Sport I Outdoor

Aliexpress: Proce Które Warto Kupić

Aliexpress to największy chiński sklep wysyłkowy. Dzisiaj sprawdzimy, jakie najpopularniejsze proce są dostępne na Aliexpress oraz ile kosztują. Jeżeli myślisz o kupieniu porządnej procy, to dobrze trafiłeś. Proca jest przydatna podczas polowania. Dla każdego kto zajmuje się łowiectwem, proca stanowi podstawowy ekwipunek.

Sprawdź jaką procę oraz kulki i inne akcesoria do procy możesz kupić na Aliexpress. Nie przepłacaj w sklepach stacjonarnych. Zrób zakupy za niewielkie pieniądze i zamów dobrej jakości procę z Aliexpress. Do dzieła!

Aliexpress: Proce Które Warto Kupić

100 sztuk stalowych kulek do procy aliexpress

100 sztuk stalowych kulek do procy. Te łożyska kulkowe są precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić idealny strzał. Kulki zostały wykonane z wysokiej jakości stali i wytrzymują ogromne siły uderzenia, idealne także do łożysk rowerowych. Są to kule typu Slingshot. Do wyboru kulki o średnicy 4,5 lub 6mm. Cena za 100 sztuk wynosi na Aliexpress $1.61 to jest 6 złotych.

proca aliexpress

Proca z Aliexpress. Proca została wykonana z wysokiej jakości materiału, który jest mocny i trwały.  Proca posiada standardowy uchwyt i skórzany pokrowiec. Jest bardzo precyzyjna. Cena procy wynosi $2.39 czyli 9 złotych.

lateksowa guma do procy aliexpress

Lateksowa Guma Do Procy. Naturalna lateksowa guma do procy o długości 1m, 3m lub 5m. Guma jest bardzo wytrzymała i nadaje się do używania z procą. Jest to rurka gumowa i można ciąć ją na mniejsze kawałki zgodnie z zapotrzebowaniem. Cena wymiennej gumy do procy wynosi za 5m $2.55 czyli 9.60 zł.

rurka gumowa do procy aliexpress

Rurka Gumowa Do Procy. Mocna, sześcioramienna gumowa lateksowa tuba. Gumki są gotowe do zamontowania w procy. Nadają się na polowanie. Lateksowe gumki są połączone ze sobą za pomocą skórzanego paska.  Cena zestawu wynosi $0.73 czyli 2.75 zł.

płaska gumka do procy aliexpress

Płaska Gumka Do strzelania. Płaska gumka do strzelania jest bardzo elastyczna i wytrzymała. Wykonana z lateksu jest sprężysta i zapewnia precyzyjny strzał. Gumka do strzelania taktycznego. Długość gumki wynosi ok. 45 cm. Cena gumki do strzelania na Aliexpress to $2.08 za trzy sztuki czyli 7.80 zł.

proca katapulta ze stali nierdzewnej aliexpress

Proca Katapulta Ze Stali Nierdzewnej. Proca katapulta ze stali nierdzewnej. Proca nowej jakości, łatwa w obsłudze i użytkowaniu. Służy do zabawy na świeżym powietrzu, a także wykorzystywana w łowiectwie. Jest małych rozmiarów, w zestawie otrzymujemy również gumę antypoślizgową. Cena procy wynosi $15.14 czyli 57 złotych.

kule do strzelania z procy 10 mm aliexpress

Duże Kule do Strzelania Z Procy. Duże kule do strzelania o średnicy 10 i 12 mm. Kule zostały wykonane z dobrej jakości stali. Cena za 100 sztuk kulek o średnicy 10mm wynosi $3.46 czyli 13 złotych.

akcesoria do procy aliexpress

Akcesoria Do Procy Aliexpress. Urządzenie do montowania gumek w procy. Wykonane ze stali oczko pomaga zamontować właściwie gumki w procy. Umożliwia dokładne umocowanie gumki. Cena tego urządzenia wynosi $0.54 czyli 2.04zł.

proca caty fishing aliexpress

Proca Fishing Bait Thrower. Proca służy do rzucania pokarmu rybom tam gdzie chcesz. Działa na dalekie dystanse.  Jest używana również przez wędkarzy do rzucania przynęty. Proca posiada rozmiar: 12,5 cm x 11,2 cm – 4,9 cala x 4,4 cala. Cena procy na Aliexpress wynosi $1.90 czyli 7 złotych.

[button color=”red” size=”big” link=”http://s.click.aliexpress.com/e/bfpII1r6 ” ]Zobacz wszystkie PROCE na Aliexpress[/button]

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku