Dom i Ogród

TOP 6 Doniczek Ogrodowych Na Aliexpress

Wiosna to okres wiosennych porządków i porządkowania swojego ogrodu. Zajmij się już teraz sprzątaniem ogrodu i pomyśl i ładnych doniczkach.

Jeżeli nie posiadasz ogródka to nic nie stoi na przeszkodzie żeby stworzyć go na parapecie okiennym. Wówczas skupiaj się na kupnie małych doniczek ozdobnych, które znajdziesz na Aliexpress. Na Aliexpress kupisz również doniczki balkonowe, doniczki na taras i na patio.

Szeroki wyb or doniczek, nowoczesne wzornictwo i modne kształty sprawią, że twój mały ogród będzie wyglądał zachwycająco. Doniczkę z rośliną możesz nawet postawić na półce z książkami i cieszyć się jej widokiem każdego dnia.

Pielęgnując ogród zazwyczaj skupiamy się na samych roślinach, a to błąd. W odpowiedniej doniczce roślina będzie nie tylko szybciej rosła, będzie również zdrowsza i odporna na choroby. Twoja roślina podziękuje ci pięknym kwitnieniem, jeżeli umieścisz ją w ładnej i odpowiedniej dla jej rozmiarów doniczce.

Nie czekaj aż będzie za późno i nadejdzie lato, już teraz przejrzyj najmodniejsze doniczki ogrodowe oraz doniczki na parapet okienny. Wypróbuj oryginalne doniczki jakie są dostępne tylko na Aliexpress, nigdzie indziej nie kupisz tych doniczek w tak niskiej cenie.

Zadbaj o swoją małą roślinkę, którą trzymasz na parapecie albo na biurku i kup dla niej ładny dom, czyli doniczkę. Niech twoja roślinka nie będzie smutna i zaniedbana, pokochaj naturę i troszcz się o zieleń.

TOP 6 Doniczek Ogrodowych Na Aliexpress

aliexpress dekoracyjna doniczka drewniana

Dekoracyjna Drewniana Doniczka. Doniczka nadaje się na hodowlę sukulentów. Ładnie prezentuje się na parapecie albo na półce. Jej wymiary to 22,6 cm (8.9 in),  8,4 cm (3.31 in). Doniczka ta ma wiele zalet, możesz ją również wykorzystać jako pojemnik na drobne przedmioty, pojemnik na przyprawy itp. Cena za jedną skrzynkę wynosi $2.33 czyli 9 złotych.

aliexpress doniczka figurka

Aliexpress Doniczka Figurka. Ta ładna doniczka jest niewielkich rozmiarów. W głowie ma wydrążony otwór, jest to miejsce, w którym możesz posadzić swoją roślinkę. Możesz również użyć doniczki jako przybornik na długopisy i postawić na biurku. Jak widzisz jest to doniczka multifunkcjonalna. A do tego jest słodka i urocza. Cena doniczki wynosi $5.94 czyli 22,50 złotych.

aliexpress doniczka słodka dziewczynka

Aliexpress Doniczka Słodka Dziewczynka. Któż może oprzeć się urokowi tej ślicznej, słodkiej dziewczynki? Zbierz cała kolekcję doniczek i ciesz się ładnymi roślinami każdego dnia. Te doniczki będą stanowiły piękną dekorację. Cena za jedną sztukę wynosi $5.39 czyli 20 złotych.

aliexpress ceramiczne doniczki

Aliexpress Ceramiczne Doniczki. Doniczki nadają się do ogródka ziołowego, do hodowli sukulentów, kaktusów,  biura czy salonu. Bardzo ładnie się prezentują, mają nowoczesny kształt i design. Możesz posadzić w nich rośliny doniczkowe i  ustawić na parapecie okna. Doniczki są mocne i trwałe. Za doniczkę w rozmiarze M zapłacimy $7.49 czyli 28 złotych.

aliexpress rattanowa osłonka na doniczkę

Aliexpress Rattanowa Osłonka Na Doniczkę.   Osłonki na doniczki są wykonane z materiału wierzby, posiadają mocne uchwyty pozwalające przesunąć roślinę. W tych praktycznych koszach z rattanu możesz  także przechowywać ubrania albo inne akcesoria.  Te osłonki na doniczki mają wiele funkcji, są dealne do każdego zakątka domu, korytarza, salonu, pokoju dziecięcego albo łazienki. Cena za jedną sztukę kosza w rozmiarze 245 cm x 280 cm (9.65 x 11.02 in) wynosi $9.28 czyli 35 złotych.

aliexpress doniczki do pokoju dziecięcego

Doniczki Do pokoju Dziecięcego. Niewielkie doniczki na małe rośliny do pokoju dziecięcego. Są bardzo ładne, słodkie i będą stanowiły wspaniałą dekorację. Dzieci uwielbiają zwierzątka. Dzięki tym doniczkom nauczysz ich dbania o rośliny pokojowe i pokażesz jak opiekować się roślinami. Nauka przez zabawę to doskonała edukacja twojego malucha. Zacznij już dziś. Cena jednej doniczki wynosi $4.83 czyli 18,35 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/cpOdHCNw ” ]Zobacz Wszystkie Doniczki Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku