Biżuteria I Zegarki

Stylowe Męskie Branoletki Na Aliexpress

Męskie bransoletki wykonane ze skóry, naturalnych rzemieni i koralików. Stylowe i modne. Teraz możesz kupić je na Aliexpress. Zobacz najnowszą kolekcję męskich bransoletek na rękę i kupuj tanią biżuterię na Aliexpress. Bransoletka na nadgarstku mężczyzny symbolizuje siłę, męstwo i odwagę. Dodaje charakteru i podkreśla osobowość.

Wyraź swoją wyjątkową osobowość poprzez biżuterię z Aliexpress. Zobacz duży wybór męskich bransoletek, doceń piękno kamieni szlachetnych, minerałów, naturalnych stopów stali, buddyjskich koralików i drzewa sandałowego. Prosta a zarazem bardzo stylowa bransoletka to klasa sama w sobie, możesz ją nosić na co dzień i cieszyć się dobrym wyglądem.

 

TOP 10 Męskich Bransoletek Na Rękę

aliexpress skórzana bransoletka poker

Skórzana Bransoletka Poker. Bransoletka która przyniesie ci szczęście i powodzenie w interesach oraz życiu osobistym. Wykonana z naturalnej skóry i wysokiej jakości metalu. Ze względu na to, że jest bardzo elegancka, można ją zakładać do formalnego stroju biznesowego. Cena tej bransoletki na Aliexpress wynosi $1.95 czyli 7.30 zł.

aliexpress bransoletka męska znak zodiaku

Bransoletka Męska Znak Zodiaku. Ekskluzywna kolekcja bransoletek z znakiem zodiaku. Konstelacja świeci w ciemności. Długość bransoletki można regulować. Bransoletka została wykonana z miękkiego materiału,  kamienia ze stali wolframowej oraz świecącego szkła kryształowego ze znakiem zodiaku. Cena wynosi $1.02 czyli 3.80 zł.

aliexpress bransoletka męska

Męska Bransoletka Na Rękę. Męska bransoletka w stylu punk wykonana ze sztucznej skóry. Jest dostępna w różnych rozmiarach. Przed zakupem zmierz swoją rękę. To stylowa i minimalistyczna bransoletka na każdą okazję. Cena wynosi $2.44 czyli 9 złotych.

aliexpress bransoletka męska pleciona

Męska Bransoletka Pleciona. Jest to męska bransoletka na nadgarstek. Skórzana pleciona bransoletka jest bardzo modna i stylowa. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych. Cena tej bransoletki wynosi tylko $0.40 czyli 1.50 zł.

aliexpress męska bransoletka

Męska Bransoletka. Ta bransoletka z naturalnego kamienia podkreśli twój niepowtarzalny styl i nada ci charakteru. Noś ją do swoich ulubionych ubrań i zobacz jak dobrze się z nimi komponuje. Cena tej męskiej bransoletki na Aliexpress wynosi $1.29 czyli 4.80 zł.

aliexpress męskie bransoletki

Męskie Bransoletki ze Skórzanych Rzemieni. Na Aliexpress kupisz niepowtarzalne bransoletki męskie skórzane, wykonane z naturalnych materiałów i kamieni. Bransoletki są regulowane dzięki czemu dobrze przylegają do nadgarstka i nie zsuwają się.  Podkreślają casualowy styl i świetnie nadają się do noszenia przez cały rok. Cena wynosi $1.512 czyli $5.65.

aliexpress buddyjskie koraliki

Buddyjskie Koraliki. Buddyjska bransoletka modlitewna. Buddyjskie koraliki modlitewne do noszenia na co dzień, zostały wykonane z drzewa sandałowego, hebanu. Bransoletka posiada charakterystyczny buddyjski węzeł. Naturalna buddyjska bransoletka jest do kupienia na Aliexpress w cenie $0.29 czyli 1 złoty.

aliexpress bransoletka męska krzyż

Bransoletka Męska Krzyż. Stylowa bransoletka wykonana ze skóry i sznurka, ozdobiona motywem krzyża. Męska biżuteria na Aliexpress wciąż zaskakuje. Zobacz bogatą ofertę bransoletek i wybierz dla siebie coś wyjątkowego. Cena tej bransoletki na rękę wynosi $1.18 czyli 4.40 złotych.

aliexpress ekskluzywna męska bransoletka

Ekskluzywna Męska Bransoletka. Ekskluzywna bransoletka, która da ci poczucie luksusu i władzy. Przekonaj się, że biżuteria męska z Aliexpress to przede wszystkim dbałość o detale i ręczna robota rzemieślnicza. Cena tej bransoletki wynosi $4.39 czyli 16.40 zł.

 

aliexpress bransoletka łańcuch

Bransoletka Męska Łańcuch. Ta bransoletka jest zupełnie wyjątkowa. Składa się z łańcucha ze stali nierdzewnej oraz koralików z naturalnego kamienia. Bransoletka z niebieskimi koralikami jest wykonana z Lapis Lazuli oraz lawy wulkanicznej. Z kolei bransoletka z koralikami brązowymi została wykonana z kamienia o nazwie Tygrysie Oko. Pamiętaj, że zgodnie z astrologią każdy szlachetny kamień i minerał posiada odmienne właściwości. Bransoletka symbolizuje siłę, odwagę, męstwo, pewność siebie. Cena bransoletki o długości 9 inch wynosi $7.99 czyli 30 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku