulet z buddą

Amulet z Buddą.  Naturalny obsydianowy naszyjnik  Z Buddą to tradycyjny  amulet szczęścia.  Do wyboru jest aż 5 kolorów naszyjnika. Długość naszyjnika wynosi  38,5 cm, waga to 49 – 58 gram. Cena tej szczęśliwej biżuterii wynosi $1.92 czyli 7.50 złotych.

bransoletka w stylu buddyjskim

Bransoletka w stylu buddyjskim.  Damska bransoletka z błyszczącymi koralikami.  Została wykonana z przyjaznego dla środowiska stopu. Nie posiada szkodliwych substancji takich jak ołów, nikiel i kadm.  Jest modna i wygodna w noszeniu. To idealny prezent dla matki, żony czy dziewczyny.  Cena bransoletki wynosi $3.69 czyli 14 złotych.

tybetański pierścionek vintage

Tybetański pierścionek vintage. Tybetański srebrny pierścionek z kamieniem księżycowym. Tajemniczy i uwodzicielski pierścionek dla romantycznych kobieta.  Pokochaj styl vintage i buddyjskie klimaty. Cena tego pierścionka wynosi $2.99 czyli 12 złotych.

pierścień z kwiatem lotosu

Pierścień z kwiatem lotosu. Srebrny pierścień z kwiatem lotosu jest regulowany. Jest to biżuteria symbolizująca powodzenie. Pierścień został solidnie wykonany. Jego cena wynosi $13.58 czyli 53 złote.

 


naszyjnik dobrej karmy

Naszyjnik dobrej karmy. Naszyjnik symbolizujący dobrą karmę, który przyniesie ci miłość, szczęście i pokój. Biżuteria buddyjska to wspaniałe amulety i duchowa odnowa dla każdego, kto odważy się je nosić. Cena naszyjnika wynosi tylko $0.75 czyli 3 złote.

naszyjnik buddyjski z obsydianu

Naszyjnik buddyjski z obsydianu. Buddyjskie ozdoby i biżuteria to wspaniały prezent dla mamy, taty, członka rodziny. Ten naszyjnik z kamienia naturalnego  zawiera wyrytą inskrypcję Prajna paramita Sutra Buddha. Cena wynosi $4.79 czyli 19 złotych.

buddyjski naszyjnik vintage

Buddyjski naszyjnik vintage.  Naszyjnik w stylu vintage jest przeznaczony do noszenia zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn.  Jest to tradycyjna mala, czyli tybetański sznur modlitewny. Naszyjnik jest długi i wykonany z drewna. Cena to $3.17 czyli 12 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku