Zdrowie i Uroda

TOP10 Doczepianych Włosów na Aliexpress

Aliexpress to kopalnia możliwości jeżeli chodzi o akcesoria do włosów oraz same włosy. Możemy zapoznać się zarówno z ofertą syntetycznych różnokolorowych pasemek na imprezę jak i włosów naturalnych na bardziej oficjalne uroczystości. Są wykorzystywane do zagęszczania rzadkich włosów oraz dodawania objętości fryzurze. Można również za ich pomocą przedłużyć np. za krótkie włosy, stworzyć długie warkocze itp.

Salony fryzjerskie często oferują usługę doczepiania włosów szczególnie przed ważnymi uroczystościami, do najważniejszych należą fryzury ślubne. Jeżeli masz smykałkę do czesania lub jesteś fryzjerem i szukasz akcesoriów do swojego salonu, to możesz przetestować tworzenie fantazyjnych fryzur przy użyciu włosów z Aliexpress. Zaskoczy cię bogata oferta oraz łatwe zakładanie.

TOP 10 doczepianych włosów na Aliexpress

AliExpress – Proste Włosy Brazylijskie.Ciemne włosy w naturalnym kolorze, bez zapachu, proste. Pięknie się błyszczą. Cena zależy od długości jaką wybierzemy. Za jeden zestaw o długości 20 centymetrów (8 cali ) zapłacimy $13.64 to jest około 51 złotych.

AliExpress – Kolorowe Syntetyczne Pasemka.Syntetyczne pasemka, odporne na ciepło we wszystkich kolorach tęczy. Doczepienie kolorowego pasemka ożywi twoją głowę i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Za jeden kawałek zapłacimy  $0.52 to jest niecałe 2 złote.

 

AliExpress – Naturalne włosy.Jeden kawałek tych włosów waży około 100 gram. Nadają się do przedłużania fryzur, są miękkie i ładnie się układają. Ich dodatkową zaletą jest elastyczność, dzięki które idealnie ułożą się na głowie. Cena za jeden zestaw wynosi $9.29 to jest 35 złotych.

AliExpress – Włosy Czarne Perły.

Jeżeli poszukujesz włosów na doczepy to dobrze trafiłaś. Umiejętnie założone w salonie fryzjerskim starczą na długo i będą się ładnie układały. Są miękkie i delikatne. Cena rozpoczyna się od $39.44 czyli od 148 złotych.

 

AliExpress – Włosy Doczepiane CLIP IN.Naturalnie wyglądające włosy, lekko falujące na końcach. Pozwoli nam na tworzenie długich falistych fryzur. Cena za jedną taśmę z włosami na której znajduje się 5 klipsów wynosi od $4.47 czyli niecałe 17 złotych.

 

AliExpress – Naturalnie Gęste Włosy w Kucyku.Naturalnie gęste, oddychające włosy, przygotowywane ręcznie. Została w nich zachowana naturalna linia włosów. Nie plączą się i posiadają zdrowe końcówki.  Koszt to od $38.13 czyli 143 złote.

AliExpress – Syntetyczny Warkocz.Syntetyczny warkoczyk pozwoli na stworzenie wesołej, zadziornej fryzury. Możemy połączyć ze sobą warkoczyki o różnych kolorach aby stworzyć jeszcze lepszy miks na głowie. Koszt takiego warkocza to $4.72 czyli trochę ponad 17 złotych.

AliExpress – Sztuczne Włosy na gumce.Łatwe do nałożenia włosy na niewidoczne żyłce, wyglądają naturalnie, są miękkie oraz odporne na wysoką temperaturę. Włosy są umieszczone na taśmie i za jeden komplet zapłacimy $3.90 czyli około 15 złotych.

AliExpress – Jasne Blond Włosy.Włosy o anielskim kolorze, miękkie i błyszczące. Są proste, mają zdrowe końcówki. Ich niebywałą zaletą jest gęstość. Dodatkowo możemy wybrać jaka gęstość włosa nam odpowiada. Cena to $92.40 czyli 300 złotych. Jeżeli zależy nam na włosach bardziej gęstych bądź dłuższych to zapłacimy odpowiednio więcej.

AliExpress – Blond Pasma Clip IN.

Posiadają wygodny klips z silikonem, zostały umocowane na niewidzialnej taśmie. Lśniące włosy są naturalnym przedłużeniem własnych, można je również barwić na ciemniejszy kolor aby uzyskać odcień jak najbardziej odpowiadający naszemu gustowi.  Dostępne są włosy o długości od 10 do 24 cala ( 25cm – 60 cm). Koszt nowej fryzury to od $37.99 do $128.99 czyli od 142 zł.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku