Zdrowie i Uroda

TOP10 Stylowych Kosmetyczek z Aliexpress – Pokochasz Je!💕

Twoje najlepsze i najbardziej sprawdzone kosmetyki zasługują na stylową kosmetyczkę. Kup kosmetyczkę na Aliexpress, dzięki której twoje przybory i akcesoria do makijażu będą zawsze perfekcyjnie uporządkowane.

A jeżeli wybierasz się w podróż, to tym lepiej. Dobrze zaprojektowana kosmetyczka nie tylko zajmuje mało miejsca w bagażu, również jest praktyczna i wygodna, a ty możesz cieszyć się swoimi ulubionymi kosmetykami również w podróży i zawsze mieć pod ręką to, czego potrzebujesz.

Masz dużo kolorowych kosmetyków, kremów, pędzelków i gąbeczek do makijażu? Teraz bez problemu posegregujesz swoje kosmetyki i zachowasz porządek dzięki designerskim kosmetyczkom z Aliexpress. Jest kilka powodów aby zaopatrzyć się przynajmniej w jedną. Po pierwsze niska cena, po drugie ogromny wybór wzorów i modeli, a po trzecie darmowa dostawa do Polski. Ruszamy na zakupy!

TOP10 Stylowych Kosmetyczek z Aliexpress – Pokochasz Je! 💕

1. Mała Transparentna Kosmetyczka

transparentna kosmetyczka aliexpress

👉Kosmetyczka Transparentna. Kosmetyczka lekka i praktyczna w użyciu, a dzięki jej transparentności zawsze wiemy, co w niej się znajduje. Idealnie nadaje się jako uzupełnienie każdej damskiej torebki. Koszt kosmetyczki to $1.23 czyli 4 zł 60 gr.

2. Kosmetyczka Flaming

kosmetyczka flaming aliexpress

👉Kosmetyczka Flaming. Kosmetyczka została wykonana z wysokiej jakości materiału, jest miękka i ładnie uszyta. Dodatkowo została ozdobiona najmodniejszym motywem tego sezonu czyli słodkimi różowymi flamingami. Kosmetyczka jest do kupienia na Aliexpress za $2.96 czyli 11 złotych.

3.  Organizer na Kosmetyki

Organizer na kosmetyki aliexpress

👉 Organizer na Kosmetyki. Organizer z dużą ilością kieszonek pomieści wszystkie twoje ulubione kosmetyki. Zawiera kieszonkę z siatki oraz wyjmowaną wewnętrzną przegródkę. W największej przegródce zmieścisz szampony i balsamy. Koszt organizera na Aliexpress to $2.41 czyli 9 złotych.

4. Kosmetyczka Worek

kosmetyczka worek

👉 Kosmetyczka Worek. Jeżeli nie tracisz czasu na porządki i lubisz wrzucać rzeczy do jednego worka to ta kosmetyczka jest stworzona dla ciebie. Wkładasz do niej wszystkie rzeczy, ściągasz sznurkiem i gotowe. Dla zabieganych i lubiących twórczy chaos. Koszt kosmetyczki to $4.73 czyli 18 złotych.

5.  Kosmetyczka Kuferek

kosmetyczka kuferek aliexpress

👉 Kosmetyczka Kuferek. Funkcjonalna kosmetyczka w kształcie pojemnego kuferka. Posiada wygodny uchwyt i jest to kosmetyczka podróżna. Jej cena wynosi $4.98 to jest 18 złotych.

6. Kosmetyczka na Przybory Toaletowe

kosmetyczka na przybory toaletowe aliexpress

👉 Kosmetyczka na Przybory Toaletowe.  Niewielka ale za to bardzo wygodna kosmetyczka przeznaczona do przechowywania szczoteczki do zębów oraz pasty. Dzięki optymalnemu kształtowi zawsze możesz ją mieć przy sobie a tym samy zadbać o zdrowie zębów nie tylko w podróży, ale również na przykład w pracy. Kosmetyczkę kupisz na Aliexpress za jedyne $0.88 czyli nieco ponad 3 złote.

7. Przenośny Organizator na Kosmetyki

przenośny organizator podróżny na kosmetyki aliexpress

👉 Przenośny Organizator na Kosmetyki. Organizator podróżny na przybory toaletowe, przenośny i kompaktowy. Został wykonany z trwałego poliestru, jest bardzo pojemny i zawiera dużo kieszonek. Organizator można kupić w cenie $2.98 czyli 11 złotych.

8. Duża Kosmetyczka do Zawieszenia

duża kosemtyczka do zawieszenia aliexpress

👉 Duża Kosmetyczka do Zawieszenia. Wygodna kosmetyczka wykonana z wodoodpornego nylonu oraz poliestru. Można ją zawiesić na drzwiach lub klamce, Dzięki czemu dodatkowo wykorzystamy wolną przestrzeń. Organizator kosztuje $7.35 to jest 28 złotych.

9. Kosmetyczka na Przybory do Makijażu

zestaw toaletowy aliexpress

👉 Kosmetyczka na Przybory do Makijażu. Wyjątkowo ładna kosmetyczka nadaje się do przechowywania mascary, pudru oraz podkładu i szminki czy pędzle. Zmieści się w plecaku lub damskiej torebce. Warto mieć pod ręką tego typu organizery. Dzięki nim unikniemy szukania ulubionych kosmetyków i będziemy je miały zawsze pod ręką. Koszt kosmetyczki to $0.75 czyli niecałe 3 złote.

10. Kosmetyczka Okrągła

kosmetyczka okrągła aliexpress

👉 kosmetyczka Okrągła. Kosmetyczka idealna do wszelkiego rodzaju buteleczek, szamponów i balsamów. Wygodny i praktyczny kształt powoduje, że w łatwy sposób ułożysz w niej wszystkie swoje kosmetyki. Koszt kosmetyczki to $2.39 czyli 9 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku