Dom i Ogród

Najpopularniejsze na Aliexpress Gadżety Łazienkowe

W łazience spędzamy dużo czasu. Dlatego warto postarać się, aby wnętrze łazienki było funkcjonalne i komfortowe. Zaskoczy cię, że nawet niewielki gadżet może odmienić twoją łazienkę i sprawić, że będziesz chętnie z niej korzystać.

Kupuj gadżety łazienkowe na Aliexpress i zobacz najnowsze akcesoria do łazienki. Przekonaj się, jak tanie zakupy możesz zrobić na Aliexpress. Ten chiński portal bije rekordy popularności. Obok niskiej ceny na Aliexpress czeka cię również ogromna oferta produktów, których nie znajdziesz w stacjonarnych sklepach.

Nie przepłacaj i kupują tysiące gadżetów łazienkowych na Aliexpress. Zaskakujący design, ciekawe i nowoczesne wzory, przydatne gadżety do twojej łazienki. Niewielka zmian, która nada niepowtarzalny klimat twojej łazience. Skup się na tym co najważniejsze, relaksuj w zaciszu łazienki i zadbaj o jej porządek.

Gadżety łazienkowe są bardzo przydatne, o czym z pewnością się przekonasz. Zapoznaj się z najnowszymi propozycjami z Aliexpress. Śledź na bieżąco promocje i kupuj taniej już dzisiaj. Tanie akcesoria do łazienki, wysokiej jakości sprzęty i gadżety łazienkowe. Nie czekaj dłużej, poniżej prezentujemy najpopularniejsze na Aliexpress gadżety do łazienki.

Najpopularniejsze na Aliexpress Gadżety Łazienkowe

aliexpress silikonowe sitko do zlewu

Aliexpress Silikonowe Sitko Do Zlewu. Silikonowe sitko w kształcie rozgwiazdy, który ochroni odpływ w zlewie. Nadaje się do zlewu kuchennego, umywalki łazienkowej,  a także do odpływu pod prysznicem. Chroni odpływ przed resztkami jedzenia i włosami. Higieniczne i wytrzymałe, można je myć pod bieżącą wodą. Cena jednego sitka wynosi $1.21 czyli 4.60 złotych.

aliexpress wyciskacz do pasty do zębów

Aliexpress Wyciskacz do Pasty Do Zębów. Wyciskacz do pasty do zębów zapobiega marnowaniu pasty. Nałóż go na tubę z pastą i gotowe. Jest to bardzo praktyczny gadżet łazienkowy. Zobacz jakie jeszcze praktyczne rozwiązania do twojej łazienko przygotowało Aliexpress. Cena wyciskacza do pasty do zębów wynosi $0.24 czyli 1 złoty.

aliexpress dozownik pasty do zębów

Aliexpress Dozownik Pasty Do Zębów. Dozownik pasty do zębów, który przymocujesz do ściany łazienki. Za pomocą dozownika nałożysz na szczoteczkę taką ilość pasty, jaką potrzebujesz. Ten niewielki dozownik wykonany z wysokiej jakości plastiku zapobiega marnowaniu pasty, jest estetyczny i higieniczny. Koszt dozownika do pasty do zębów wynosi na Aliexpress $0.76 czyli 3 złote.

aliexpress uchwyt do toalety

Aliexpress Uchwyt do Toalety. Ładne uchwyty w kształcie zwierzątek, są samoprzylepne. Uchwyt mocuje się do deski sedesowej. Za jego pomocą w łatwy sposób podniesiesz deskę. Pomaga w korzystaniu z toalety, przydatny szczególnie dla dzieci.

Zobacz inne wzory tego podnośnika do deski sedesowej. Cena wynosi $0.59 czyli 2.30 złotych.

aliexpress sitko odpływ stal nierdzewna

Sitko Ze Stali Nierdzewnej. Sitko chroni odpływ twojego zlewu i prysznica. Skutecznie zapobiega zatkaniu się odpływu. Jest dostępne w trzech rozmiarach i wykonane ze stali nierdzewnej. Cena wynosi $1.15 czyli 4.40 złotych.

aliexpress przedłużacz do kranu

Aliexpress Przedłużacz Do Kranu. Ten przedłużacz do kranu napowietrza wodę i tym samym powoduje, że mycie rąk, warzy i owoców jest skuteczniejsze i przyjemniejsze. Przedłużacz pasuje do wielu rodzajów kranów, jest higieniczny i bezpieczny w użytkowaniu. Stosując go oszczędzasz wodę. Cena wynosi $2 czyli 7.60 złotych.

aliexpress nakładka na kran

Aliexpress Nakładka Na Kran. Kolorowa nakładka na kran z Myszką Miki lub Hello Kitty. Dzięki temu pomysłowemu gadżetowi twoje dziecko nauczy się mycia rąk i będzie dbało o higienę z przyjemnością. Plastikowe przedłużacze do kranu w motywy z ulubionych bajek są ładne i praktyczne. Cena za jedną sztukę wynosi $4.90 czyli 19 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/c9docHx6 ” ]Zobacz Gadżety Łazienkowe Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku