Hobby

10 najładniejszych notesów na Aliexpress: praktyczne i kawaii

Przepiękne notatniki i plannery od których nie można oderwać oczu. Pamiętniki w twardej oprawie, minimalistyczne lub ilustrowane notesy. W skórzanej oprawie, z liniami jak również czyste. Ich kartki mają różne faktury lub są gładkie, w zależności jaki model wybierzemy. W formacie mieszczącej się do torebki albo większe. Są też ciekawe szkicowniki, dla ludzi pragnących realizować się artystycznie. Do kupienia na Aliexpress. Zrobiliśmy przegląd i wybraliśmy kilka najpopularniejszych modeli notatników i dzienników.

10 najładniejszych notesów na Aliexpress

1. Elegancki notes w marmurowy deseń

Notes w marmurowy deseń

Notes w marmurowy deseń. Notes ma miękką oprawę, a jego okładka imitujące marmur. To nowoczesny design cechujący się minimalizmem ale i luksusem. Szlachetny i drogi kamień budzi podziw i zachwyca wyglądem a notatnik bez wątpienia będzie eleganckim dodatkiem, ale za przystępną cenę.

2. Notes skórzany

 

Notatnik skórzany vintage

Notatnik skórzany vintage. Notatnik w stylu podróżniczym, dodatkowo jest owinięty rzemykiem. Nadaje się na prezent dla kogoś bliskiego. Doskonale sprawdzi się również do zapisywania ważnych wydarzeń czy spotkań.

3. Notesy koreańskie

 

W stylu koreańskim

W stylu koreańskim. Ten notatnik z przyjemnością można wykorzystać na pamiętnik. Jest wykonany w stylu koreańskim. Wyjątkową ozdobą są kolorowe strony w środku, przez co wygląda trochę jak książka. Jest to z pewnością bardziej oryginalna wersja tradycyjnego dziennika.

4. Notes z motywem wieloryba

 

Notatnik wieloryb

Notatnik wieloryb. Pięknie ilustrowany, z obrazkami wielorybów, wody, żaglówek. Notatnik ma marynistyczny charakter, dominuje w nim kolor niebieski oraz biały. Jest po prostu śliczny. Doskonale nada się na prezent dla osób lubiących morskie klimaty.

5. Notatniki botaniczne – kwiaty o rośliny

Notes botaniczny

Notes botaniczny. Notatnik wpisujący się w nowoczesny trend  i posiada botaniczne wzory, Minimalistyczne czyste kartki i niewielki rozmiar sprawiają, że zmieści się do torebki i można go mieć zawsze pod ręką. Na okładce posiada ładne, akwarelowe wizerunki liści, które uspokajają i harmonizują przestrzeń. Czarno biały notatnik z kwiatem lotosu jest utrzymany w tradycyjnej kolorystyce. Część kartek jest nietypowa bo… czarna. Posiada piękny, kwiatowy wzór. Klasyczny i niezwykle elegancki dziennik o twardej oprawie. Przyda się do zapisywania wszystkich ważnych informacji.

6. Notesy ze zwierzętami

Notatnik z kotem

Notatnik z kotem. Ten notatnik z kotem to fajny i ciekawy gadżet nie tylko dla miłośników kotów. Pomoże uporządkować myśli i zapisać ważne daty. Kwiaty na tle których znajuje się kot dosatkowo wprowadza romantyczny, nieco dziewczęcy akcent.

7. Notatniki z elementami romansu

 

Romantyczny notatnik

Romantyczny notatnik. Romantyczny pamiętnik do zapisywania najskrytszych myśli. Jest utrzymany w niebieskiej kolorystyce, a jego tematem przewodnim jest natyra. Odznacza się pięknymi ilustracjami zdjęć. Taki dziennik uporządkuje myśli i sprawie, że będzie chciało się po niego sięgać.

8. Notebooki ze słodkimi alpakami

Notes z alpaką

Notes z alpaką. Ten notatnik z wizerunkiem alpaki jest śliczny, do wyboru są również inne zwierzątka, takie jak świnka, pingwinek i króliczek. To rodzaj małego dzienniczka do zapisywania tylko ważnych rzeczy. Można go nosić w szkolnym plecaku aby w razie potrzeby mieć zawsze pod ręką.

9. Notesy w twardej oprawie

Notes szkolny w twardej oprawie

Notes szkolny w twardej oprawie. Dla zapominalskich osób, pomoże uporządkować dzień i sprawi, że już nic nam nie umknie. Doskonały na szkolny notatnik, dla miłośników ładnych kolorowych stron. Jest solidny jak również posiada wysokiej jakości kartki.

10. Plannery w stylu kawaii

Śliczny planner

Śliczny planner. Śliczny i niedrogi planner wywoła uśmiech na twarzy. Bardzo pomocny z uwagi na to, że można w nim zapisać plan całego tygodnia jak również posiada linie na dłuższe notatki. Przydatny i praktyczny notatnik a jednocześnie niezwykle oryginalny gadżet.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/2VbYFUB ” ]Zobacz wszystkie notesy na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku