Sport I Outdoor

Sprzęt Do Golfa na Aliexpress

Zagraj w Golfa i nie przepłacaj. Jeżeli lubisz sport i grasz w golfa, albo dopiero próbujesz zacząć, to z pewnością wiesz jak bardzo kosztowny to sport. Akcesoria do golfa mogą sporo kosztować, szczególnie jeżeli kupujesz w drogich markowych sklepach.

Teraz możesz pozwolić sobie na odrobinę relaksu i kupić swój ulubiony sprzęt do golfa po niskiej cenie. Wszystko kupisz na Aiexpress, nie przepłacisz i do tego otrzymasz sprzęt dobrej jakości. Golf będzie dla ciebie jeszcze bardziej przyjemną rozrywką, gdy zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne akcesoria, sprzęt do treningu golfowego i utrzymania prawidłowej postawy podczas gry. Zobacz jak tanio i bezproblemowo możesz kupować na Aliexpress. Teraz ten chiński sklep wysyłkowy oferuje duże promocje na sportowe akcesoria. Golf zyskuje na popularności.

Trenuj i baw się dobrze na polu golfowym wiedząc, że wszystko czego potrzebujesz masz pod ręką. Zobacz najpopularniejsze akcesoria do Golfa i znajdź coś odpowiedniego dla siebie.

Sprzęt Do Golfa na Aliexpress

golf swing trainer set aliexpress

Golf Swing Trainer AID Aliexpress. Zestaw trenażerów golfowych. Wspomaganie treningu dla początkujących w golfa. Nawet jeżeli jesteś początkujący, możesz zaszaleć na polu golfowym, zwiększyć swoją celność i poprawić wyniki. Urządzenie zostało zaprojektowane do ćwiczenia prawidłowych pozycji obrotu pleców. Trenażer jest odpowiedni dla golfistów zarówno prawo- jak i leworęcznych, a także dla golfistów i juniorów. Może być stosowany podczas uderzenia piłek w praktyce. Jest to proste, ale skuteczne narzędzie treningowe do gry w golfa. Cena tego narzędzia wynosi $2.45 czyli 9 złotych.

rękawica golfowa aliexpress

Rękawica Golfowa Aliexpress. Ta rękawica go golfa umożliwi ci zdobycie niejednego dołka. Jest oddychająca i antypoślizgowa. Rękawiczka jest dostępna zarówno na lewą jak i prawą rękę. Możesz ją kupić na Aliexpress w różnych rozmiarach. Cena jednej sztuki golfowej rękawiczki wynosi $3.87 czyli 14.50 zł.

pas do treningu golfowego aliexpress

Pas do korekcji postawy. Przydatny przede wszystkim początkującym graczom pas, pomoże ci wytrenować prawidłową postawę podczas gry w golfa. Pas utrzymuje prawidłową odległość między lewą stopą a prawym kolanem. Pozwala obracać prawe biodro, utrzymując prawe kolano w prawidłowej pozycji „zgiętej i stałej”. Można go odwrócić, aby ćwiczyć kołysanie się na „mocnym lewym boku”. Idealny do treningu golfowego w domu lub na polu golfowym. Cena pasa wynosi $2.60 czyli 9.80 zł.

szczoteczka do czyszczenia kija golfowego aliexpress

Szczoteczka do Czyszczenia Kija Golfowego. Dzięki tej niewielkiej szczotce twój kij golfowy będzie błyszczał czystością, a ty zawsze trafisz celnie do dołka. Dbaj o swój sprzęt golfowy przy pomocy szczotki do czyszczenia wykonanej z wysokiej jakości materiałów. Szczoteczka jest dwustronna, do mniejszych i większych zabrudzeń z trawy, błota, ziemi itp. Szczotka kosztuje $0.99 czyli 3.70 zł.

plastikowe teesy do golfa aliexpress

Plastikowe Teesy do Golfa. Plastikowe teesy są wykonane z plastiku i gumy. To najlepsze wyposażenie dla miłośników golfa. Tee są w różnych kolorach i są pakowane po 30 sztuk. Długość teesów wynosi 83 mm / 3,3 cala. Koszt za 30 sztuk to $3.19 czyli 12 złotych.

czapka do gry w golfa aliexpress

Czapka do Gry W Golfa. Czapka golfowa dostępna jest w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym oraz czarnym. Czapka jest przewiewna i lekka, ochroni cię przed ostrym słońcem oraz wiatrem. Taka czapka z daszkiem to podstawowe wyposażenie każdego golfisty. Za czapkę z daszkiem zapłacisz na Aliexpress $2.08 czyli 7.80 zł.

kij treningowy do golfa aliexpress

Kij Treningowy do GOlfa. Długi kij treningowy Swing Trainer dostępny jest w dwóch  rozmiarach. Kij treningowy pomoże ci poprawić tempo i swing. Kij został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest wytrzymały na uderzenia. Nadaje się także do rozgrzewki mięśni przed grą w golfa. Cena za kij treningowy wynosi $18.12 czyli 68 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/bWds6iec ” ]Zobacz wszystkie AKCESORIA DO GOLFA na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku