Hobby

Tanie Artykuły Biurowe z Aliexpress

Artykuły biurowe na każdą kieszeń, to brzmi naprawdę nieźle. Jesień to wzmożony czas kupowania szkolnych zeszytów, bloków i ołówków.  Wiele ciekawych przyborów papierniczych można zamówić z Aliexpress. Wśród nich są takie, których na próżno szukać w polskich sklepach papierniczych. Nieważne, czy jesteś tu po to, żeby kupić pojedyncze elementy do DIY, albo czy szukasz odpowiedniej papeterii do scrapbookingu. Przejrzyj ofertę na Aliexpress żeby zorientować się w nowościach i być na bieżąco z trendami. Proponujemy pastelowe taśmy, praktyczne notebboki i inne gadżety dla papierowych maniaków.

Tanie Artykuły Biurowe z Aliexpress

Papierowe zakładki lub etykiety.Dzięki tym praktycznym zakładkom oznaczymy wybrane fragmenty w książce lub zaznaczymy ważne dla nas informacje. Zakładki posiadają miejsce na zrobienie odręcznych notatek lub uwag, co jest bardzo przydatne szczególnie dla studentów.  Cena to $1.90 za 30 sztuk zakładek ze ślicznymi kotkami, to jest około 7 złotych. Dostawa jest bezpłatna.

 

 

Korektor w kształcie serca.Robić błędy jest rzeczą ludzką i my to wiemy. Za pomocą tego praktycznego korektora w kształcie słodkiego serduszka wymażemy wszystkie nasze błędy i sprawimy, że nikt ich nie zauważy. Prawda, że przydatny artykuł? Do kupienia za $1.04 to jest około 4 złote. W serduszku jest 10 metrów korektora.

 

 

Notes w twardej oprawie z gumką.Ten wielofunkcyjny notes z powodzeniem wykorzystasz jako planner notując w nim ważne wiadomości i wszystkie zadania, jakie czekają cię danego dnia. Posiada elastyczną gumkę, dzięki której kartki pozostaną na swoim miejscu. Do kupienia za  $14 czyli około 51 złotych.

 

 

Dekoracyjne taśmy. Śliczne dekoracyjne taśmy użyjesz do wszelakich prac plastycznych, ozdabiania albumów czy kartek z życzeniami. Koszt to $2.14 czyli około 8 złotych. Do wyboru mamy różne wzory, od kwiatowych, poprzez motywy z cukierkami, kotami i urodzinowe.

 

 

Nożyk do cięcia papieru.Ten niezwykle poręczny nożyk do cięcia papieru przyda się przy wykonywaniu bardziej precyzyjnych ozdób. Jest niezbędnym narzędziem w pracy każdego hobbysty, może z powodzeniem służyć do obróbki drobnych plastikowych elementów. Koszt nożyka na ALiexpress to $1.99 to jest trochę ponad 7 złotych.

 

 

Tablica do pisania w formie naklejki.Tablica w formie naklejki ściennej, którą łatwo można przykleić jak i usunąć. Po tablicy można pisać kredą albo zmywalnym markerem. Cena tej ściennej oryginalnej naklejki to  $2.39 czyli około 9 złotych.

 

 

Metalowe kółka do bindowania kartek.Metalowe kółka do łączenia ze sobą luźnych kartek. W domowy sposób możesz zbindować kartki w zgrabny skoroszyt i nie musisz przepłacać w ksero. Cena za 20 sztuk kółek to $1.69 czyli jakieś 6 złotych. Kółka możesz również z powodzeniem wykorzystać jako praktyczny breloczek na klucze albo zawieszkę na identyfikator.

 

 

Pastelowe taśmy klejące.Ładne pastelowe taśmy klejące do przyklejenia zdjęć w albumie albo innych plastycznych prac. Śliczny zestaw taśm zawiera 12 kolorów, każda posiada długość  3 m. Cena to $8 czyli 30 złotych.

 

 

Zestaw wymiennych wkładłów do elektrycznej gumki do ścierania.Ten zestaw 50 sztuk wymiennych wkładów można nabyć już za$1.99 to jest około 7.35 złotych.  Dodamy, że elektryczne gumki są modnym gadżetem na baterie i można również zamówić je na Aliexpress.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku