Dom i Ogród

Home Decor – Ozdoby Domowe Na Aliexpress

Pięknie zadbany dom to nie tylko ładne meble. To również drobne akcesoria, które wytwarzają przyjemną atmosferę, ocieplają wnętrze i sprawiają, że pragniemy w nim przebywać na co dzień.  Zobacz najnowsze figurki, ozdoby i dekoracje do domu Na Aliexpress.

Tylko teraz wszystkie akcesoria home decor kupisz w promocyjnych cenach. Nie zwlekaj i zrób zakupy już dzisiaj.

 

Home Decor – Ozdoby Do Domu Na Aliexpress

aliexpress litery dekoracyjne

Litery Dekoracyjne. Są to drewniane litery, z których ułożysz dowolny napis. Możesz je ustawić na półce albo przymocować do ściany.  Do nabycia są następujące litery: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z . Ułożysz z nich popularne napisy takie jak LOVE, HOME. Każda litera ma wysokość 8 cm. Cena za jedną sztukę wynosi $0.58 czyli 2.23 złote.

aliexpress mały domek dekoracyjny

Mały Domek Dekoracyjny. Ten maleńki domek posiada tylko 8 cm wysokości. Można go wykorzystać do dekoracji, postawić na parapecie albo na półce. Świetnie wygląda w doniczce, pomiędzy sukulentami itp. Również nadaje się do dekoracji ogrodu, oczek wodnych. Cena domku wynosi $1.80 czyli 7 złotych.

aliexpress szklany kwiat lotosu

Szklany Kwiat Lotosu. To wspaniała ozdoba nie tylko komody. Kwiaty można z powodzeniem wykorzystać do weselnych dekoracji albo do innych uroczystości.  Nadaje się również jako przycisk do papieru czy ozdoba na biurko. Kwiat lotosu jest wykonany z kryształu oraz dostępny w kilku popularnych odcieniach. Cena wynosi $8.51 czyli 33 złote.

aliexpress abstrakcyjna figurka joga

Abstrakcyjna Figurka Ceramiczna. Figurki przedstawiają różne pozycje w jodze. Jeżeli ćwiczysz jogę albo interesujesz się kulturą dalekowschodnią, to z pewnością polubisz ten styl. Abstrakcyjna figurka jest bardzo gustowna i nadaje się na prezent dla wyjątkowej osoby. Cena tej figurki wynosi $3.99 czyli 15 złotych.

aliexpress szczęśliwa figurka feng shui

Szczęśliwa Figurka Feng Shui. Ta figurka ropuchy to w chińskiej tradycji symbol pomyślności i zarabiania pieniędzy. Sprowadzi na twój dom szczęście i dostatek.  Po umieszczeniu w salonie przyniesie ci sukces i bogactwo, oczywiście jeżeli tylko w nie uwierzysz :). Ropucha feng shui jest wykonana z żywicy i posiada około 4,5 cm. Cena wynosi $2,37 czyli 9 zł.

aliexpress dekoracja ananas

Dekoracja Ananas. Motyw ananasa jest niezwykle popularny. Ananasy, przeważnie w złotych kolorach odnajdziemy na porcelanie, pościeli, serwetkach i innych dekoracyjnych przedmiotach. Ananasy są dostępne w różnych kolorach i wysokościach: 15 lub 25 cm. Cena tych dekoracji wynosi $13.11 czyli 50 zł.

aliexpress podświetlane litery

Podświetlane Litery. Podświetlane litery to zawsze dobry pomysł, żeby nadać wnętrzu indywidualnego charakteru. Sprawdź, jakie napisy stworzysz korzystając z tych niebanalnych dekoracji. To również doskonały pomysł na dekoracje ślubne, urodzinowe lub inne. Cena za jedną podświetlaną literę wynosi $6.83 czyli 26 złotych.

aliexpress kot przynoszący szczęście

Kot Przynoszący Szczęście.  Złoty kot Maneki Neko, uroczy i słodki. Ustaw go w salonie a przyniesie ci szczęście i pomyślność. Cena tej dekoracji wynosi $4.12 czyli 16 złotych.

aliexpress łódź wikingówŁódź Wikingów.  Ta wspaniała łódź wikingów została wykonana z wysokiej jakości żywicy. Umieść w niej kadzidełko i rozkoszuj wspaniałym zapachem. Idealnie komponuje się na półce z książkami, komodzie, może być wykorzystana jako dekoracja biura, czy innego pomieszczenia. Cena wynosi $9.61 czyli 37 złotych.

aliexpress słonik na szczęście

Słonik Na Szczęście. Jest to słoń z drewna aloesowego o wadze 50 gram. Słoń umieszczony w domu przynosi szczęście i pieniądze. Wielkość figurki wynosi 4x5x3 cm. Cena wynosi $1.77 czyli 7 zł.

aliexpress figurka hipopotam

Figurka Hipopotam. Figurka nie tylko pełni rolę dekoracyjną ale również nadaje się do przechowywania drobnych przedmiotów, słodyczy itp. Cena wynosi $38.40 czyli 140 zł.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku