Poradniki Aliexpress

Aliexpress rozdaje $300 milionów w kuponach na 11.11!

Chińczycy wierzą w magię liczb i traktują tę sprawę bardzo ale to bardzo serio. Pewien chiński milioner kupił numer telefonu zaczynający się od cyfr 888 za 60 milionów dolarów. Chińskie koncerny są w stanie wydawać grube miliony dolarów na domeny, które mają w  nazwach same cyfry i liczby. Dla nas może się to wydawać dziwne, ale wystarczy zagłębić się w chińskiej kulturze, żeby zrozumieć ten niezwykły fenomen balansujący na granicy pomiędzy magią a przesądem. Nie inaczej jest z jutrzejszą datą.

Zestawienie aż czterech jedynek w dacie 11.11 uważa się za niezwykle szczęśliwe i z tej właśnie okazji dzień 11 listopada tradycyjnie na Aliexpress oznacza dzień wielkich wyprzedaży.  Tak naprawdę promocje trwają również przez kolejne dwa, trzy dni.

Aliexpress w tym roku zaskoczył udaną kampanią promocyjną na 11 listopada. Już od kilku tygodni podgrzewa atmosferę a do tego rozdaje miliony kuponów. Już jutro największe święto zakupowe w wirtualnym świecie. Na Aliexpress znajdziecie okazje nawet do 70% taniej. Skorzystajcie z kuponów i wybierzcie dla siebie coś wyjątkowego:

coupon center

A co warto kupić na Aliexpress? Dobrą renomą cieszą się gadżety marki Xiaomi. 11 listopada kupicie je nawet o kilkanaście dolarów taniej. Warto zwrócić uwagę na ciekawe rzeczy do domu, elektronikę oraz ubrania. Jeżeli chodzi o te ostatnie, to ciekawą i oryginalną propozycją wydaje się chińska marka Li Ning, którą coraz częściej nazywa się chińskim Nike. Jak zawsze na Aliexpress znajdziecie także duży wybór toreb i plecaków, także militarnych.

Obłowić mogą się także wędkarze, ze względu na wędkarską promocję.

Wejdźcie na Aliexpress i sprawdźcie sami!

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku