Najpopularniejsze e-papierosy na Aliexpress


E-papierosy stały się bardzo popularne w Polsce i na świecie i trudno się nie dziwić ich popularności. Duża liczba osób używających tych elektronicznych zamienników tytoniowych papierosów bierze się z łatwości ich użytkowania i znikomej szkodliwości. Zażywanie e-papierosów nie wiąże się z ich spalaniem, a jedynie wdychaniem podgrzewanej pary, zawierającej związki aromatyczne, dające podobne odczucie jak przy paleniu klasycznych papierosów, ale nie zawierającej substancji smolistych. Choć właściwości e-papierosów nie są dziś jeszcze dokładnie poznane, jest pewne, że są one zdrowszym zamiennikiem. Większość e-papierosów produkowana jest w Chinach, dlatego wygodnie zaopatrzysz się w nie na Aliexpress. Zobacz nasz przegląd polecanych, sprawdzonych i popularnych e-papierosów z Aliexpress:

e-papieros Aliexpress

Zestaw Eleaf IJust S – Eleaf jest jednym z największych i najpopularniejszych producentów sprzętu do „wapowania” i jest to najpopularniejszy e-papieros na Aliexpress, stanowiący kompletny, duży zestaw,  o pojemności baterii 3000 mAh. Zawiera instrukcję, oryginalne pudełko zapasowe kable i pojemnik 4 ml. Dostępny w kolorach czarnym i stalowym.

ectp e-papieros z Chin

ECT Box Mod eT 30P – Ten zestaw jest drugim z najpopularniejszych kompletów na Aliexpress i zawiera wbudowaną baterię 2200 mAh. Świetny dla początkujących i dla koneserów i popularność zawdzięcza niewysokiej cenie: 14 USD, to jest niecałe 60 złotych.

Atomizer MT3Niedrogi, superpopularny atomizer. Dostępny poniżej $1, a więc dosłownie za cenę jednego piwa i został sprzedany w ponad trzech tysiącach egzemplarzy.

drut oporowy epapierosy

Drut oporowy Kanthal – najpopularniejsza marka drutu oporowego na Aliexpress. Jest on przeznaczony specjalnie do e-papierosów i ma długość 30 metrów, starczy więc na bardzo długo. Cena: od 3 do 4 dolarów, czyli około 15 złotych z bezpłatną dostawą.

atomizer ce4

Atomizer CE4wymienny atomizer dla wielu typów e-papierosa. Popularny i niedrogi, tylko $0,62 za sztukę. Starczy na około 900 wdechów.

bawelna e-papierosy

Organiczna bawełna do e-papierosów MUJI – Czyste, naturalne bibułki bawełniane, nie wybielane i nie zawierające substancji szkodliwych. Można je stosować do każdego rodzaju elektronicznych papierosów. Cena: $3 dolary, czyli około 12 złotych za dużą paczkę, oczywiście z bezpłatną przesyłką.

pierscień przeciwposlizgowy e-papieros

Pierścień przeciwpoślizgowy na e-papierosa. Zapobiega wyślizgnięciu się z rąk i jest bardzo estetyczny. W zamówieniu można podać kolor,  inaczej sprzedawca zaznacza, że wysyła losowy. Dla ludzi którzy dbają o wizualny tuning! Tylko około 6 złotych – $1,5 USD i w opakowaniu jest ich 5 sztuk.

 

Odpowiedz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Required fields are marked *

*