Hobby

Komunistyczne Gadżety i Pamiątki Na Aliexpress

Aliexpress to największy chiński sklep online. Obsługuje klientów z całego świata. Na Aliexpress możemy znaleźć niszowe pamiątki, repliki broni, gadżety stylizowane na antyk, dawne czasy, w tym również komunistyczne zegarki z Sierpem i Młotem, przypinki w kształcie Czerwonej Gwiazdy.

Jeżeli jesteś kolekcjonerem komunistycznych pamiątek to z pewnością znajdziesz coś dla siebie. A jeżeli szukasz eksponatów oddających ducha epoki, które możesz wykorzystać do stroju cosplay albo w przedstawieniu, to również dobrze trafiłeś. Na Aliexpress kupisz kopie ze znanymi motywami socjalistycznymi. Gadżety są dostępne w niskiej cenie. Uzupełnij swoją kolekcję o nowe eksponaty i przekonaj się jak wiele ciekawych oraz niszowych rzeczy stylizowanych na komunistyczne artefakty znajdziesz na Aliexpress.

Nie musisz już chodzić na pchli targ ani garażowe wyprzedaże żeby znaleźć coś ciekawego. Wyjątkowe przedmioty, socjalistyczne gadżety, plakaty, motywy ze znakiem ZSRR są dostępne na Aliexpress w przystępnej cenie.

Miłośnicy historii, rekonstruktorzy oraz osoby poszukujące interesujących komunistycznych pamiątek, będą zadowoleni. Bogata oferta Aliexpress umożliwia zakup tych niecodziennych przedmiotów za niską cenę. Zgłębiaj swoją znajomość historii XX wieku, sprawdź ofertę w sklepie Aliexpress i kup coś wyjątkowego. Przedstawiamy najpopularniejsze gadżety i pamiątki z czasów komunistycznych. Przejrzyjmy najciekawsze pamiątki i suweniry z czasów socjalizmu.

Komunistyczne Gadżety i Pamiątki Na Aliexpress

radziecki zegarek sierp i młot aliexpress

Zegarek na Łańcuszku Sierp i Młot. Kieszonkowy zegarek na łańcuszku to atrakcyjna pamiątka dla osób kolekcjonujących gadżety z czasów ZSRR. Ładnie wykonany, niedrogi zegarek będzie doskonałym uzupełnieniem twojej kolekcji. Stylowy zegarek kieszonkowy oddaje charakter i wzornictwo popularne w dawnych krajach sowieckich. Cena tego niedrogiego gadżetu wynosi $3.30 czyli 12.50 złotych.

przypinka czerwona gwiazda aliexpress

Przypinka Czerwona Gwiazda. Czerwona Gwiazda to Symbol Związku Radzieckiego. Przypinka jest niewielkich rozmiarów, czerwona, z Godłem Sierp i Młot. To doskonałe uzupełnienie do stroju cosplay, eksponat dla kolekcjonerów gadżetów komunistycznych. Cena tej przypinki wynosi $0.87 czyli 3.30 złotych.

radziecki plakat propagandowy aliexpress

Radziecki Plakat Propagandowy. Komunizm cechował się duża propagandą. Propagandowe plakaty z hasłami stały się nieodłącznym elementem rzeczywistości. Na Aliexpress kupisz kopie dawnych propagandowych plakatów z czasów ZSRR. Duży wybór plakatów z hasłami socjalistycznymi wzywającymi do walki klasowej i ciężkiej pracy na rzecz społeczeństwa. Przekonaj się jak to kiedyś było. Cena za jedną sztukę plakatu wynosi $1.61 czyli 6 złotych.

naklejka sierp i młot aliexpress

Naklejka Sierp i Młot. Sierp i Młot czyli ten symbol komunistyczny możesz kupić w formie naklejki. Jest to naklejka średniej wielkości wykonana z wysokiej jakości materiałów. Naklejka kosztuje $0.35 czyli 1.30 złotych.

komunistyczna flaga lenin stalin aliexpress

Komunistyczna Flaga. Komunistyczna flaga z wizerunkiem Marksa, Engelsa, Lenina, Stalina. Flaga została wykonana z poliestru. Jest odporna na zanieczyszczenia. Koszt tej flagi zależy od wielkości. Za flagę o rozmiarach 144×96 cm zapłacimy $7.80 czyli 30 złotych.

komunistyczny t-shirt aliexpress

T-shirt z motywem komunistycznym Wostok. Koszulka z programem kosmicznym Związku Radzieckiego. Jeżeli coś ci mówi pies Łajka i Kosmodrom, to z pewnością ta koszulka nie umknie twojej uwadze. Na T-shircie znajduje się motyw radzieckich statków kosmicznych Wostok 3 i Wostok 4, które odbyły loty w sierpniu 1962 roku. Cena T-shirtu w rozmiarze M wynosi $12.63 czyli 48 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/sPOP1pm ” ]Zobacz Wszystkie Komunistyczne Pamiątki Na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku