Elektronika i AGD

Najlepsze i Najtańsze Joysticki i Gamepady Z Aliexpress

Elektroniczne gadżety oraz akcesoria dla graczy można kupić na Aliexpress bardzo tanio. Skorzystaj z sezonowych obniżek i przejrzyj bogatą ofertę joysticków i gamepadów. Poniżej przedstawiamy te, które cieszą się największą popularnością wśród kupujących.

Na Aliexpress dziennie zakupy robią tysiące ludzi z całego świata. Ten niezwykle popularny chiński portal zyskał sławę dzięki tanim produktom i niebywale niskim cenom. Za śmieszne pieniądze możesz kupić rzeczy, których nie dostaniesz nigdzie indziej. Do tego wysyłka do Polski jest bezpłatna.

Sprawdź wyjątkową ofertę nakładek do grania na telefon, smartfon i tablety z Androidem. Graj w PUBG bez ograniczeń angażując cztery a nawet cześć palców. Zobacz gamepady do Xboxa, PS3 oraz Nintendo Switch. Teraz w zasięgu ręki masz wszystko czego potrzebujesz, żeby gra była jeszcze wygodniejsza.

Nakładki Do Grania i Gamepady Z Aliexpress

aliexpress nakładka na telefon dla gracza

Nakładka Dla Gracza Na Smartfon. Rewolucyjna nakładka na telefon, która angażuje cztery palce gracza. Służy do grania w gry na telefonie, PUBG itp. Łatwa w użyciu i instalacji. Cena tego gadżetu wynosi $3.99 czyli 15.60 złotych. Zobacz jak działa nakładka:

gamepad do xbox 360

Gamepad Do Xbox 360. Precyzyjny kontroler dla Xbox for 360 Game System. Działa pod Windows 7/8/10. Jest to taki sam rozmiar jak oryginalny. Gamepad jest dostępny aż w 6 różnych kolorach: biały, czerwony, czarny, niebieski i różowy. Cena wynosi $12.05 czyli 47 złotych.

nakładka do grania na telefon na 6 palców

Nakładka Do Grania Na Telefon. Jedna z najbardziej popularnych nakładek na telefon. Umożliwia granie w strzelanki na smartfonie. Nadaje się do gry w PUBG. Umożliwia granie sześcioma palcami. Cena tej nakładki wynosi $3.93 czyli nieco ponad 15 złotych. Zobacz jak działa nakładka dla gracza na telefon:

 

joystick do smartfona

Joystick do smartfona. Ten podwójny analogowy joystick oprócz wygodnych klawiszy zawiera również precyzyjny krzyż i aż 14 przycisków akcji! Posiada energooszczędny inteligentny tryb uśpienia, który skutecznie zwiększa wydajność baterii. Joystick może nie tylko obsługiwać gry na platformę Android, ale także klasyczny emulator gier zręcznościowych. Posiada wbudowaną baterię 500 mAh. Bateria jest łatwa do ładowania.  Można go łączyć z telewizorem, komputerem albo smartfonem. Można nim grać na telefonach i tabletach z Androidem. Cena z klipsem do telefonu wynosi $12.68 czyli 49 złotych.

gamepad z aliexpress

Gamepad Z Aliexpress. Gamepad działający na 2 baterie AAA. Jest kompatybilny z konsolami PS3 i smartfonami z Androidem. Bezprzewodowy. Cena wynosi $8.55 czyli 33.40 złotych.

gamepady do nontendo switch

Gamepad do Nintendo Switch. Jest to bezprzewodowy kontroler dla konsoli Nintendo Switch.  Ten gamepad ładuje się przy pomocy kabla a nie konsoli. Jest nieco większy od oryginalnego, ale pasuje. Posiada baterię litową i może być używany bez przerwy przez 4 godziny. Jest lekki i posiada ergonomiczną konstrukcję. Cena wynosi $27.98 czyli 109 złotych.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku