Sport I Outdoor

Akcesoria Łucznicze Z Aliexpress

Łucznictwo to tradycyjny sport, który obecnie przeżywa renesans popularności. Uprawianie łucznictwa ma same zalety, nie tylko poprawia ogólną kondycję ciała i pozwala kształtować mięśnie oraz sylwetkę ale również wpływa korzystnie na zdrowie. Jeżeli należysz do klubu łuczniczego, z pewnością posiadasz podstawowy sprzęt i akcesoria przydatne podczas ćwiczeń i zawodów. A jeżeli szukasz sprzętu i nie chcesz przepłacać, to skorzystaj z okazji i zobacz najnowsze promocje na Aliexpress.

Aliexpress oferuje ci sprzęt i akcesoria łucznicze zarówno dla profesjonalistów biorących udział w zawodach łuczniczych, jak i dla sportowców, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Łucznictwo możesz traktować jako hobby i uprawiać je w wolnym czasie. Niezależnie od tego na jakim etapie w swoich zmaganiach jesteś, z pewnością potrzebujesz odpowiednich akcesoriów.  Akcesoria łucznicze pomogą ci osiągnąć najlepsze rezultaty, poprawią twoje wyniki. Dobrze dobrane sprawią, że ten sport stanie się dla ciebie przyjemnością. Jeżeli do tej pory myślałeś, że łucznictwo jest drogim hobby, to się mylisz. Na Aliexpress kupisz łuk i strzały, wszystko czego potrzebujesz żeby rozpocząć ćwiczenia. Do tego nie przepłacisz. Aliexpress gwarantuje dobrą jakość sprzedawanych produktów, zawsze niską cenę oraz również darmową dostawę.  Zobacz jakie są najlepsze akcesoria łucznicze na Aliexpress i kup już dzisiaj!

Akcesoria Łucznicze Z Aliexpress

aliexpress strzały do łuku

Strzały Do Łuku. Strzały zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nadają się na polowanie jak do do strzelania do tarczy. Długość całkowita wynosi 80 cm, a waga 34 gramy. Do kupienia w zestawach po 6, 12 lub 24 sztuki. Cena wynosi od $11.08 czyli 42 złote.

aliexpress strzały do łuku1

Strzały Do Łuku Aliexpress. Są to strzały ze stali węglowej, bardzo wytrzymałego i odpornego materiału. Posiadają wymienny grot. Strzały posiadają długość 30 cali (75 cm) oraz średnicę 7.8 mm. Każda strzała waży 36 gram.  są to doskonale zaprojektowane strzały z włókna węglowego. Pióra strzały są wykonane z plastiku. Cena za 6 sztuk strzał wynosi $9.23 czyli 35 złotych.

aliexpress uchwyt na strzały

Uchwyt na Strzały. Praktyczny i lekki uchwyt na strzały został wykonany z pianki EVA. Uchwyt zmieści 12 strzał.  Doskonale chroni strzały przed otarciami i zgnieceniem. Może być przechowywany razem ze strzałami w kołczanie. Cena za 3 sztuki tego uchwytu wynosi $1.69 czyli 6.50 złotych.

aliexpress strzałki do strzelania z łuku

Aliexpress Strzałki Do Łuku. Strzałki nadają się do strzelania z łuku albo do polowania z kuszy. Są wykonane z plastiku, krótkie i bardzo wytrzymałe. Długość strzałki wynosi 16 cm. Do wyboru są również strzałki w kolorze pomarańczowym, żółtym i niebieskim. Cena za 12 sztuk wynosi $2.92 czyli 11 złotych.

aliexpress łuk

Aliexpress Łuk. Łuk do strzelania. To wysokiej jakości łuk o wadze 40 funtów. Tradycyjny długi łuk praworęczny, który należy złożyć samodzielnie. Złożenie łuku jest łatwe i nie wymaga wiele wysiłku. Z łuku doskonale strzela się do celu. Jest bardzo dobre zaprojektowany i użyteczny. Łuk kosztuje na Aliexpress $25.99 czyli 100 złotych.

aliexpress osłona ramienia łuczniczego

Osłona Ramienia Łuczniczego. Osłona na ramie łucznicze. Osłona na ramię posiada 3 elastyczne paski i może być stosowana obustronnie. Ta osłona ma na celu ochronę twojego przedramienia przed uderzeniem cięciwy. Osłonę możesz wyregulować aby jak najlepiej przylegała do ręki. Jest odpowiednia dla dzieci i młodzieży. Ochrona skórzana na ramię łucznicze została wykonana ze skóry bydlęcej. Jest to produkt w dobrej cenie. Koszt za jedną sztukę wynosi $2.24 czyli 8.50 złotych.

aliexpress cięciwa do łuku

Aliexpress Cięciwa Do Łuku. Mocna i sztywna cięciwa pleciona w warkocz. Długość sznurka można regulować. Jest to tradycyjna cięciwa, bardzo wytrzymała. Wytrzymuje napięcie do 200 funtów. Jest przeznaczona do sprzętu łuczniczego i może być stosowana jako lina łukowa. Cena wynosi $2.58 czyli 9.85.

 

 

 

Dodaj komentarz

Kliknij tutaj aby napisać komentarz

Polub nas na Facebooku