Hobby

Najpopularniejsze Flagi Na Aliexpress

Chcesz zamanifestować swoją przynależność do danego kraju, narodu czy frakcji? A może potrzebujesz flagi w celach edukacyjnych lub do wykorzystania na imprezie albo w przedstawieniu?

Kup flagę na Aliexpress i nie przepłacaj w stacjonarnym sklepie. Modne flagi, dostępne od ręki, doskonale uszyte.

Flagi jakie kupisz na Aliexpress są w różnych wielkościach. Zadecyduj, jakiej flagi potrzebujesz. Czy szykujesz się na święto narodowe? A może chcesz po prostu ozdobić flagą swój pokój lub apartament? Nie musisz być patriotą. Zamanifestuj flagą, że należysz do koła Wiejskich Gospodyń i wyznajesz religię Latającego Potwora Spaghetti.

Zobacz Najlepsze Flagi Na Aliexpress – wybierz jedną dla siebie.

Najpopularniejsze Flagi Na Aliexpress

flaga lgbt aliexpress

Flaga LGBT Aliexpress. Bez tej flagi nie wybieraj się na paradę równości. Piękna, kolorowa i wykonana z trwałego materiału. Za tęczową flagę o wielkości 90×150 cm zapłacisz $2.02 czyli 7.50 złotych.

flaga ameryki aliexpress

Flaga USA. Piękna i duża flaga narodowa USA. Udekorujesz nią dom na ważne uroczystości. Flaga posiada rozmiary 90×150 cm. Flaga USA kosztuje na Aliexpress $2.50 czyli 9.30 złotych.

flaga weterana US Army aliexpress

Flaga Weterana US Army. Flaga Veteran United States Army kosztuje na Aliexpress $4.50 czyli 17 złotych. Do wyboru mamy również flagi w innych kolorach, a także flagę Veteran United States Navy.

flaga policyjna niebieska linia aliexpress

Flaga Policyjna Niebieska Linia. Niebieska linia to symbol używany przez policję w USA i Wielkiej Brytani. Niebieska Linia oznacza Policję, która oddziela społeczeństwo od przestępczości. Cena flagi wynosi $4.30 czyli 16 złotych.

flaga gadsdena aliexpress

Flaga Gadsdena. Flaga Gadsdena z syczącym wężem i podpisem Don’t tread on me. Jest to historyczna amerykańska flaga. Wizerunek węża został na niej zaprojektowany przez generała Christophera Gadsdena i stąd pochodzi nazwa tej flagi. Flaga jest wykonana z wytrzymałego materiału. Nadaje się na historyczne festiwale, przyjęcia, wojskowe eventy oraz można ją wykorzystać do rekonstrukcji historycznych i w celach edukacyjnych. Cena flagi o rozmiarach 90×150 cm wynosi $2.86 czyli 10 złotych.

flaga transseksualistów aliexpress

Flaga Transseksualistów. Jest to flaga która reprezentuje społeczność transseksualistów. Flaga składa się z pasów różowych, niebieskich i białego. Niebieski symbolizuje tradycyjny kolor dla chłopców, różowy na fladze to tradycyjny kolor dla dziewczynek. Natomiast biały pas na fladze symbolizuje osoby transseksualne. Cena flagi wynosi $3.50 czyli 13 złotych.

flaga omniseksualizm aliexpress

Flaga Omniseksualizm. Flaga będąca symbolem społeczności osób panseksualnych, omniseksualnych. Cena flagi wynosi na Aliexpress $0.99 czyli 3.70 złotych.

flaga biseksualistów aliexpress

Flaga Biseksualistów. Flaga Biseksualistów składa się z trzech pasów. Pas różowy oznacza osoby homoseksualne, pas granatowy to znak heteroseksualistów. Natomiast pas fioletowy czyli pas środkowy to pas reprezentujący biseksualizm. Cena flagi wynosi na Aliexpress $3.50 czyli 13 złotych.

flaga gra o tron aliexpress

Flaga Gra O Tron Aliexpress. Dla każdego fana Gry o Tron. Flagi rodziny Stark, Tully,  Targaryen, Lannister, Baratheon, Martell, Bolton. Cena za jedną flagę wynosi $1.73 czyli 6.50 złotych. Winter is Coming!

flaga zsrr aliexpress

Flaga ZSRR. Flaga Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Czerwona Flaga z sierpem i młotem, znakiem socjalizmu. Czerwony kolor flagi to symbol krwi przelanej przez klasę robotniczą. Cena flagi wynosi o wymiarach 90×150 cm wynosi $4.09 czyli 15 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/3iLbHBw ” ]Zobacz Wszystkie Flagi Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku