Telefony

Walkie Talkie I Krótkofalówki Z Aliexpress

Walkie Talkie to ponadczasowe i skuteczne narzędzie komunikacji z innymi. Jeżeli lubisz sobie porozmawiać, cenisz gadżety elektroniczne albo po prostu wykorzystujesz krótkofalówkę w pracy, koniecznie zajrzyj na Aliexpress. Znajdziesz tam najnowsze modele walkie talkie. Kupuj najpopularniejsze modele i nie przepłacaj w sklepach stacjonarnych.

Do wyboru są radia w wersji mini, w odchudzonej wersji slim, z funkcją oszczędzania baterii, lekkie, ergonomiczne i co najważniejsze w rozsądnej cenie. Jeżeli rozmawiasz na małe odległości to jest to dla ciebie idealne rozwiązanie.

Walkie talkie jest wielu branżach usługowych,  gdyż umożliwia  natychmiastową komunikację wewnętrzną, koordynację zasobów i obsługę sytuacji awaryjnych.  Doskonale sprawdza się w kawiarni, restauracji, hotelu, supermarkecie, szkole, centrum handlowym, barze, ale także jest niezastąpione na kempingu czy polowaniu.

Tanie i Skuteczne Walkie Talkie Z Aliexpress

walkie talkie wersja slim

Walkie Talkie Wersja Slim. Posiada tylko 2 cm grubości, jest lekkie. Waga urządzenia wynosi tylko 168 gram. Posiada również wbudowaną latarkę, która daje silne światło ale nie oślepia. Doskonale zaprojektowane walkie talkie, z technologią redukującą szumy i piski. Urządzenie jest bezpieczne dla uszu, głos brzmi czysto i wyraźnie. Idealnie nadaje się do pracy i jest wydajne.  Można je ładować na USB. Cena wynosi $42 czyli 164 złote.

walkie talkie bateria smart

Walkie Talkie Bateria Smart. Jest to walkie talkie w wersji mini. Daje wyraźne dźwięki, bez hałasu.  Dzięki wysokiej jakości wykonania odbiera czysty i gładki dźwięk. Urządzenie posiada funkcję wyciszania szumu tła, dzięki czemu nawet w zatłoczonych miejscach można usłyszeć czysty dźwięk. To walkie talkie posiada funkcję oszczędzania baterii dzięki czemu zmniejszone zostaje zużycie baterii, jest również wyposażone w alarm niskiego poziomu baterii oraz komunikaty w języku angielskim.  Posiada 99 kanałów pamięci i baterię litowo – jonową, która działa bez przerwy przez 8 godzin. Radio waży tylko 95 gram. Cena to $30.61 czyli 120 złotych.

walkie talkie

Walkie Talkie UV-82. Nadaje się do pracy w trudnych warunkach. Krótkofalówka jest wodoodporna i odporna na kurz. Posiada pojemną baterię, która starcza na długo oraz wbudowaną małą latarkę led. Bateria jest ergonomiczna, urządzenie zostało wykonane z mocnego materiału PC. Pokrętło jest wykonane z miedzi, dzięki czemu posiada dłuższą żywotność. Wysokość bez anteny to 13 cm. Radio waży 220 gram i działa na dystans 3-5 km. Cena wynosi $28.04 czyli 114 złotych.

walkie talkie aliexpress

Walkie Talkie Z Aliexpress. To walkie talkie umożliwia komunikację na duże odległości – w budynku nawet do 20 pięter. W mieście działa na odległość 0.5 do 1 km a na otwartej przestrzeni 1-3 km. Każde radio ma własną bazę ładującą USB. Można je ładować w samochodzie, komputerze, poprzez powerbank albo kontakt w ścianie. Daje głośny dźwięk wysokiej jakości, posiada także inteligentną blokadę szumów. Ustawiony kod prywatności CTCSS / DCS może blokować niepowiązane połączenia. Dodatkowo posiada wbudowaną latarkę do pracy w ciemności. Zapala się czerwone światło, kiedy transmituje i zielone podczas odbioru. Urządzenie zostało wyposażone w standardowy interfejs audio typu 2Pin K do podłączania słuchawek. Cena zależy od wybranego modelu. Najtańsze kosztuje $30.22 czyli 119 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku