Dzieci

Najładniejsze Naklejki Ścienne do Pokoju Dziecięcego

Sprawmy, aby nasze dzieci miały niezapomniane dzieciństwo. Teraz to łatwe, gdyż możemy wykreować piękny, kolorowy wystrój pokoju dziecięcego za pomocą prostych w obsłudze naklejek. Naklejki są łatwe w użyciu, można je z powodzeniem zamontować samemu, a do tego dają niewiarygodny efekt jak z bajki. Każdy maluch marzy o wyjątkowym pokoju, w którym będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo. To zdumiewające, jak za pomocą zwykłych naklejek z Aliexpress możemy stworzyć bajeczne krainy fantazji, a nasze dziecko będzie szczęśliwe, że może mieszkać w takim pięknym wnętrzu. Przedstawiamy wam 8 najładniejszych naklejek do pokoju dziecięcego.

Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego

naklejki do pokoju dziecięcego

Naklejki mapa świata ze zwierzętami. Naklejki ścienne  mogą oprócz wystroju wnętrza pełnić również funkcję edukacyjną. Ta piękna mapa świata pokaże dziecku, na jakich kontynentach żyją egzotyczne zwierzęta. Cena na Aliexpress to około 3,82 USD, 14 złotych.

naklejki dla dzieci aliexpress

Naklejka ścienna skala wzrostu. Ta naklejka na ścianę ze zwierzątkami pełni przy okazji praktyczną funkcję, a mianowicie możemy za jej pomocą zmierzyć wzrost naszego dziecka. Cena naklejki to tylko około 2,93 USD,  11 zł, nie jest to wygórowana cena za tę ładną ozdobę do pokoju dziecięcego. Do tego darmowa wysyłka do Polski na te dekoracje urodziny dziecka.

naklejki do pokoju dziecięcego

Naklejki na ścianę świecące w ciemności. Za pomocą tych naklejek możemy stworzyć dziecku prawdziwe nocne niebo, gwiazdki będą świeciły w ciemności i dawały niepowtarzalną atmosferę. Kto wie, może zainspirują dziecko do zostania w przyszłości astronautą? Cena naklejek to 1,56 USD, to jest około 6 złotych. W zestawie znajduje się sto sztuk naklejek do przyklejenia na ścianę.

naklejki do pokoju dziecięcegoNaklejki z postaciami z kreskówki. Ta ładna naklejka rozweseli każdego malucha i sprawi, że pokój dziecięcy nabierze nowego wymiaru. Zwierzęta z kreskówek są wesołe i kolorowe a zabawa w tak doborowym towarzystwie to niezapomniane przeżycie. Naklejki wykonano z dobrej jakości tworzywa, trzymają się ściany i można je kupić już za 4,71 USD, to jest 17 złotych na Aliexpress, dodatkowo wysyłka jest za darmo.

naklejki do pokoju dziecięcego

Naklejka 3D Spiderman. Najbardziej znana postać z kreskówki teraz może ozdobić pokój twojego dziecka i sprawić, że przeżyje ono niezapomniane chwile bawiąc się i ciesząc w przytulnie zaaranżowanym kąciku. Dzieciństwo nigdy nie było tak wspaniałe jak teraz. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki uwielbiają uczyć się i bawić w towarzystwie swoich idoli z bajek. Do nabycia za 1,73 USD, około 6 złotych na Aliexpress.

naklejki dla dzieci aliexpress

Naklejki bajkowy las. Stwórz bajkowy las i zabierz malucha w krainę niezapomnianych chwil. Wystarczy przykleić ozdoby do ściany aby uzyskać ładny efekt i sprawić, że dziecko z przyjemnością będzie przebywało w swoim pokoju. Wystrój wnętrza ma duże znaczenie dla dziecka, a to wyjątkowe drzewo wprawi naszą pociechę w pogodny nastrój. Do kupienia na Aliexpress za 4,04 USD, ok. 15 złotych.

naklejki samochody aliexpress

Ulica z samochodami. Ta ładna ulica z samochodami przypadnie do gustu każdemu chłopcu, który interesuje się motoryzacją. Ulicę można w łatwy sposób nakleić na ścianę nad biurkiem lub w kąciku zabaw.  Koszt naklejki na Aliexpress to 2,54 USD, około 10 złotych.

naklejka z imieniem dziecka

Naklejka z imieniem twojego dziecka. To z pewnością jedna z najładniejszych ozdób łóżeczka dziecięcego, ściany lub kącika do zabawy. Naklejka z imieniem twojego ukochanego dziecka może ozdobić dowolne wybrane miejsce w pokoju. Po zakupie koniecznie podaj w wiadomości do sprzedawcy imię dziecka. Koszt tej niecodziennej ozdoby to tylko 1,99 USD, około 7 zł.

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku