Hobby

Najlepsze Kości Do Gry Na Aliexpress

Nieważne, czy poszukujesz dobrych kości do gry w RPG, planszówki, karcianki czy po prostu chcesz zagrać w Chińczyka. Każda gra towarzyska wymaga odpowiednich akcesoriów a kości do gry są wykorzystywane najczęściej i warto pamiętać, żeby zawsze posiadać jeden zestaw praktycznych kostek. Nigdy nie wiadomo kiedy najdzie cię ochota na grę!

Zagraj w grę kostkami z Aliexpress. Zaskoczy cię, jak ogromny wybór różnych kości do gry tam znajdziesz. Jeżeli interesujesz się grami bitewnymi albo euro grami w których wykorzystywane są kostki do gry, to dobrze trafiłeś. Możesz kupić kości do RPG, do D&G, wielościenne ładne kości, dwukolorowe oraz przezroczyste. Kości do gry są wykonane z akrylu, jest to materiał bardzo wytrzymały, odporny na zadrapania.  Trwałe wielościenne kości posłużą ci przez wiele lat i staną się twoim sprzymierzeńcem w grze. Kupuj kości do gry i graj krasnoludami, elfami, czarodziejkami, magami. Wszystko zależy od twojej wyobraźni. Stwórz postać w grze, pochwal się umiejętnościami i wybierz dla siebie najlepsze kości. Przeszukaj zasoby Aliexpress i kup już dzisiaj kości do gry najwyższej jakości.

Najlepsze Kości Do Gry Na Aliexpress

aliexpress kości do gry

Zestaw Kości Do Gry. Kolorowy zestaw akrylowych kostek do gry możesz nabyć w różnych kolorach. Popularna na Aliexpress są kości przezroczyste, czarne, niebieskie, czerwone i białe. Zestaw zawiera 7 sztuk kostek, takich jak:

1x Kostka D4
1x Kostka D6
1x Kostka D8
1x Kostka D10
1x kostka D10%
1x Kostka D12
1x Kostka D20.

Zestaw tych 7 kostek do gry kosztuje $1.18 czyli 4.50 złotych.

aliexpress kości do rpg

Aliexpress Kości Do RPG. Multikolorowe kości do RPG posiadają bardzo ładny wygląd. Są bardzo oryginalne. Jest to podstawowy zestaw kości dla każdego Mistrza Gry. Możesz kupić kości dwukolorowe z cyframi w kolorach białym albo złotym. Cyfry są dobrze widoczne. Kości są praktyczne i doskonale wyważone. Zestaw zawiera wielościenne kości: 1 sztukę d20, 1 sztukę d12, 2 sztuki d10 (00-90 i 0-9), 1 sztukę d8, 1 sztukę d6 i 1 sztukę d4. Cena zestawu 7 sztuk kości do gry wynosi na Aliexpress $2.15 czyli 8.25 złotych.

aliexpress kości do dungeons & dragons

Kości Do Dungeons & Dragons.  Do wyboru jest aż 24 różnych kolorów kości. Każdy zestaw zawiera następujące kości wielościenne: D20, D12, D10, D10%, D8, D6, D4. Cena zestawu wynosi $0.56 czyli 2.15 zł.

aliexpress kostki do gier erotycznych

 

Kości Do Gier Erotycznych. Kostki z pozycjami erotycznymi do gier dla dorosłych. Do wyboru mamy kości dwunastościenne lub sześciościenne. Proponowany kolor to czarno biały. uwaga! Kości świecą w ciemności. Cena wynosi $0.86 czyli 3.30 zł.

aliexpress kości do gry1

Kostki Do Gry Erotycznej. Doskonała zabawa dla par. Kości pozwalają aż na 12 różnych kombinacji. Ciesz się dobrą zabawą i miło spędzaj czas w towarzystwie ukochanej osoby. A może ta niewinna zabawa przerodzi się w coś bardziej poważnego? Cena kości wynosi $0.68 czyli 2.60 zł.

aliexpress kości do gier hazardowych

Kości Do Gier Hazardowych. Zestaw zawiera 10 sztuk kości do gry. Do wykorzystania w grach z przyjaciółmi, grach towarzyskich. Kości Nadają się go gier hazardowych oraz różnych gier przy stole. Cena za 10 sztuk wynosi $1.55 czyli 6 złotych.

aliexpress kości do pokera

Kości Do Pokera. Kości Do Kasyna, do pokera oraz innych gier, w szczególności do gier hazardowych. Są to plastikowe kości cześcioboczne. Nadają się do wszystkich rodzajów i typów gier towarzyskich. Cena za 10 sztuk wynosi $0.85 czyli 3.30 zł.

aliexpress kości 60 ścienne

Kości 60 Ścienne. Kości mają wielkość około 1,7 cala – 3,5 cm.  Zostały wykonane z wysokogatunkowej żywicy. Kości można kupić na sztuki. Na Aliexpress jedna sztuka kości 60 ściennej wynosi tylko $2.49 czyli 9.60 zł.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku