Zdrowie i Uroda

TOP 7 Ciśnieniomierzy Z Aliexpress

Warto mieć w domu ciśnieniomierz i regularnie mierzyć ciśnienie. Pomoże nam to uniknąć wielu groźnych chorób, takich jak miażdżyca, nadciśnienie i choroba wieńcowa oraz lepiej zadbać o swoje zdrowie. Zanim kupisz ciśnieniomierz zastanów się, czy wolisz nadgarstkowy czy tradycyjny ciśnieniomierz na ramię. Ciśnieniomierz nadgarstkowe może i są wygodniejsze, jednak uznaje się, że nie są tak dokładne jak te na ramię.

Jeżeli kupujesz ciśnieniomierz dla osoby starszej sprawdź, czy jest on łatwy w obsłudze i przystosowany dla seniora. Niezależnie od tego na jakie urządzenie się zdecydujesz, już dziś możesz przejrzeć ofertę ciśnieniomierzy na Aliexpress. Na tym popularnym chińskim portalu kupisz sprzęt medyczny w dobrej jakości i do tego w promocyjnej cenie. Nie przepłacaj ani nie trać czasu na chodzenie po sklepach. W jednym miejscu kupisz wszystko czego potrzebujesz.

Na Aliexpress znajdziesz wybór ciśnieniomierzy naramiennych, elektronicznych, nadgarstkowych. Najpopularniejsze ciśnieniomierze, niezawodne i łatwe w obsłudze. Wszystko czego potrzebujesz aby lepiej zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Zobacz najpopularniejsze obecnie ciśnieniomierz i zdecyduj się na zakup już dziś. Pamiętaj, że Aliexpress to nie tylko wygodne zakupy, ale również darmowa dostawa.

TOP 7 Ciśnieniomierzy Z Aliexpress

aliexpress ciśnieniomierz

Automatyczny Naramienny Ciśnieniomierz. Jest to ciśnieniomierz posiadający wszystkie podstawowe funkcje. Posiada funkcję automatycznego pomiaru, pomiaru tętna, funkcję pamięci oraz przycisk start/stop. Jest łatwy w obsłudze i intuicyjny. Doskonały do codziennego użytku. Ciśnieniomierz kosztuje $15.74 czyli 60 złotych.

aliexpress pulsoksymetr palcowy

Pulsoksymetr Napalcowy. Pulsoksymetr Palcowy to absolutny hit na Aliexpress.  Pulsoksymetr jest dokładny, posiada duży wyświetlacz. Pracuje bez przerwy przez 50 godzin. Jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, lekkie i łatwe w obsłudze. Pulsoksymetr palcowy stosuje się w szpitalach, przychodniach, centrach medycznych. Teraz możesz w wygodny sposób zmierzyć saturację krwi i tętno. Zobacz jak działa pulsoksymetr napalcowy:

 

Zestaw zawiera instrukcję w języku angielskim, smycz i futerał. Pulsoksymetr nie posiada baterii. Cena urządzenia wynosi $10.03 czyli 38 złotych.

aliexpress ciśnieniomierz na usb

Ciśnieniomierz Na USB. Ten ciśnieniomierz posiada wtyczkę oraz kabel USB. Jest praktyczny oraz wielofunkcyjny. W wygodny sposób zmierzysz ciśnienie krwi oraz podstawowe parametry. Może być używany w przychodniach i centrach medycznych. Do wyboru różne modele. Cena wynosi $16.94 czyli 65 złotych.

aliexpress ciśnieniomierz

Aliexpress Ciśnieniomierz. Ciśnieniomierz zmierzy wysokie i niskie ciśnienie oraz puls. Natychmiastowy pomiar już po 1 minucie. Wykrywa arytmię. Posiada funkcje pamięci, wyświetla datę i godzinę. Zestaw zawiera ciśnieniomierz, opaskę na ramię, torbę, instrukcję obsługi w języku angielskim i adapter. Cena wynosi $18.10 czyli 70 złotych.

aliexpress ciśnieniomierz nadgarstkowy

Ciśnieniomierz Nadgarstkowy. Dokładny i solidny ciśnieniomierz na nadgarstek. Ten ciśnieniomierz możesz kupić w dwóch modelach, model bez głosu lub z głosem angielskim. Dane na wyświetlaczu są łatwe do odczytania. Nadaje się dla seniorów i osób starszych.  Zasilany na baterie AAA. Cena wynosi $13.77 czyli 53 złote.

aliexpress pulsoksymetr

Aliexpress Pulsoksymetr. Pulsoksymetr daje precyzyjny pomiar w czasie rzeczywistym, urządzenie posiada funkcję ustawienia alarmu. Posiada ładny, nowoczesny kształt i jest dostępny w 5 kolorach. Pulsoksymetr wyświetla dane takie jak: nasycenie tlenem krwi,  przebieg objętości tlenu we krwi, tętno oraz moc baterii. Cena urządzenia wynosi $12.90 czyli 49 złotych.

aliexpress ciśnieniomierz nadgarstkowy automatyczny

Ciśnieniomierz Automatyczny Nadgarstkowy. Ciśnieniomierz posiada wysokiej jakości wyświetlacz LCD. Zmierzy twoje ciśnienie oraz tętno szybko i dokładnie. Jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i został zaprojektowany z myślą o codziennym pomiarze ciśnienia tętniczego krwi. Posiada wskaźnik wysokiej i niskiej częstości tętna. Cena wynosi $10.74 czyli 41 złotych.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku