Dom i Ogród

TOP 7 Zabawek Dla Psów Na Aliexpress

Zapoznaj się z najnowszą kolekcją zabawek dla psów i zwierząt domowych dostępnych do kupienia na Aliexpress. Bezpieczne w użytkowaniu, wykonane z nietoksycznych materiałów zabawki, to doskonała rozrywka dla twojego pupila. Kupuj gumowe piłeczki, które pomagają czyścić zęby i usuwać płytkę nazębną. Sprawdź również zabawki, które doskonale masują dziąsła twojemu psu podczas zabawy.

Skorzystaj z promocji na akcesoria dla zwierząt i zobacz zabawki bawełniane,  wykonane z naturalnego sznurka oraz zabawne piszczące zabawki z gumy. Twój pies będzie miał zajęcie i nie pogryzie ci więcej mebli ani kapciów. Nie pozwól, żeby twój pupil się nudził. Kup mu frisby albo inną ciekawą zabawkę kreatywną. Zobacz jakie są najpopularniejsze zabawki dla psów na Aliexpress i podpatrz co kupują inni. Nie czekaj dłużej!

TOP 7 Zabawek Dla Psów Na Aliexpress

aliexpress zabawka do gryzienia

Zabawka Do Gryzienia. Jest to pluszowa zabawka o długości około 25 cm. Zabawka jest miękka i przeznaczona dla psów oraz innych domowych zwierząt. Tę pluszową zabawkę warto dać ząbkującemu pieskowi, którego ząbki dopiero się wyżynają. Wówczas pies zajmie się gryzieniem zabawki i nie będzie gryzł mebli ani innych domowych przedmiotów.  Zabawka dla psa jest też bardzo dobrym pomysłem, jeżeli często wychodzisz z domu. Wówczas twój piesek jest smutny i może nawet zachorować z samotności. Daj mu zabawkę na czas nieobecności, a nie będzie czuł się samotny. Zabawka kreatywna kosztuje na Aliexpress $1.41 czyli 5.40 zł.

Zabawka Sznurek. Tę zabawkę twój piesek może żuć i gryźć zamiast mebli. Przypomina kość i jest wykonana z naturalnej bawełny. Sznurki są dostępne w jednym rozmiarze, to jest o długości około 15 cm. Kolory zabawek są wysyłane losowo a cena wynosi $0.62 czyli 2.40 zł.

aliexpress gumowa piłeczka dla psa

Gumowa Piłeczka Dla Psa. Są to piłeczki do czyszczenia zębów. Pomagają masować dziąsła i czyścić kamień nazębny. Piłeczka pomoże zapobiegać różnym chorobom zębów oraz zmniejszyć ilość płytki nazębnej. To doskonały sposób na na zachowanie zdrowych zębów u twojego psa. Piłka została wykonana z gumy i jest dostępna w czterech różnych kolorach. jej cena wynosi $2.18 czyli 8.40 zł.

aliexpress piszczące zabawki

Piszczące zabawki dla psów. Na Aliexpress kupisz bardzo popularne piszczące zabawki dla psów. Psy domowe uwielbiają dźwięk, jaki wydaje zabawka. Do wyboru mamy gumowe zabawki w kształcie hamburgerów, udek kurczaka, kurczaków, kości, piłek i butów. Cena piszczącej zabawki dla psa wynosi $1.36 czyli 5.20 zł.

aliexpress zabwka frisby

Zabawka Frisby. Flying Disc. Frisby to wspaniała zabawa dla twojego psa. Twój pupil wybiega się na wolnym powietrzu i będzie miał dobrą kondycję. Frisby zapewnia psu codzienną dawkę ćwiczeń. Idealna zabawa na świeżym powietrzu, w parku, czy na kempingu. Cena dysku zależy od jego wielkości i można go kupić już od $2 czyli 7.70 zł.

aliexpress zabawki warzywa

Zabawki Warzywa. Na Aliexpress znajdziesz duży wybór pluszowych zabawek dla zwierząt. Wśród zabawek dla psów bardzo popularne są te w kształcie warzyw i owoców. Miękkie pluszowe zabawki poprawią nastrój twojemu psu, gdy zostanie sam w domu. Zabawki w kształcie bananów, pomidorów, marchewek i cząstek arbuza są kolorowe i bardzo ładne. Spraw prezent swojemu psiakowi już dzisiaj i kup jedną z tych uroczych zabaweczek. Cena wynosi $0.62 czyli 2.40 zł.

aliexpress zabawna piłeczka dla psa

Zabawna piłeczka dla psa. Zabawki dla psów nie muszą być nudne. Dowodem na to jest ta zabawna piłeczka z zębami. Podczas zabawy piłeczką wygląda to tak, jakby pies się do ciebie uśmiechał. ty również będziesz pękać ze śmiechu. To świetny pomysł na prezent dla twojego zwierzaka. Cena piłeczki dla psa wynosi $1.10 czyli 4.20 zł.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku