Dom i Ogród

Aliexpress: TOP10 Dekoracji na BABY SHOWER

Spodziewasz się dziecka i organizujesz w najbliższym czasie Baby Shower? A może jesteś w komitecie organizacyjnym i szukasz najlepszych akcesorów na przyjęcie? Dobrze trafiłaś, gdyż Aliexpress przygotował bardzo ładne dekoracje i akcesoria na Baby Shower, które możesz kupić w promocyjnych cenach.  Już dzisiaj prezentujemy najpopularniejszych 10 rzeczy, które warto kupić, żeby twoje party nie tylko zachwyciło gości ale było również dla ciebie dumą i pamiątką na całe życie.

Przyjście na świat dziecka to najszczęśliwszy moment dla każdej przyszłej mamy. A dodatkowy czas wyczekiwania to niebagatelna okazja do zorganizowania najlepszego party Baby Shower na świecie. Teraz dzięki dekoracjom kupionym na Aliexpress wyczarujesz cuda zamieniając zwyczajny pokój czy ogródek w prawdziwą krainę fantazji. Będziecie zachwyceni tym, jak łatwo można wykreować atmosferę najlepszej zabawy na Baby Shower. Do dzieła!

Aliexpress: TOP10 Dekoracji na BABY SHOWER

1. Łańcuch ze Zdjęciami.

Ekologiczne ramki na zdjęcia do zawieszenia. Zdjęcia rozwieszone na sznurku niczym piękny łańcuszek ze wspomnieniami? Czemu nie! W zestawie oprócz sznurka otrzymujemy drewniane klamerki i 10 sztuk ekologicznych ramek na zdjęcia. Zestaw kosztuje $2.95 czyli 11 złotych.

2. Szarfy na Baby Shower

szarfy na baby shower aliexpress

Szarfy „Będę Mamą”. Wykonane z miękkiej satyny szarfy idealnie nadają się na Baby Shower oraz na podarunek. Z napisami „Będę Mamą”, „Będę Starszą Siostrą”, „Będę Ciocią”.

3. Balony na Baby Shower

balony na baby shower

Baloniki na Baby Shower. Balony to oczywiście podstawowa dekoracja każdego przyjęcia. A jeżeli dodatkowo są takie śliczne jak te powyżej, to mamy zagwarantowaną udaną atmosferę na Baby Shower. Zestaw baloników został stworzony osobno dla dziewczynki i osobno dla chłopca. Zestaw 13 baloników zawiera: balon w kształcie smoczka, balon w kształcie butelki, balon w kształcie chłopca lub dziewczynki (w zależności od zestawu) i balon w kształcie niemowlęcej stópki. Cena na Aliexpress to $4.24 czyli 16 złotych. To niezwykle ciekawe akcesoria urodzinowe dla dzieci.

4. Dmuchany Napis Baby Shower

dmuchany napis oh baby aliexpress

Dmuchany Napis OH BABY. Dmuchane elegancie literki ułożymy w piękny napis dzięki któremu nikt nie będzie miał wątpliwości czego dotyczy przyjęcie. Na Aliexpress znajdziemy mnóstwo dekoracji ale trzeba przyznać, że te są wyjątkowo udane i wysokiej jakości. Za dmuchane litery zapłacimy $2.07 czyli 8 złotych. Do wyboru mamy różne napisy takie jak „Baby Shower”, „Its a Boy”, „Its a Girl”.

5. Toppery na Muffiny i TORT

toppery na tort i muffiny

Toppery na TORT i MUFFINKI. Słodkie ozdoby na ciastka, papierowe toppery z motywami dziecięcymi, to wszystko przyda ci się jeżeli organizujesz Baby Shower. Aliexpress spieszy ci z pomocą i oferuje wszystkie akcesoria do dekoracji ciast po promocyjnych cenach. Te  śliczne toppery możesz kupić już za $1.55 czyli 6 złotych.

6.  Pudełeczka dla Gości na Słodyczepudełeczka dla gości aliexpress

Pudełeczka dla Gości. Urocze pudełeczka dla gości w których znajdą się łakocie będą śliczną ozdobą stołu i dodatkowo ładną dekoracją. Do wyboru mamy oczywiście w wersji dla dziewczynek i chłopców. Cena to 12 sztuk pudełek to $3.10 czyli niecałe 11 złotych.

7. Girlandy i Łańcuchy

girlandy i łańcuchy aliexpress

Girlandy i Łańcuchy. Piękne, zwisające ze ścian i sufitu girlandy wspaniale udekorują pokój na Baby Shower. Wyczarujesz nimi nastrój jak z marzeń i sprawisz, że czas oczekiwania na dziecko upłynie w radosnej atmosferze. 5 sztuk ozdób kosztuje już od $1.99 czyli od 7 zł 60 gr.

8. Pompony na Baby Shower

pompony na baby shower aliexpress

Pompony na Baby Shower. Duże puszyste pompony, które możesz zawiesić pod sufitem albo udekorować nimi ścianę. Ślicznie ozdobią przyjęcie i sprawią, że goście wczują się w niesamowity nastrój radości towarzyszący Bay Shower. Cena za 5 sztuk średnich pomponów to $1.93 czyli 7 złotych.

9. Literki z Juty

literki z juty ekologiczne aliexpress

Listerki z Juty. Świetny i ekologiczny sposób na Baby Shower. Możesz stworzyć z nich spersonalizowany łańcuch z napisem, jaki tylko sobie zażyczysz. Może to być napis np. Party, Baby Shower lub dowolne imię. Cena z jedną literkę to $0.99 czyli 3 zł 70 gr.

10. Obrus z TIULU na przyjęcie

obrus z tiulu aliexpress

Śliczny obrus z tiulu a raczej SKIRT TIULOWY można kupić na Aliexpress w różnych kolorach, niebieskim, różowym, białym, zielonym. Obrus kosztuje $10.99 czyli 42 złote.

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku